Klipsch T5 II True Wireless Sport - Černá

SKU
T5IITWSSPORTB
-17%
Akční cena 4 119 Kč Běžná cena 4 990 Kč
Skladem

Pro bezdrátovou svobodu

V případě hledání takových modelových sluchátek, která dopřávají svým majitelům absolutní svobodu, je ideální poohlédnout se u amerického výrobce Klipsch, který to s audio produkcí nejrůznějších produktů umí skvěle. Je zvyklý na plnění složitých úkolů a nadšení z úspěchu se promítá i do firemních produktů.

Nová úroveň zvuku

Je nevyhnutelné potkat se s komfortem ve skvělém těle. Nová úroveň nadšení z poslechu pronásleduje i novou poslechovou dimenzi s brilantním zvukem a komfortním nasazením. Modelem T5 II True Wireless Sport Earphones má Klipsch našlápnuto k úspěchu nemalého kalibru.

Ke sluchátkům patří jeho dobré uložení

Výrobce se kromě samotného produktu zaměřil také na jeho vysoce kvalitní ukládání v době nevyužívání. Špičkové pouzdro chrání sluchátka jako ostříž a negativní vlivy zvenčí nemají nejmenší šanci. Systém odvádění vlhkosti uvnitř pouzdra zajistí, že sluchátkovému setu nebude rozhodně žádná voda škodit. Je pojato veskrze robustně, prachotěsně a vodotěsně (IP67), zůstává čisté a suché bez ohledu na to, co se kolem něho děje.

Transparentní režim

V módu průhlednosti a transparentnosti zařízení plně funguje, vzdáleno od jakéhokoliv průchodu hluku zvenčí. Stačí stisk jediného tlačítka.

Popis a charakteristika

Style In Ear monitory neboli stylová sportovní sluchátka do uší jsou typická unikátním designem řidiče, dynamického pohyblivého cívkového mikro reproduktoru s průměrem 5 mm. K dispozici je mikrofonní ovladač cVc 8.0 Quad-mic. K bezchybnému provozu přispívá také frekvenční odezva v rozsahu 10 -19 000 Hz, zvuková protihluková izolace -22 dB a vstupní připojení Bluetooth, verze 5.0. Výrobce využil baterii sluchátek s 50 mAh a baterii napájecí s 360 mAh. Platí kompatibilita s profily A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HSP 1.2, HFP 1.7 a kodeky A2DP: SBC, AAC, aptX. Dosah činí až 10 m, vstup vykazuje 5V DC, 1,0A. K dispozici je také funkce monitoru stavu baterie pro iOS a Android. Designově jim dodává šmrnc trio barevných variací a to v barvě černé a bílé.

Skvělé vybavení

Kromě špičkového elegantního a praktického pouzdra ke sluchátkům patří šest velikostí barevně odlišených patentovaných oválných koncovek do uší v několika velikostech pro možnost výběru a kvalitního, komfortního usazení v uších. Jeden pár náušníků je z paměťové pěny a poskytuje dokonalé pohodlí, tlak i extra přilnavost. Nechybí ani tři páry těsně přiléhajících ušních křidélek pro maximální efektivitu, výdrž a komfort.

Sportovat se sluchátky Klipsch je radost

Klispch je odvážný výrobce, který se nezalekne ničeho. S americky typickým nasazením a vytrvalostí pracuje již od svých začátků – od roku 1946. Společnost Klipsch založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch, načež se tato značka řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se vyšplhala na přední příčky v žebříčku světových reproduktorových producentů a vývozců reproduktorů pro stereo a domácí kina. Reproduktorové komponenty, výrobky, soustavy i sety se vyznačují prvotřídním konstrukčním charakterem, unikátním zvukovodem, patentovaným již v roce 1946 a neodmyslitelným pro Klipsch velmi typickým designem. Firma využívá po léta praxe prověřené technologie, komponenty a systémy konstrukcí reproduktorů i jejich součástí. Ve světě má dobrý zvuk a to nejenom díky výkonu svých zařízení. Poslouchat Klipsch znamená komfortní užití, skvělý moderní vzhled a styl, ale především špičkovou kvalitu všude, kam lze dohlédnout a doslechnout.


Výrobce Klipsch
Typ sluchátek Do uší
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 5
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 19000
Citlivost (dB) -22
Hlasový asistent ✔ (jiný)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™
Dosah signálu (m) 10
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči postříkání, Odolnost vůči prachu, Odolnost vůči vlhkosti
Výdrž baterie (hod.) 8 hodin + 24 hodin s nabíjecím pouzdrem
Mikrofon
Barva Černá
Hmotnost (g) 0,35 (s balením)
Příslušenství 6x patentované oválné špičky do uší, 1x špičky z paměťové pěny, kabel
Vaše hodnocení