Klipsch T5M - Bílá

SKU
743878040265
Hodnocení:
100%
1 990 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Drátová sluchátka do uší

  • Dual magnetické dynamické mikro reproduktoy
  • IPX4 odolné proti vodě a potu
  • Patentované oválné špunty
  • Součástí je pouzdro, sponka a 4 páry špuntů
  • Univerzální ovladač s jedním tlačítkem

Cestování se vším komfortem

I na cestách se může každý cítit dobře. S pohodlnými kabelovými sluchátky může kdokoli zažívat jak domácí pohodu, tak bezkonkurenční akustickou kvalitu. S výbavou a designem Klipsch už to lepší být nemůže, protože společnost maximálně těží ze svých 60- letých zkušeností s výrobou reproduktorů.

Flexibilita má přednost

Jaká sluchátka mají zelenou? V první řadě pohodlná a univerzální pro jakékoli mobilní zařízení, a ve druhé řadě ta, která fungují s neměnnou kvalitou zvuku, srozumitelností a spolehlivostí. Legendární zvuk Klipsch má s tím již letité zkušenosti, firemní dědictví bylo nespočetněkrát využito pro výrobu revolučních sluchátek. Od roku 2007 produkuje výrobce nejinovativnější sluchátka na trhu. Stejných pokročilých audio technologií, včetně industriálního designu je využito i u reproduktorů domácích kin, která jsou známá svým přednesem, zvukem a provedením, což se promítá i do série sluchátek T5.

Konstrukční charakteristika

Sluchátka T5M Wired Earphones jsou konstruována k čisté reprodukci a navržena tak, aby hrála co nejlépe a co nejpohodlněji se nosila. Jsou tvořena dynamickými 5 mm mikro měniči, k dispozici je jednotlačítkový ovladač. Dále je v balení látkový obal a 4 páry ušních nástavců. Originální in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděly uvnitř lidského ucha. Velmi jemné oválné nástavce ze silikonu tak zmírňují únavu uší a současně poskytují perfektní utěsnění pro maximální izolaci hluku a basovou odezvu.

Vše je skutečné

Úspěch sluchátkového modelu závisí na opravdovém výkonu, skutečné kontrole a unikátním designu. Výkon je podrobný a dynamický. V kombinaci s vysokým výkonem a plným rozšířením basů tak opět ožívá legendární akustická čistota Klipsch s nefalšovaným dynamickým ovladačem T5M. Sluchátkový set spolupracuje s jakýmkoli zařízením a nabízí křišťálově čistou kvalitu zvuku z toho nejlepšího ve své třídě bez statického mikrofonu, čímž je poskytována bezkonkurenční hodnota, pohodlí a spolehlivost.

Bez čeho by vše nefungovalo
Samozřejmostí jsou patentované oválné špičky do uší, které jsou navrženy tak, aby přesně seděly uvnitř zvukovodu. Měkké oválné silikonové špičky snižují únavu ucha, poskytují maximální pohodu a vynikají špičkovým těsněním při izolaci hluku a pro vynikající basy. Nezastupitelnými komponenty jsou plně basové dynamické ovladače T5M Wired, které byly navrženy s cílem poskytnout výkonný provoz i z nejmenšího balíčku. Jsou kombinací vysokého výkonu a plného rozšíření basů.

Univerzálnost a specifika

Tato univerzální sluchátka jsou určena pro jakékoli zařízení. Speciálně byla vyvinuta pro mobilní zařízení, aby mohla uživateli pomoci využívat hudební sbírku, ať už využívá Apple, Android nebo Windows. Jedná se o dokonalá, bezproblémová sluchátka s dálkovým ovladačem s jedním tlačítkem pro ovládání stop a mikrofon. T5M je také ideální pro mobilní hry. Certifikace IPX4 znamená, že tato sluchátka jsou odolná vůči vodě, potu, vlhkosti. Výrobce je nabízí v černé a bílé povrchové úpravě, každý model je navíc dodáván s odkládací taškou, klipem na oděvy a čtyřmi špičkami do uší různých velikostí, takže je možné přizpůsobit si je vlastním představám. Typ in-ear monitorů je dán 5 mm mikro-reproduktorem s dynamickou pohyblivou cívkou a tlačítkem MIC/REMOTE. Frekvenční odezva funguje od 10 – 19 000 Hz s akustickou citlivostí 98 dB NA 1MW. Jejich hmotnost je 11,6 g.

Série TRUE COMFORT

Představení sluchátek Klipsch T5M

Výrobce Klipsch
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 5
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 19000
Impedance (Ω) 16
Citlivost (dB) 110
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Bílá
Hmotnost (g) 11,6
Příslušenství Pouzdro, sponka, 4 páry špuntů