CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Stadium
Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium Klipsch Stadium

Klipsch Stadium

Běžná cena: 54 990,00 Kč

Special Price 44 990,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Zamilujete se do něj na první pohled. Jedinečný a vskutku také jediný box je trefou do černého, uzemní každého svým exkluzivním a velice působivým dojmem, elegantní akustický high-end segment audio systému nové generace je nepřekonatelný nejenom ve svém unikátním image. Také výkon je velmi vysoké úrovně a přítomnost tohoto komponentu dokonale povznáší dominantu jakéhokoli užitného prostředí. Podtrženo a sečteno: čistý zvuk, melodické basy, snadné a variabilní využití, navíc famózní v celé svojí kráse i funkčnosti - to je Stadium od renomované společnosti Klipsch.

 

 • Efektivní hornová tehcnologie Klipsch
 • Hliníková membrána pro excelentní čistotu vokálů
 • Dvojité vodorovně-protilehlé basové měni s technologií Traktrix pro hluboké a extrémně přesné basy
 • Digitální DSP zesilovač s celkovým výkonem až 400 Wattů 
 • Streamování hudby pomocí bezdrátové technologie Bluetooth a Airplay
 • Mnoho vstupů: Digitální optický, USB a duální RCA analogové
 • Ergonomický dálkový ovladač se zabudovaným stojánkem

 

PEVNÁ A STABILNÍ KONSTRUKCE JE ZÁKLADEM

Kompaktní vlastnosti robustního produktu vycházejí z daného konstrukčního řešení, což je základem pro další, z něho vyplývající alternativy. S využitím technologického zázraku State-of-the-art Tractrix Technology, digitálnímu zesílení (DSP zesilovač s maximálním výkonem až 400 W) a inovativním provedením reproduktorové soustavy je zajištěna autentická míra zvuku s minimálním zkreslením - to jenom potvrzuje, že efekt hornové technologie je do puntíku splněn.

 

TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

Dokonalou souhrou se projevují zejména LTS výškový reproduktor s 25 mm titanovou membránou, 89 mm středobasové měniče s hliníkovou membránou a 133 mm basový měnič s dlouhým zdvihem, všechny ve dvojím provedení a protilehlém umístění v jednom unikátním setu, zpracované dle nově tvarované hornové technologie Tractrix Horn. Tato technologie je patentovaná právě společností Klipsch. Jedinečný a vyvážený akustický proud s patřičnou dynamikou je veskrze dílem této technologické úpravy, jemuž neubírá na plnosti a kvalitě ani měnící se úroveň hlasitosti. Tento model disponuje také bassreflexem, provedeným taktéž v technologii Tractrix Port. Frekvenční odezva se pohybuje v rozmezí 26 – 24 000 Hz +/-3dB. Velmi žádanou a vítanou výsadou je streaming, podpořený bezdrátovými systémy Bluetooth a AirPlay, s pomocí Wi-Fi rozšiřitelný také do vícero zařízení Klipsch. Významná a originální technologie aptX navíc napomáhá rozšířené kvalitě zvuku, autentické s mírou kvality audio CD nosičů.

 

Konektivita a její význam

Klipsch Stadium je zařízení odpovídající vysoce úrovňovému rozbočovači, který je kompatibilní a využitelný pro všechny domácí bezdrátové, ale i pro přímo propojené komponenty. Ze vstupů je třeba neopomenout digitální optický vstup, USB zařízení pro Apple, duální RCA analogové vstupy, Bluetooth s aptX, AirPlay, DLNA, což vypovídá o výborných konektivních vlastnostech systému s velkou mírou využití.

 

Vzhled, parametry, příslušenství

V moderním pojetí a s aplikací soudobých designových možností je Klipsch Stadium produktem poplatným současné mladé generaci, provedením v čistém stylu a stříbrném dezénu se hodí do libovolného interiéru, jelikož tak působí velmi nadčasovým dojmem. Jeho konstrukce o rozměrech 533 x 210 x 210 mm a hmotnosti necelých 13 kg je odpovídající použitému materiálu, zpracování a výztuze. K produktu je v balení přiložen též napájecí kabel, stojan, bezdrátová anténa, baterie a dálkové ovládání se stylovým podstavcem ve stejném povrchovém provedení.

 

Dvojnásobně zaplněný prostor

Díky popsanému progresivnímu Modern Hi-Fi audio systému je jistá autentičnost akustického projevu, a to navíc hned dvojnásobnou měrou. Tato výkonnostní výchozí úroveň by měla ve své třídě uspokojit i ty nejnáročnější zájemce o hudební produkci, vzhledem ke všem uvedeným aspektům. V daném okamžiku s tímto produktem můžete variabilně využívat veškeré jeho funkce, možnosti a schopnosti v celé jejich šíři. Máte snad ještě nějaké přání?

 

Technické parametry:

 • Výkon: 400 Wattů
 • Bass-reflex w/ s technologií Tractrix® Port
 • Frekvenční rozsah: 26Hz-24KHz +/-3dB
 • Výškový měnič: 2 x 25 mm titanová membrána s hornovým systémem Tractrix®
 • Středobasový měnič: 2 x 89 mm hliníková membrána
 • Basový měnič: 2 x 133 mm s dlouhým zdvihem
 • Dělící kmitočet: 200Hz and 2KHz
 • Maximální aktustický tlak: 112dB  (do vzdálenosti 0,5 m)
 • Vstupy: Airplay, DLNA, Bluetooth s aptX, optický digitální, USB pro zařízení Apple, anaglový RCA
 • Rozměry (Š x V x H): 533 x 210 x 210 mm
 • Hmotnost: 12,9 kg
 • Obsah balení: dálkové ovládání, baterie, bezdrátová anténa, stojan, napájecí kabel

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Stadium

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Analogový audio vstup 1
AUX vstup (Jack 3,5mm) Ne
Digitální optický vstup Ano
DLNA (UPnP) Ano
Dosah signálu bluetooth 10 m
Ethernet (LAN) Ne
Internetová rádia Ne
NFC
Bluetooth
Podpora Spotify Ne
USB vstup 1
Výstupní výkon (W) 400 Watt
Wi-fi Ano
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 533 mm
Výška (mm) 210 mm
Hloubka (mm) 210 mm
Hmotnost (kg) 12,9 kg