CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch RP-250F
Klipsch RP-250F Klipsch RP-250F Klipsch RP-250F Klipsch RP-250F

Klipsch RP-250F

16 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Zbrusu nová modelová série reproduktorů Klipsch Reference Premiere aktuálně představuje nejmenší z trojice sloupových modelů RP-250F jde o cenově dostupné řešení. Nabídne posluchači elegantní štíhlý design hodící se téměř do každého interiéru – zvukem si nijak nezadá se svými většími modely. Na své rozměry nabízí dynamický zvuk, který vás obklopí širokým frekvenčním rozsahem z dostatkem basů. S lehkostí zvládá filmy a hudbu díky svým vlastnostem dokáže vytvořit opravdu autentický poslech. Svým přednesem se hodí pro poslech v menších až středně velkých místnostech, kdy nabídne náročnému posluchači maximální zážitek při sledování domácího kina. 

Nová modely Reference Premiere využívají nově přepracovaný hornový systém Traktrix 90x90 kdy je kruhové hrdlo spárované k čtvercovým vyústěním horny.

Toto řešení vede k zlepšení frekvenční odezvy a k zlepšení celkové dynamiky. Titanový výškový měnič LTS (linear travel suspension) minimalizuje zkreslení. Jde o stejnou technologii, která se už několik let využívá u vlajkové série Palladium. Inovovaný systém bassreflexu All port new Traktrix využívá lepší geometrie nátrubku tím je zaručen rychlejší přenos vzduchu z ozvučnice reprosoustavy. Další novinkou je osazení elegantní krycí mřížky reprosoustav, která je uchycena a naváděna magnetem.

Pokud hledáte reproduktory, které pozvednou Vaši hudbu a filmy na další vyšší úroveň?

Klipsch RP-250F nabízí čisté výšky, bohaté a dynamické středy a plné basy pro domácí zábavu. V návaznosti na předchozí modelovou řadu Klipsch Reference II, nabízí série Premiere modernizované středobasové a výškové měniče včetně přepracované výhybky pro ještě lepší prostorový zvuk. Reproduktory Klipsch RP-250F se jistě stanou „srdcem“ stereofonního systému pravověrného rockera tak i součástí Vašeho nového kino systému.

Výškový reproduktor je osazený do hornové konstrukce Tractrix 90x90 patentované společnosti Klipsch.

Díky této technologií je dosaženo rozšíření oblasti poslechu, zlepšení dynamiky, projekci přesných a jasných vysokých frekvencí směrem k posluchači - podobně jako ústa člověka, když k Vám mluví. Vysoce efektivní konstrukce produkuje vyšší výkon s menší spotřebou energie. Přesný a neunavující zvuk vám poskytne hodiny radosti při poslechu oblíbené hudby. Ve všech hudebních žánrech se můžete spolehnout na přesný a silný zvuk, který je křišťálově čistý na všech úrovních hlasitosti.

Základním kamenem při výrobě, je ozvučnice z masivních MDF desek,

kde u sloupových modelů jsou použity nezbytné příčky pro zvýšení tuhosti a minimalizaci případných vibrací. Nový bassreflexový nátrubek je vyústěný na zadní straně ozvučnice. Samozřejmostí jsou kvalitní šroubovací repro terminály umožňující bi- wiringové/bi-ampingové zapojení. V základním vybavení najdete hroty pod reproduktory, které minimalizují zkreslení způsobené přenosem vibrací do podlahy.

Povrchová úprava se může pochlubit novým moderním ebony a cherry provedením, díky kterému reprosoustavy jednoduše začleníte do libovolného interiéru.

​- Určeno pro náročného posluchače
- Vhodné pro ozvučení menších prostor
- Film, Hudební koncerty (filmové prostorové efekty, ...)
- Univerzální přednes vhodný pro široké spektrum žánrů
- Přesný neunavující zvuk vám nabídne dlouhé hodiny poslechu

Technické parametry:

 • 2-pásmový sloupový reproduktor, bassreflex
 • Frekvenční rozsah: 35-25000 Hz (± 3 dB)
 • Dělící kmitočet: 1800 Hz
 • Zatížitelnost: 125 / 500 Watt
 • Citlivost: 96 dB
 • Impedance: 8 Ohmů
 • Možnosti zapojení: bi-wiring/ bi-amping
 • Tractrix technologie Horn
 • Basový měnič: Cerametallic 2x 135 mm
 • Výškový měnič: Titanový LTS tweeter 25 mm
 • Rozměry (Š x V x H): 200 x 917 x 377 mm
 • Hmotnost: 17,1kg/kus

První pohled na Klipsch Reference Premiere

Představení řady Klipsch Reference PremierePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, jsem amatér co se týče audia tohoto formátu. Chtěl bych toto zboží převážně na sledování filmů a otázka je, jestli musím k tomu mit zesilovac a nebo receiver, a nebo existuje jiny jakoby levnější zpusob, jak si koupit a rozjet tyto repraky. Děkuji
0


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch RP-250F

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 96 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 200 mm
Výška (mm) 917 mm
Hloubka (mm) 377 mm
Hmotnost (kg) 17,1 kg