DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Klipsch SPL-100

SKU
743878036077
13 990 Kč
Skladem

Subwoofer s nejlepšími basy ve své třídě

  • 10" Cerametallický™ basový měnič
  • Přední bass-reflex ze slotového portu
  • Zesilovač třídy D s 300 Watty RMS / 600 W vrchol
  • Silná a ohebná magneticky nasazovací mřížka
  • Prémiový finiš s povrchem odolným vůči škrábancům

Subwooferový model s vysokou výkonností

Mnohý z referenčních sériových subwooferů Klipsch má uživatelsky velmi vysoké hodnocení a to i díky přijatelnému cenovému hodnocení. V současné době je na trhu model SPL-100 s bohatou výbavou. Využitím subwooferu s 254 mm měděným Cerametallic reproduktorem a vysoce účinným zesilovačem Class-D lze dosáhnout nejvyššího výkonu v dané třídě s nízkým kmitočtem.

Basa tvrdí muziku

Konstrukční plán je naplněn do puntíku - vysunutý měděný Cerametallic basový woofer je vybrán pro svoji výjimečnou lehkost a extrémní tuhost. Poskytuje neuvěřitelnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozdělením kuželu a zkreslením pro vyšší a čistší výstup s využitím menšího zesilovacího výkonu. Subwooferové modely Klipsch disponují vlastní vnitřní geometrií pro eliminaci hluku portů, za účelem dosáhnout čisté nízké frekvence. Konstrukční řešení předního vyústění podporuje flexibilitu umístění.

Funkčnost a parametry

Kompaktnímu zařízení vévodí 254 mm cerametallický řidič, basům prospívá Bass-Reflex s exkluzivním portem. Nechybí zesilovač třídy D s maximem výkonu 200 W RMS / 450 W, dalším precedentem je unikátní odolnost povrchu proti poškrábání. Materiál, který byl použit k výrobě kabinetu, má označení MDF. Vpředu je situována robustní, pružná a odnímatelná magnetická mřížka. Důležitou roli hraje frekvenční odezva 27 – 125 Hz s maximální akustickým výstupem 114 dB. Zesilovač třídy D je vybaven analogovým předzesilovačem. Měděný Cerametallic Long-Throw woofer se stará o nízkofrekvenční pásmo. Součástí je dvojitý výstup RCA/LFE Line In a bezdrátový port WA-2.

Klíčové aspekty

Nesmí chybět integrovaný zesilovač s vysokou účinností, který zachovává původní signálovou cestu pro čistší reprodukci od skutečného zdroje, včetně maximální účinnosti pro optimalizaci výkonu, detailnost a nízkou frekvenci. Využit je odolný výrobní materiál, k příslušenství náleží také silná, pružná odnímatelná magnetická mřížka.

Vizuální dojem vychází z konstrukčního designu

Vizuální stránka souvisí se zpracováním povrchu. Tento model se představuje v dezénu Ebony vinyl a výborně ladí s celkovým konstrukčním designem. Robustní subwooferová jednotka disponuje rozměry 421 x 356 x 451mm a hmotností 16,8kg.

Je snadné převzít kontrolu

Ovládání Low Pass Crossover a variabilní fáze umožňují naladit subwoofer do reproduktorů Klipsch a dále do pokoje. Cílem je vytvořit ideální úroveň basů. Vstupy Line Level / LFE RCA jsou kompatibilní s přijímači domácího kina. K využití jsou určeny jak RCA, tak i bezdrátové vstupy, ty dovolují použití jediného subwooferu s více systémy v jedné místnosti. Například bezdrátový vstup lze použít k nastavení domácího kina a vstup RCA pro 2- kanálový systém, aniž by bylo nutno přepínat vstupy při změně mezi systémy.

Klipsch jako výrobce kvalitní audiotechniky

Americká společnost Klipsch vznikla v roce 1946, v té době byla založena firma pod vedením zvukového inženýra Paula Wilbura Klipsche, jenž byl průkopníkem v oblasti audio. Stal se také hrdým členem Engineering and Science síně slávy. Protože jeho největší láskou byla hudba, zvuk a audio vybavení, dal později vzniknout novým reproduktorovým technologiím, na jejichž základě konstruoval a na světlo světa uváděl prvotřídní audio produkty. Klipsch je nyní jednou z nejstarších a nejlepších výrobních společností, zabývající se návrhy, výrobou i vývozem reproduktorů, systémů domácích kin a mnoha dalších komponentů. Ani subwoofery Klipsch nejsou výjimkou, jejich výkon pozvedne úroveň akustiky v libovolném prostředí.

Výrobce Klipsch
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 250 mm
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Výkon kontinuální (W) 200
Výkon maximální (W) 450
Frekvenční odezva od (Hz) 27
Frekvenční odezva do (Hz) 125
Maximální výkon - SPL (dB) 114
Barva Černá
Šířka (mm) 356
Výška (mm) 421
Hloubka (mm) 451
Hmotnost (kg) 16,8
Vaše hodnocení