CZ: +420 721 123 123

SK: +421 919 200 300

Klipsch RP-160M

Další obrázky

Klipsch RP-160M

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 15 990,00 Kč

Special Price 14 490,00 Kč

Dostupnost: Skladem

* Povinná pole

Běžná cena: 15 990,00 Kč

Special Price 14 490,00 Kč

Popis

Menší z reproduktorů série Reference Premiere patří do sekce regálových sestav, o to však je větší její akustický projev. Dvoupásmový systém s novým bassreflexovým nátrubkem, vyvedeným do zadní čtvercové horny, má řadu kladů a priorit. Lze ho využít k ozvučení místností střední velikosti, vizuální náboj dodá modernímu prostředí šmrnc a atraktivitu za každých okolností. Dokonalý hudební proud je odměnou, zvuk a efekty z prostředí filmového plátna jakbysmet.

Podívejme se na ně zblízka

Ozvučnici reproduktorů tvoří kabinetová konstrukce z dřevovláknitých desek, které vynikají pevností, tuhostí, čímž zabraňují nežádoucím vibracím a vlivům zvenčí. Povrchová úprava dýhováním se nabízí ve dvou příjemných provedeních – černé ebenové dřevo působí tajemně, dezén dřeva třešňového je spíše rozverný a v interiéru bude působit teplejším dojmem. Potažením polymerovou fólií se vzhledem kartáčovaného kovu je reproduktorová skříň ještě mnohem odolnější. Svými rozměry 224 x 424 x 327 mm pak nikterak nenarušuje interiérové zařízení, naopak díky 9 kg hmotnosti se s ní dobře manipuluje. V zadní stěně je pak situován bassreflexový rezonátor All port new Tractrix s vylepšenou konstrukcí nátrubku pro rychlejší přenos vzduchu. S kvalitními šroubovacími reproterminály je pak možné Bi-wiringové a Bi-ampingové zapojení.

Díky technickým zkušenostem

Bránit pokroku není radno, všechno nové, progresivní, inovované, vylepšené má přednost před staršími postupy, cestami, technologiemi. Modifikované řady produktů, které jsou přepracováním stávajících sérií je možné najít i u americké společnosti Klipsch, jejíž prvotní výzkum a výroba elektroniky spadá do poloviny minulého století. Novou image a v mnohém i premiéru má také revoluční série Reference Premiere, která na trh přináší systém vyspělých technologických inovací. Tractrix Horn 90 x 90 je vyspělou technologií, která je založena na modernizaci – novém zpracování stávající horny. Hrdlo v podobě kruhu je systematicky tvarováno a směřováno do čtyřramenného obvodu horny, což přináší řadu vylepšení, včetně frekvenční a dynamické úrovně. Gumová lisovaná tlumící konstrukce a osazení 25 mm vysokofrekvenčním reproduktorem z titanu napomáhá přirozenému, skutečnému a křišťálově čistému zvukovému proudu. V kombinaci s basovým měničem z měděné slitiny Cerametallic o průměru 165 mm je model pevným, lehkým a precizním, nejvýše účinným reproduktorem své třídy.

Mladý reproduktor s velkou duší, který byl na trh uveden roku 2015, neudělá ostudu žádnému prostoru, je moderní a jeho design vychytaný, je čistých, bezešvých tvarů, svým vzhledem imponuje jak novodobému využití, tak i audiofilům dříve narozeným. S frekvenčním rozsahem od 43 do 22 000 Hz a dělící frekvencí 1 500 Hz, s impedanční hodnotou 8 Ohmů dosahuje 95 decibelové akustické citlivosti.

Vyrovnané frekvence, minimální zkreslení

Poskytněte všem příchozím zvukům dostatečný prostor, eliminujte nežádoucí rezonanční nuance a akustické rozdíly, potěšte se poslechem kvalitního přednesu a dejte průchod i těm nejtitěrnějším detailům ze světa zvukového dění. Lidský sluch je od přírody velmi choulostivé a citlivé zařízení, pro které je jakákoli rezonanční nečistota i faleš nežádoucí. Proto je dobré výběrem setu prospět komplexnímu vnímání všemi smysly, soustava reproduktorů RP- 160M umí zaplnit prostor zvukem a dodat nahrávkám ten správný, barevný a jedinečný šmrnc. Vychutnejte si každý okamžik v příjemné společnosti s Klipsch Reference Premiere 160M, dejte si konečně pauzu a ponořte své veškeré vnímání do oázy geniálního zvuku.

Technické parametry:

 • 2-pásmový regálový reproduktor, bassreflex
 • Frekvenční rozsah: 43-22000 Hz (± 3 dB)
 • Dělící kmitočet: 1500 Hz
 • Zatížitelnost: 100 / 400 Watt
 • citlivost: 95 dB
 • Impedance: 8 Ohmů
 • Možnosti zapojení: bi-wiring/ bi-amping
 • Tractrix technologie Horn
 • Basový měnič: Cerametallic 165 mm
 • Výškový měnič: Titanový LTS tweeter 25 mm
 • Rozměry (Š x V x H): 224 x 424 x 327 mm
 • Hmotnost: 9,1kg/kus
 • Cena za pár

Představení řady Klipsch Reference Premiere

První pohled na Klipsch Reference Premiere

Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Citlivost 95 dB
Frekvenční rozsah od 43 Hz
Frekvenční rozsah do 22000 Hz
Hloubka 327 mm
Hmotnost 9,1 kg
Impedance 8 Ω
Maximální výkon (Nominální) 400 Watt
Počet pásem 2
RMS výkon 100 Watt
Šířka 224 mm
Výška 424 mm

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Klipsch RP-160M

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Kvalita produktu
Cena
Technická podpora

Poradna

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.