Klipsch RF-7 II Černé

SKU
743878021738
-5%
Akční cena 89 990 Kč Běžná cena 94 990 Kč
Do 5 dnů

Tyto sloupové reprosoustavy vypadají na první pohled jako každá jiná. Ve skutečnosti jsou však neskutečné a každý náročnější audiofil nad nimi zajásá. Hravě ozvučí i rozlehlé prostory, jsou přesné, výkonné, precizně zkonstruované, luxusního vzhledu, unikátních vlastností, poskytující bezchybný a neopakovatelný projev. Reference série II mohou být splněným snem, spouštěčem emocí, dokonalým ozvučením autenticky nahrazující koncert nebo zážitek z multikina.

Věže umí pozvednout úroveň

Umístíme-li tyto téměř čtyřicetikilové (295 mm široké a 415 mm hluboké) velikány do daného prostoru, neuvidíme sloupy, ale 1 230 mm vysoké věže s patřičným přehledem a nadhledem ve všech směrech. Řada Klipsch Reference v sérii II se honosí oproti předcházející sérii inovativní proměnou měničů i modernizací výhybky pro ještě dokonalejší 3D zvuk, který chytí posluchače doslova za srdce. Mimořádně dobře zpracovaná aparatura nekompromisně zvedne úroveň produkce a dovolí nám zažít detaily, opravdovou energii a otevřít cestu k pocitům. To je jejím nejcennějším atributem.

Technologicky umocněný zázrak

Unikátně zkonstruovaná skříň s maximální možnou výztuhou (za použití MDF desek a dýhování z pravého dřeva, kterým se rozhodně nešetřilo), a s potahovou polymerovou fólií, je pevná, stabilní, prosta jakýchkoliv rezonancí. Je osazena 45 mm titanovým reproduktorem, který je umístěn v patentovaném hornovém systému Tractrix Horn. Vyšší výkon, nižší spotřeba energie, lepší dynamičnost, plné basy, jasné a zřetelné středy, přesné čisté výšky jsou synonymem této nové moderní technologie. Osazení dvěma 255 mm Cerametallic basovými měniči je zcela na místě, úroveň hlasitosti kvalitu výstupního akustického přednesu nezmění ani náhodou.

Dvoupásmový reproset se dvěma bassreflexy umístěnými na zadní stěně skříně,

reproterminály se šroubením a možností Bi-wiring i Bi-amping zapojení své přednosti zveličovat nemusí. Stačí jenom zaposlouchat se. Frekvenční rozsah činí 30 – 24 000Hz, dělící frekvence je 1 200 Hz. Impedance o úrovni 8 Ohm, akustická citlivost až 101 decibelů i dostatečná zatížitelnost (RMS výkon 250 W, nominální výkon 100 W) hovoří za vše. Reprosoustava poskytuje na základě svých kvalitativních atributů jedinečnou dávku přesnosti, srozumitelný kolorit a nevynucený, přirozený výkon. Hodí se všude tam, kde bude mít skutečně co zvučit - interiéry nabije moderním nábojem, systematickou funkčností i skvěle uchopeným designem, ať už je vybrán v atraktivním černém nebo v Cherry provedení.

Sofistikovaný vzhled na pevném základě

Výrobky série Reference II se do důchodu rozhodně nechystají – jsou realističtější, spolehlivější, s nízkým zkreslením, připomínají spíše studiové nahrávání s definovaným zobrazením. Velké zvukové scény jsou dokonale zpracované, plné i těch nejtintěrnějších detailů a jemných nuancí, které je schopné lidské sluchové centrum pojmout. Proč tedy vehementně šetřit na kvalitě, když se veškeré výdobytky amerického výzkumu společnosti Klipsch ztotožňují s požadavky náročného klienta. Skvělý stereofonní poslech i nepopsatelný zážitek ze sledovaných TV a filmových produkcí je odpovídající známkou za odvedený výkon. V pohodlí domácího prostředí je možné uskutečnit rozmanité výlety za kulturou, uměním, studiem a zábavou. Mějte oči i uši dokořán, Klipsch Reference 7 série II v karbonově černé či rozverné třešňové je atraktivním zpestřením šedi dnů, nudné pochmurné nálady a pesimistického polehávání, když vám je ouvej. Ponořte se do zvukového proudu, jak nejpohodlněji umíte a vychutnávejte si s dokonalou technikou každý další originální, přenádherný den na světě.

Technické parametry

 • 2-pásmový sloupový reproduktor, bassreflex
 • frekvenční rozsah: 30-24000 Hz (± 3 dB)
 • Dělící kmitočet: 1200 Hz
 • zatížitelnost: 250 / 1000 Watt
 • citlivost: 101 dB
 • impedance: 8 Ohmů
 • možnosti zapojení: bi-wiring/ bi-amping
 • Tractrix ® technologie Horn
 • basový měnič: Cerametallic 2x 255 mm
 • výškový měnič: Titanový tweeter 45 mm
 • rozměry (Š x V x H): 295 x 1230 x 415 mm
 • hmotnost: 39,5kg/kus
 • ​Cena za pár

Klipsch RF-7 II Cherry

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 30 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 24000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 101 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 295 mm
Výška (mm) 1230 mm
Hloubka (mm) 415 mm
Hmotnost (kg) 39,5 kg
Vaše hodnocení