Klipsch Reference X20i

SKU
743878028751
11 990 Kč
Do 5 dnů

Člověk nemusí být teenagerem, aby poznal výhody některých současných moderních výdobytků společnosti. Pohodlný poslech hudby uvítá i audiofil dříve narozený, jestliže objeví sluchátka, se kterými může relaxovat, procházet se, sportovat nebo třeba i usínat. Referenční modelová řada v sérii X z produkce renomované americké společnosti Klipsch má v tomto oboru zcela jasno a produkuje takové skvosty, které nejenom výborně hrají, ale jsou zároveň i designové a slušivé.

 

Zvuk jak se patří

Soukromá cesta za dokonalejším zvukem, kvalitním výrobkem a přijatelnou cenou má cíl, a to nejenom ledajaký. Zvučná značka elektroniky stejnojmenné společnosti Klispch čerpá a staví na letitých zkušenostech v oboru, díky kterým umí produkovat a předvádět světu velmi kvalitní zboží. Široká škála druhů a typů reproduktorů v bezpočet sériových řadách dává uživatelské klientele dostatečné možnosti výběru. Kvalitní materiál i užitné komponenty, modifikované systémy a nové alternativy, včetně těch nejvyspělejších technologií, staví produkci Klipsch na výsluní.

 

Bohatá výbava a specifika

Konstrukční systém in-earových sluchátek, špičkový použitý materiál a postupy dané jasnou filozofií výrobce je to, na čem se dá stavět. Patentované profily, KG-926T woofer s vysokým rozlišením a KG-125B super výškový reproduktor, prolomí veškeré bariéry na cestě k dokonalému zvuku. Sluchátka jsou samostatným komponentem, plně obepínající ušní zvukovod s jediným záměrem – zajistit bezprostřední, přirozený akustický dojem bez jakýchkoliv vzruchů a nejasností. Díky technologii AcuPass, konstrukci z nerezové oceli, vyměnitelné kabeláži i díky mimořádně tenkému provedení monitorů není třeba o modelu X20i pochybovat.

 

Konektivita na prvním místě

Kabelové propojení staví na moderních několikažílových kabelech, dále je typické svou pevností i odolností, a také je mnohem účinnější. Modul Three Button s dálkovým ovládáním a s mikrofonem skvěle funguje, a nic neubírá ze svých slibů. Specifický zvuk vyniká jasností, zřetelností a také unikátní dynamikou s hutným basovým základem.

 

Konstrukční návrháři si dali záležet

Tento produkt se pyšní inovativní konstrukcí v moderním stylu, nemluvě o estetickém pojetí sluchátek. Prioritou je výkon, zvuk, ovládání, možnosti připojení a výsledný efekt, jenž vidíme a hlavně slyšíme. K patřičně oceněnému příslušenství náleží ochranné vnější pouzdro neboli „oblečení“ na sluchátka, které je též ve stylovém designu svého tvůrce. Vzhled sluchátek, ale i spletených propracovaných drátů tvoří komplexní základ, ze kterého se akustičtí inženýři mohou odrazit na cestě k další výrobkům s neméně atraktivními kvalitami.

 

Reference má dobrý zvuk​

Vesměs věcná a užitečná hodnocení, recenze i reference směrované na adresu hybridních sluchátkových monitorů představují spokojenou uživatelskou veřejnost. Na všech úrovních hlasitosti pak můžeme slyšet vyvážený, přirozený a nadupaný akustický přednes, ať už při přehrávání hudby, hraní her či dalším využití. Proto je nad slunce jasnější, že americká společnost Klipsch se právem řadí ke značkám světové úrovně, což dnešní moderní trh s elektronikou jenom potvrzuje. Se všemi klady a výhodami, které Reference X20i přináší svým obdivovatelům a uživatelům, se ocitá v popředí zájmu, ale i na špičce kvalitních produktů téže třídy. Hrajte si do uší – když uklízíte, pracujete, relaxujete, cvičíte, sportujete, tančíte nebo se učíte, akustický projev nikoho nebude nudit, neboť je kvalifikovaný a nabitý energií. S hutnými basy, ale i neopomenutelnými výškami ukáže svému majiteli, co všechno umí a napoví, proč je dobré si tento typ sluchátek pořídit.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Uzavřená, do uší
  • Frekvenční odezva: 5 - 40000 Hz
  • Citlivost: 111 dB
  • Impedance: 50 ohmů
  • Izolace zvuku: - 26 dB
  • Hmotnost: 22 g
  • 3-tlačítkové ovládání s mikrofonem pro Apple

 

Ukázka sluchátek Klipsch Image X20i

Představení série Reference X

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 50 Ω
Citlivost (dB) 111 dB
Mikrofon
Barva Černá
Vaše hodnocení