CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch RP-450C
Klipsch RP-450C Klipsch RP-450C Klipsch RP-450C Klipsch RP-450C

Klipsch RP-450C

14 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Specialisté zajásají nad podařeným a oku lahodícím kouskem ozvučné techniky z produkce Klipsch. Autentický produkt řady Reference Premiere upoutá především moderním designem, který si však nezadá ani s technickými parametry modelu a užitou vyspělou technologií z pera brooklynské progresivní společnosti. Pro zájemce o kvalitu bez kompromisů ze tří centrů zvučné značky je právě tento nejvýkonnějším.

Sympatický model ve stylovém provedení

V interiéru střední až větší velikosti se vyjímá RP-450C ideálně, vzhledem k rozměrům 791 x 173 x 368 mm a necelými 17 kg hmotnosti není těžké mu hned najít to správné místo. Je zajímavý svým čistým, vysoce efektivním designem, díky kterému je výkon vyšší, za využití menšího energetického zdroje. Kvalitní povrchová úprava v barvě ebenu či veselejší třešňové dýhy je korunována elegantními krycími mřížkami, které jsou osazeny za pomocí magnetických úchytů. Pevné, extra tuhé MDF desky a bezešvý konstrukční systém dávají vyniknout žádoucím vlastnostem ozvučnice. Prvotřídní zvukový přednes ovlivňuje však hlavně inovativní hybridní systém Tractrix Horn, který je založený na přepracování horny v 90 x 90 čtvercové vyústění.

Zajímavosti ze zákulisí technologií a technických údajů

Centrální reprosoustava je jako každá jiná určena k přenosu středového pásma, výhradně je pak nutná pro mluvené slovo a zřetelnost, srozumitelnost. Její místo je tedy přesně ve středu nad či pod produkcí, aby nedocházelo ke zkreslení akustického proudu a zvukový dojem byl autentický, živý, vyrovnaný a především prostorový. Ozvučný kabinet disponuje 25 mm výškovým LTS tweeterem s titanovou kalotou, který je umístěn do patentované hornové konstrukce Tractrix, vyvinuté na základě nové technologie. Čtveřice basových Cerametallic měničů o průměru 135 mm má na starosti nízké a středobasové frekvence, bez kterých by se neobešel žádný kino systém. Efektní propojení pásem přináší úchvatný celostní zvukový přednes, kde se ani sebemenší nuance nemají šanci skrýt. Rozměrové údaje skříně jsou 791 x 173 x 368 mm, hmotnost necelých 17 kg. Celý ozvučovací centrální systém funguje ve frekvenčním rozsahu 58 – 25 000 Hz, zatížitelnost je 150 W, s možností manipulace k maximálnímu výkonu 600 W. Úroveň impedance činí 8 Ohm, akustická citlivost je ohraničena až 97 decibely.

Zvuk, který je hoden obdivu

Domácí audio nebo kino systém, který se rozhodneme obohatit centrem podobných kvalit, je přímo výzvou k prověřování a častému užívání ozvučení. Nabízí totiž bezbřehé vnímání plnohodnotného akustického výkonu s totální eliminací šumu, rezonancí a falše. Tento set je opatřen bassreflexovým rezonátorem, ten je spolu s reproterminály vyveden do zadní části bedny a propracován opět v konstrukční technologii Tractrix. Může se pochlubit 3 pásmy, dokonalým zpracováním a příjemným sladěným exkluzivním vzhledem. Komplexní uchopení tohoto produktu je srovnatelné se zbožím dražším, a dokonce i s výrobky zvučných značek. Přesto pokrokový vhled americké společnosti s více jak 70letou tradicí má cosi do sebe. Zaujme, uchvátí, obklopí zvukem, jenž ve své třídě nemá obdoby. Chválit ho není potřeba, svoje místo na slunci si postupem času vydobyl sám díky funkčnosti, atraktivitě, adaptabilitě a stylovému, nadčasovému vzhledu. Shrnout centrální reproduktor do několika slov je docela oříšek, protože s ním se lze zaposlouchat do zvuku symfonií, muzikálu, rapu i hip hopu, ale ani filmové produkci s originálními efekty nezůstane nic dlužen.

Technické parametry:

3-pásmový center reproduktor, bassreflex

 • Frekvenční rozsah: 58-25000 Hz (± 3 dB) 
 • Dělící kmitočet: 500 / 1500 Hz
 • Zatížitelnost: 150 / 600 Watt
 • Citlivost: 97 dB
 • Impedance: 8 Ohmů
 • Možnosti zapojení: klasické
 • Tractrix technologie Horn
 • Basový měnič: Cerametallic 4x 135 mm
 • Výškový měnič: Titanový LTS tweeter 1x 25 mm
 • Rozměry (Š x V x H):791 x 173 x 368 mm
 • Hmotnost: 16,9kg/kus
 • Cena za kus

První pohled na Klipsch Reference Premiere

Představení řady Klipsch Reference PremierePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch RP-450C

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 58 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 97 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 791 mm
Výška (mm) 173 mm
Hloubka (mm) 368 mm
Hmotnost (kg) 16,9 kg