DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Klipsch The Fives - černá - rozbaleno

SKU
klipsch-the-fives-cerna-rozbaleno
-15%
Akční cena 19 590 Kč Běžná cena 22 990 Kč
Skladem
Cena za pár
Rozbaleno, 100% STAV, originální balení, 2 roky záruka


Opravdové Hi-Fi poskytující maximální zábavu

Fives mají 1 ”titanové výškové reproduktory na rohech Tractrix®, patentovaná technologie, která byla hnací silou za neuvěřitelně přesnou akustikou Klipsch. Každý napájený monitor má také 4,5 ”woofer s dlouhým házením a je portován, aby poskytoval vylepšené basy. Zahrnují luxusní materiály, jako jsou dýhy ze skutečného dřeva a hmatové spínače a knoflíky, a řada zvukových systémů s napájením zvuku Klipsch Heritage Wireless spojuje akustiku a dědictví klasického designu Paul W. Klipsch s nejnovějšími dostupnými technologiemi. Ať už se připojujete k gramofonu, televizi, počítači nebo chytrému telefonu, řešení The Fives poskytuje řešení. Fives jsou vybaveny integrovaným phono předzesilovačem, Bluetooth® 5, HDMI-ARC, digitálními optickými, analogovými RCA a USB vstupy, což vám umožní vychutnat si vynikající stereofonní zvuk z krásně vytvořeného stolního stereofonního systému.

 

 • Dvojice aktivních reproduktorů v exkluzivním provedení
 • Celkový výkon až 320 W ve špičce
 • Všestranné využití 
 • Dynamická korekce pro vylepšení basů při nízké hlasitosti
 • Vstup pro bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s AAC a Apt-X HD
 • Možnost připojení gramofonu
 • Vstup s linkovou úrovní Jack 3,5 mm
 • Digitální optický vstup
 • Vstup USB B pro počítač
 • HDMI ARC vstup pro zvuk z TV
 • Podpora přehrávání hi-res souborů 24 bit /192 kHz
 • Výstup pro subwoofer

 

Vysoká účinost

Fives obsahují individuální zesilovače s velmi nízkým šumem, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly výkon systému a eliminovaly potřebu externího zesílení. Prvotřídní inženýři společnosti Klipsch vybrali a vyladili komponenty tak, aby byly naprosto dokonalým zápasem, takže zvuk systému je neuvěřitelně pohlcující a úplný. Pětky jsou také obousměrné, což má za následek lepší přehlednost a výstup

 

DYNAMICKÝ BASS EQ

Protože lidské ucho vnímá frekvence odlišně s odchylkami ve výstupu, Fives bude dynamicky odpovídat schopnosti ucha slyšet nižší frekvence. Dynamická hlasitost je obvykle dostupná pouze u audio / video přijímačů, a to u monitorů napájených Klipsch jako první. Dostanete silné basy, ať už je hlasitost poslechu nízká, zalomená nebo někde mezi nimi.192KHZ / 24-BIT decoding pro vysokou hodnotu rozlišení.Monitory Fives mají také 192kHz / 24-bitové dekódování pro bezchybnou reprodukci zvukových stop s vysokým rozlišením z vašeho PC nebo ze streamovaného zdroje.

 

Jednoduché přidání Subwooferu

Fives obsahují výstup subwooferu, takže můžete snadno přidat výkonný subwoofer.

 

KLIPSCH APP

Aplikace Klipsch Connect přidává další funkce a umožňuje vám přizpůsobit si zážitek. K dispozici ke stažení na iPhone a Android App Store.

 

Připojení s TV

Pomocí HDMI-ARC si užívejte The Fives s vaším televizorem bez dalších kabelů nebo dálkových ovladačů pomocí kabelu HDMI. Monitory Fives poskytují zvuk vyplňující místnost, aniž by zabíraly mnoho místa díky vestavěnému zesilovači, který je navržen na míru pro tyto vysoce výkonné reproduktory, maximalizuje výstup a kvalitu zvuku.

 

Výrobce Klipsch
Počet reproduktorů 2
Výkon (W) 160
Měniče 1x výškový měnič 25 mm (1"), zvukovod Tractix, 1x 114,3 mm (4,5"), kónická membrána z kompozitu vyztuženého vlákny
Maximální výkon - SPL (dB) 109
Počet pásem 2,5
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup Optický, USB-B, HDMI
Digitální výstup
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
HDMI - funkce ARC
HDMI - vstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 165,1
Výška (mm) 304,8
Hloubka (mm) 234,95
Hmotnost (kg) Hlavní: 5,35; sekundární: 4,85
Vaše hodnocení