CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch RP-260F
Klipsch RP-260F Klipsch RP-260F

Klipsch RP-260F

Běžná cena: 26 990 Kč

Special Price 22 390 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 67 160 Kč
Ušetříte: 7 170 Kč
59 990 Kč

Popis

Reproduktory lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

Reference Premiere americké společnosti Klipsch nabízí tři modely reproduktorových sloupů. Právě reprosoustava 260F, coby mezistupeň obou zbývajících, je kvalitní alternativou poslechu zejména díky konstrukčnímu systému dvou pásem, včetně zabudovaného bassreflexu. U stereofonního poslechu a sledování oblíbených filmových lahůdek s unikátními efekty je zabezpečena velmi vysoká úroveň plného, realistického zvuku, který hovoří za vše.

 

Co říkají parametry a měřitelné údaje

Štíhlé a noblesní sloupové ozvučnice 1 004 mm vysoké, jsou vyrobeny z dřevovláknitého materiálu, vzhledově připomínajícího kartáčovaný kov. Konstrukce je vnitřně podepřena výztuhami, což eliminuje rezonance a šumy. Bassreflexový nátrubek technologie Tractrix Horn je posazen v zadní části skříně, jejíž šířka je 229, hloubka 448 mm a hmotnost dosahuje téměř 23 kg. LTS tweeter je vyvytvořen progresivní technologií Tractrix Horn – kruhové hrdlo je aktuálně spárováno ke čtyřstěnnému ústí horny. Všechny aplikované kroky vedou nutně k lepší frekvenční odezvě, dynamickému podkladu, přičemž zkreslení je eliminováno na minimum. Dokonalejší a hutnější basy, opravdové a vychytané středy s jasně citlivými až éterickými vysokými frekvencemi umí se zvukovou recepturou pěkně zamíchat.

 

Z dalších zajímavostí

Šroubovací reproterminály umožňují Bi-wiringové a Bi-ampingové zapojení. Frekvenční hodnoty nalezneme v šíři od 34 do 25 000 Hz, s dělící hranicí 1 800 Hz, možnost zatížení je 125-600 W. Citlivost zvuku dosahuje 97 decibelů a akustická impedance míří k úrovni 8 Ohmů. Dalším detailním uchopením jsou flexibilní vyjímatelné a elegantní mřížky.

 

Podívejte se pozorně…

Originální image a stylově zpracovaný design reproduktorových skříní je originálním podpisem pod sérií Reference Premiere. Pro variabilitu a exkluzivní dojem se tento model hodí do různých, středně rozlehlých interiérů. Čerň se značkou Ebony je spojením jedinečné povrchové úpravy a estetického vyvážení. Vyznavači přirozených barev a přírodních odstínů nepřijdou zkrátka, mohou vybírat též ze zpracování v barvě Cherry, s působivým a uhrančivým pohledem. Volba je v rukou potencionálního uživatele, vybere si podle svých momentálních pocitů a interiérových požadavků.

 

Minimálně dobrý, ba výborný a autentický přednes

V současné době je čím dál častější, že lidé se učí po pracovní zátěži relaxaci a odpočinku. Počinek je to vcelku chvályhodný. Mezi jejich hobby a koníčky patří různé aktivní činnosti, poměrně velkému zájmu se však těší právě relaxační poslech oblíbené hudební či filmové produkce. Je-li vysoké kvality, zážitek je dvojnásobný. Výkonnější aparatury umějí vyjít s menším množstvím energie a zvukem neobtěžují, přičemž náš sluch se sklání před nefalešnými, jemně rozdílnými pásmy, dynamickou proměnou, jasnými a zřetelnými výškami, podbarvenými melodií a rytmem basů. Rádi byste si vychutnali koncert a jeho charisma, nebo čelili raději propracovaným barevným filmovým efektům? S renomovanou značkou Klipsch a s referenční Premiere není téměř nic, co by se nedalo splnit. V duchu unášejícího umění za přispění kvalitně zkonstruované reproduktorové soustavy RP 260F je cíl a spokojenost posluchače na dosah ruky.

 

Dostupná všem a přece jedinečná

Na sloupové kabinety je v příjemném prostředí sladěného interiéru příjemný pohled. Kdo by to byl věděl, že sluchové vnímání tak úzce souvisí též s optickým požitkem. Líbí se nám a zní opravdovým, plně obsazeným akustickým proudem, který za zavřenýma očima dostává zcela jinou dimenzi – barevný zvukový a obohacující obraz. Dejte mu k dispozici kousek vašeho osobního prostoru a vychutnejte si ho celou svou duší.

 

Technické parametry:

 • 2-pásmový sloupový reproduktor, bassreflex
 • Frekvenční rozsah: 34-25000 Hz (± 3 dB)
 • Dělící kmitočet: 1800 Hz
 • Zatížitelnost: 125 / 500 Watt
 • Citlivost: 97 dB
 • Impedance: 8 Ohmů
 • Možnosti zapojení: bi-wiring/ bi-amping
 • Tractrix technologie Horn
 • Basový měnič: Cerametallic 2x 165 mm
 • Výškový měnič: Titanový LTS tweeter 25 mm
 • Rozměry (Š x V x H): 229 x 1006 x 448 mm
 • Hmotnost: 22,5kg/kus

 

Audio battle Klipsch RP-260F vs. KEF a Wharfedale

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch RP-260F

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 34 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 97 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 229 mm
Výška (mm) 1006 mm
Hloubka (mm) 448 mm
Hmotnost (kg) 22,5 kg

Doporučujeme