DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Lumin L1 - 2TB
Lumin L1 - 2TB Lumin L1 - 2TB Lumin L1 - 2TB

Lumin L1 - 2TB

25 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Audiofilní síťové úložiště (NAS)

  • Kapacita 2 TB
  • Není zapotřebí žádného nastavení
  • Automaticky poskytuje všechnu uloženou hudbu
  • UPnP AV (Openhome) kompatibilní
  • USB 3.0 Slave pro připojení počítače
  • Gigabit Ethernet
  • Vizuálně ladí s LUMIN přehrávači

Network Music Library

Každý hudební přehrávač LUMIN si žádá server, jenž bude určen k ukládání hudební sbírky. Je známo, že toho lze docílit např. s použitím počítače nebo NAS (Network Attached Storage). V současné době se naskýtá ještě i další možnost. Produkt s označením L1 byl vyvinut jako nejjednodušší způsob pro ukládání hudby.

Hudební servis

Pro LUMIN pracuje tento perfektní hudební server, který je kompatibilní se standardy UPnP a vyžaduje nulovou konfiguraci. Funguje jednoduše – stačí jej připojit k počítači, přetáhnout hudbu a poté ji připojit k síti. Není potřeba žádný software k instalaci, ani žádná konfigurace. Kupodivu není třeba ani žádných specializovaných znalostí o sítích a PC.

LUMIN L1 a jeho funkce

S jeho využitím a ve spojení s aplikací LUMIN je to hračka - L1 navíc odemyká cestu k dalším funkcím procházení. Neobejde se to však bez perfektního UPnP serveru a je vyžadováno minimální nastavení. Tento modul automaticky slouží pro všechny přidané hudby a ideálně poskytuje flexibilitu procházení pro aplikaci LUMIN. Nulová konfigurace znamená, že LUMIN L1 je ideálním plug-and-play UPnP Music Serverem.

Co všechno dokáže

Je třeba ukládat hudbu lokálně? Je to snadné - LUMIN L1 totiž dělá věci ultra jednoduše. Připojením k počítači pomocí USB to začíná a pak už stačí jenom přetáhnout hudbu. Jste-li připojeni k síti přes L1, platí automatická obsluha. Momentálně jsou dostupné verze 2TB a 5TB. Zařízení je kompatibilní s UPnP AV (Openhome), dále je třeba USB 3.0 Slave pro připojení k počítači a nechybí ani giga- bit Ethernet.

Technická upřesnění a specifikace

LUMIN L1 má vnitřní úložiště 2TB nebo 5TB. Podporovány jsou tyto formáty zvukových souborů: z bezeztrátových DSD je to DSF (DSD), DIFF (DSD), DoP (DSD), z bezeztrátových PCM jsou to FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF a komprimovaný (ztrátový) zvuk MP3, AAC (v kontejneru M4A). Připojení umožňuje vstup 12V DC pro dodávané PSU USB 3.0 Slave a připojení k počítači. Zdrojem napájení je Auto-range 100–240V AC. Fyzicky je L1 představován jako modul o rozměrech 100 x 204 x 55mm a hmotnosti 1 kg.

Flexibilita zařízení

Uživatelé a nároční audiofilové vítají další flexibilitu procházení pro aplikaci LUMIN. Chvályhodnou předností je univerzálnost. V tomto případě poslouží zcela bez námahy vše od DSD128 (5.6 MHz) přes high-res PCM až po formáty WAV, FLAC, Apple Lossless a MP3. Jednoduše přetáhnout hudbu na LUMIN L1 jako na USB disk zvládne každý. Tento server je navržen směrem k dokonalosti a je ideální, na rozdíl od mnoha jiných jednotek NAS, pro napájecí zdroje LUMIN. Jeho další vlastností při běžném používání je schopnost být neviditelný. Neznamená to však, že mu chybí funkce.  S pomocí aplikace LUMIN je onou přidanou hodnotou flexibilita procházení.

V jednoduchosti je krása

Konstrukční design se sortimentu LUMIN nevyhýbá, ba naopak představuje vysoce esteticky hodnotná měřítka. Pod taktovkou výrobního týmu vznikají přístroje nesložité, propagující čistotu linií, harmonii a řád. Důvod je prostý – v jednoduchosti je krása. Ať už klient sáhne po kterémkoliv produktu řady LUMIN, vždy dostane precizně provedené zařízení s vynikajícím výkonem, funkčností, kvalitou, na vysoké estetické úrovni a v decentní barevnosti.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Lumin L1 - 2TB

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Lumin
Digitální vstup USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Typ streameru Digitální
Analogový vstup
Analogový výstup
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC, DFF, DSF
Další funkce streameru Úložiště
Kapacita úložiště 2 TB
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 100
Výška (mm) 55
Hloubka (mm) 204
Hmotnost (kg) 1