CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Klipsch RP-140SA
Klipsch RP-140SA Klipsch RP-140SA Klipsch RP-140SA Klipsch RP-140SA

Klipsch RP-140SA

13 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Mnohdy ke změně, která má za následek absolutní převrat, stačí pár malých krůčků nebo minimální obměna. Stejně tak je tomu v případě, když reproduktorová soustava již nestačí tempu dnešní doby. A přitom opravdu stačí tak málo- doplnit ji o vhodný, modernější a pokrokovější modul, který naprosto změní dimenze poslechu, přinese prostorovost, autentičnost a lehkost akustického proudu ve zcela novém přednesu. Série Reference Premiere jde na trh s novými efektovými reproduktory 140SA.

Odkud vítr vane

Reference Premiere je produktová řada, vyvinutá americkou společností Klipsch, která se může pyšnit více jak 70letou tradicí ve výrobě reproduktorů a sluchátek. Od doby vzniku zakladatel firmy Paul W. Klipsch a jeho následný tým vývojových inženýrů prošel dlouho cestou progresivních vylepšení a modifikací svých výrobků, mezi jejich know-how lze přičíst řadu vyspělých unikátních technologií. Jejich hybridní technologie Tractrix Horn je použita na modelu efektových reprosoustav, jejichž renomé na základě spokojených uživatelů i nadále stoupá.

Hybrid Tractrix Horn 90 x 90

V elegantně tvarované skříni z pevného MDF materiálu se skrývá vše, bez čeho by zvuk nebyl zvukem. Lineární travel suspension tweeter z titanu o průměru 25 mm podporuje dynamiku a detailní výkon, to vše za použití revolučního hornového systému. Tato inovativní technologie staví na spárování kruhového hrdla se čtyřmi obvodovými stranami čtvercového vyústění reproduktoru, přičemž tlakem lisovaná gumová konstrukce tlumí a minimalizuje zkreslení zvuku. Dále je kabinet osazen 100 mm středobasovým měděným měničem, který koriguje nízkofrekvenční pásma.

Proč si pořídit efektové repro?

Klíčovým momentem kromě uvedených revolučních metod a použitého vysoce kvalitního materiálu je přidaný originál Dolby Atmos technologie, neboli nejnovější inovace filmového zvuku stávajícího domácího kina. Reproduktorové soustavy RP-140SA mají vestavěný akustický procesor, sloužící k ověření aktuální konfigurace, na niž navazuje přesné nastavení. V okamžiku správně fungujícího modelu, jehož zvukový proud směřuje při správném umístění směrem nahoru, je 3D model prostorového zvuku dokonán a sluchové vnímání zažívá novou dimenzi.

Co je dobré vědět

Model soustav je zkonstruován ve stylu elegantního designu z dýhy v Black dezénu s potažením polymerovou fólií se vzhledem kartáčovaného kovu, a tím jasně vypovídá o absolutní odolnosti. Pevné mřížky a gumové nožky ochrání jak tělo modelu, tak nábytek či sloupový reproduktor, na němž může být reprosoustava pohodlně umístěna. Novinkou je také možnost rychlé instalace pro zavěšení na stěnu při použití setu coby surroundového ozvučení. Získat tedy ve středně velkých interiérech domácího prostředí atmosféru hodnou velkého kinosálu není již nedostižnou záležitostí. Je třeba si taktéž povšimnout údajů o zatížitelnosti - při trvalém zatížení respektujeme hodnotu 50 W, s maximální úrovní až 200 W, informace o impedanci vypovídá úroveň 8 Ohm.

Velikost versus kvalita

Přestože rozměr soustavy reproduktorů je pouhých 152 x 178 x 286 mm a hmotnost necelých 3,5 kg, její dynamický proud je mocný, tóny, zvuky i efekty jsou velmi podrobné a ultra čisté. Éra kvalitního poslechu a dokonalého akustického proudu s 3D efektem je tady, jenom postačí otevřít dveře dokořán a vejít do světa dokonalého zvuku právě tak, jak vcházíme do prostoru multikina. V dokonalém světě není nic nemožné, se správně vybranou a instalovanou ozvučovací soustavou je zázračný prožitek i u vás na spadnutí.

Technické parametry:

  • 2-pásmová konstrukce, možnost postavení na přední reproduktory nebo montáž na stěnu
  • Frekvenční rozsah: splňuje certifikace Dolby Atmos
  • Zatížitelnost: 50 / 200 Watt
  • Impedance: 8 Ohmů
  • Možnosti zapojení: klasické
  • Rozměry (Š x V x H): 152 x 178 x 286 mm
  • Hmotnost: 3,4kg
  • cena za pár

Klipsch Reference s Dolby AtmosPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch RP-140SA

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Impedance (Ω) 8 Ω
Barva Černá