Klipsch T5II True Wireless - Černá

SKU
T5IITWSGM
AKCE
Akční cena 3 990 Kč Běžná cena 4 990 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zvuk z tradiční dílny

Americká společnost Klipsch má za sebou dlouhou historii výroby vynikajících zvukových produktů všech možných druhů a specifikací. Z nejnovějších lze jmenovat sérii opravdových bezdrátových sluchátek True Wireless.

Skutečné audio bez kabelů

Díky podrobnému, ultra čistému zvukovému podpisu se sluchátkový model T5 II True Wireless Earphones řadí mezi nejlépe znějící bezdrátová sluchátka. Ta jsou navíc stylová, pohodlná a také velmi univerzální. Především potěší všechny, kteří vyhledávají a oceňují zvuk, styl, krásu a funkčnost.

Konstrukční charakter

Někdo se rád honosí velkými poslechovými mušlemi, a někdo má zase rád modely menší velikosti, umístitelné do uší. Malá ergonomická sluchátka jsou navržena s cílem, aby svým uživatelům padla a pohodlně seděla v uších. Součástí tohoto moderního setu je šest patentovaných velikostí ušních koncovek, které jsou barevně odlišeny. Nabízejí výběr podle přání uživatele. Velkou výhodou je dlouhá výdrž baterie – plných 8 hodin a dalších 24 hodin s nabíjecím pouzdrem. Účinně odolávají prachu, vodě, vlhkosti, disponují certifikací IP67. Jsou připraveny na vnější vlivy, které jim v tomto případě moc neublíží.

Style design

Tyto ušní monitory jsou vybaveny designovými stylovými řidiči, dynamickými pohyblivými cívkovými mikro reproduktory s průměrem 5 mm a MIC / REMOTE cVc 8.0 Quad-mic. Fungují ve frekvenční odezvě od 10 do 19 000 Hz, s protihlukovou izolací -22 dB. Vstupní připojení zajišťuje Bluetooth, verze 5.0. K dispozici je funkční baterie 50 mAh, nabíjecí baterie 360 mAh. Platí kompatibilita s profily A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HSP 1.2, HFP 1.7, s kodeky A2DP: SBC, AAC, aptX a s dosahem až 10 m. Vstupní hodnocení udává 5V DC, 1,0A. Stav baterie je monitorován s iOS a Android. Stylový sluchátkový set je k dispozici ve dvou provedeních – GunMetal a Silver.

Skutečná bezdrátová technologie T5 II

Klipsch T5 II také spojují dva různé páry v sérii. První verzí je verze Sport, která sluchátkům přidává do výbavy křidélka do uší pro bezpečnější nošení, a unikátně navržené vodotěsné pouzdro, které lze bezdrátově nabíjet. Další variantou je esteticky vylepšená verze McLaren. Ke specifikům sluchátek patří možnost rychlého nabíjení - 10 minut nabíjení pro dobu 80 minut přehrávání. Výrobce udává hmotnost 5 g pro každý komponent, pouzdro k uložení váží 87,5 g.

Co předchází úspěšným modelům Klipsch

Tato úspěšná a uznávaná značka je známá tím, že výrobce umí perfektně inovovat a vylepšovat stávající modely na mnohem výkonnější a efektivnější zvuková zařízení. Původní KlipschT5 patřila mezi nejstylovější sluchátka do uší, sotva se objevily na scéně. Modifikovaný model T5 II je designově vylepšený některými jemnými, ale vysoce účinnými způsoby. Původní T5 byly kompaktní, kdežto druhá generace vypadá menší a lehčí. Vizuální stránka vypovídá o větším lesku a přidává další prvky, jako LED světla pod vnějším krytem, indikující stav nabíjení. T5 II vykazují také vyšší odolnost proti vodě a ochranu proti prachu, s cílem zajistit dlouhou životnost.

Design pouzdra

Dále je potřeba zmínit, že odolná nejsou jenom sluchátka, nýbrž i nově navržené kovové nabíjecí pouzdro typu Zippo. To se může pochlubit štíhlejším, menším tělem s lepší skladností, které však v kapse uživatele svoji hmotnost nezapře. Všechna specifika předčí zvukové a technické vlastnosti, která umějí ujistit každého o vynikajících kvalitách zvuku.

Výrobce Klipsch
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 19000
Citlivost (dB) -22
Hlasový asistent ✔ (jiný)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®
Dosah signálu (m) 10
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči postříkání, Odolnost vůči prachu, Odolnost vůči vlhkosti, Vodotěsnost IPX7
Výdrž baterie (hod.) 8 hodin a dalších 24 hodin s nabíjecím pouzdrem
Mikrofon
Barva Černá
Hmotnost (g) 100
Příslušenství 6x patentované oválné špičky do uší, 1x špičky z paměťové pěny, kabel