Klipsch The Three II - Walnut

SKU
743878039702
AKCE
Hodnocení:
100%
Akční cena 8 983 Kč Běžná cena 10 490 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Luxusní přenosný stereo hudební systém Klipsch The Three II

 

  • Legendární zvuk od značky Klipsch - detailní a dynamický.
  • Jedinečné řemeslné zpracování - moderní design poloviny století, dýha ze skutečného dřeva, otočné přepínače a knoflíky.
  • Jednoduchost - můžete ho umístit opravdu kamkoliv, z každé místnosti vám vykouzlí koncertní sál.
  • Obsahuje dva 57.15 mm vysokofrekvenční měniče, 133.4 mm basový měnič a dva protilehlé 133.4 mm pasivními zářiče, které poskytují vylepšený bass reflex.
  • Profesionálně akusticky vyladěné, pro křišťálově čistý akustický výkon se skvělými basy.
  • 192kHz / 24-bitové dekodování pro zvukové stopy s vysokým rozlišením z vašeho PC.
  • Bluetooth® 4.0 bezdrátová technologie.
  • Vstupy 3.5mm jack, Phono Pre-Amp a USB Typ B pro připojení většiny zařízení - gramofon, smartphone, tablet, PC, CD přehráváč a více.
  • Dostatečně malý, takže jej můžete umístit kdekoliv se vám zachce - na stůl, poličku či malou skříň.

 

Skutečná zábava

 

I nevelký regálový reproduktor může vpravdě zajistit ten nejlepší možný zvuk, protože v týmu Klipsch se na tom nepřetržitě pracuje. Stereofonní model Klipsch Heritage Wireless II s oceněnou akustikou a ultra moderním designem se může připojit k téměř čemukoli. Milovníci dobré hudby ji tak mohou oživit prakticky z jakéhokoli zdroje v pohodlí domova.

 

Legendární Klipsch

 

Americký výrobce reproduktorů Klipsch je aktivní na trhu s audiem již od roku svého vzniku - 1946. Zakladatel společnosti je Paul W. Klipsch, muž, který věřil ve čtyři principy. Ty se staly filozofií společnosti a v návrzích i produktech se odrážejí dodnes. Patří k nim vysoká účinnost, nízké zkreslení, přesné nasměrování zvuku a přesná frekvenční odezva. Díky špičkovým technologiím se Klipsch dostal během několika desetiletí na nejvyšší příčky žebříčku, který úzce souvisí s výrobou reproduktorů pro stereo systémy a domácí kina.

 

Nejlepší regálový reproduktor bez kabelu

 

Podrobný a dynamický zvuk je schopen zajistit The THREE II – uchvátí posluchače originálním moderním designem, povrchovou úpravou z pravého ořechového dřeva, což je kombinováno s klíčovým estetickým vylepšením v podobě nového krytu, loga a dispozic horního panelu. Tento zajímavě navržený a precizně zpracovaný stereofonní systém lze umístit v interiéru téměř kdekoli. K dispozici jsou také inovované dotykové spínače a knoflíky.

 

The THREE konektivita

 

Výrobce nabízí všechny možnosti vstupu a připojení k prakticky jakémukoli zdroji, včetně gramofonu, počítače, CD přehrávače, smartphonu nebo tabletu. K dispozici jsou vstupy Bluetooth, 3,5 mm mini plug (analogový), Phono pre-amp, RCA analogový a vstup USB typu B, žádné výstupy.

 

Specifika zařízení

 

Kabinet je vybaven 133,4 mm basovým Long-throw reproduktorem, dvěma 133,4 mm protilehlými pasivními radiátory a dvěma vysokofrekvenčními ovladači o průměru 57, 15 mm. Špičkový výkon zařízení je 120 W, maximální akustický výkon je 106 dB. Model pracuje ve frekvenční charakteristice 45 - 20 000 Hz, je 347,2 mm široký, 177,8 mm vysoký a 203 mm hluboký. Jeho hmotnost je 3,86 kg. Funkční napětí udává 110/240 V AC.

 

Celková kvalita zvuku

 

Na zvukové scéně Klipsch lze vystopovat nejeden aktuální povedený model k ozvučení prostoru. Výrobce se zaměřil na netradiční technologie i povrchy, vyrobil mnoho vskutku dech beroucích zařízení. K nim se směle řadí i The Three z firemní Heritage Wireless série. K vytvoření tak krásného malého hráče přivedla firemní designéry a inženýry jistě i barvitá představivost. Díky třem zesíleným zvukovým rozlišením nabízí The Three II bezkonkurenční zvukový zážitek, který umí posluchače přenést do samotného nahrávacího studia.

 

Jak hodnotí reproduktor uživatelé?

 

Skvělý zvuk z tak malé jednotky čekal málokdo. Tento typicky čistý zvuk Klipsch a fenomenální basy si musí zamilovat každý. Je možné pouštět hudbu přes Bluetooth, užívat IR dálkový ovladač nebo reproduktor ovládat přímo. Tento úžasný reproduktor předčí i dva kompletní systémy domácího kina s velkými podlahovými reproduktory, protože je skvělý – estetikou, vzhledem, haptickým dojmem i funkčností. Je výjimečný vřelostí, jasností, energií a akustickou sílou. Basová odezva je na jeho velikost zcela dostačující a zaplní každičkou skulinku v prostoru. Velkým kladem je jednoduché nastavení. Celkově vzato, konečný verdikt zní: The THREE II je jedním z nejlépe vypadajících a výkonných bezdrátových reproduktorů na této planetě. (Převzato volně ze zkušeností a hodnocení recenzentů.)

 

Ukázka Klipsch The Three II

Výrobce Klipsch
Lokální streamování Bluetooth
Digitální vstup USB-B
Analogový vstup RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Vlastní baterie
Výkon kontinuální (W) 120
Maximální výkon - SPL (dB) 106
Frekvenční odezva od (Hz) 45
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Walnut
Šířka (mm) 34.82
Výška (mm) 17.78
Hloubka (mm) 20.3
Hmotnost (kg) 4.7