DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Magnat Quantum center 72
Magnat Quantum center 72 Magnat Quantum center 72 Magnat Quantum center 72 Magnat Quantum center 72 Magnat Quantum center 72

Magnat Quantum center 72

7 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

7 990 Kč

Popis

Centrální dvoupásmový reproduktor s bass-reflexem náleží k modelové řadě Quantum 720, a díky svým skvělým vlastnostem, pokročilým technologiím a ultra modernímu vzhledu náleží k vyhledávanému zboží v sekci luxusní elektroniky. Zákazník, který právě hledá středový modul do své soustavy, může zvolat: Bingo! Spokojenost nejenom se vzhledem, ale i výkonem, zvukem, cenou vůči dané kvalitě garantuje německá značka Magnat.

Kdo se bojí, nesmí do lesa!

Nová série Quantum prošla řadou konstrukčních změn u všech modelů. Studnice dobrých nápadů, modifikací i zbrusu nových technologických funkcí v následné řadě Quantum 720, rozhýbala audio svět a precedenty rozhodně nešetří. Centr neboli středový reproduktor bývá zpravidla jedním z modulů kompletních reproduktorových soustav. Tento typ je osazen hned dvěma FE Dynamics 170 mm basovými měniči kuželovitého tvaru, vyrobených v systému Klippel. Mezi nimi, v horní části čelní stěny, se nachází 30 mm HRH výškový měnič, který je vybaven jemnou textilní kalotou. Designový tweeter je dále posílen speciální funkcí tlumení a ferrofluidovým chlazením. Bassreflexová ozvučnice je pevná a stabilní, vyrobená z kvalitního MDF materiálu, tvar kabinetu je specificky formován, aby akustické vlastnosti modelu byly co nejefektivnější. Tento set se rozhodně nebojí konkurovat jiným produktům téže řady, zaujme již při prvním seznámení.

Magnat design pracuje i s maličkostmi

Kovové atraktivní okruží spolu s atypickým tvarem skříně dávají reproduktorům nadčasový charakter. Vybírat lze také ze dvou možností barevného provedení. Saténově černá čelní deska může být zkombinovaná buď s bočními a zadní stěnou v černém dekoru jasanu nebo v Mocca dekoru, sladěném dohněda. Designéři německého Magnat týmu mají ve své práci jasno – zužitkují při návrzích jak požadavky klientů, tak pokrok a inovace, které vyplývají z nároků na audio techniku třetí generace.

Exkurze do světa pojmů a techniky

Frekvenční rozsah od 32 do 52 000 Hz, s crossover frekvencí 2 600 Hz. Zvuková impedance 4 – 8 Ohm, charakteristická citlivost 91 dB při 2,8 V / 1 m. To je středový reproduktor Quantum Center 72. RMS výkon je nastaven na 120 W, maximální pak na 200 W. Doporučený výkon zesilovače je 20 W. V prostředí, které bude dozajista reprezentovat, vynikne temné provedení reproduktorů tak, že bude dokonalým kontrastem např. k bílým stěnám interiéru či světlým doplňkům.

Komplexní dojem

Malou inovací je umístění loga na čelní stěně modelů. Zadní stěna kromě bass-reeflexového průduchu disponuje také reproterminály, sloužícími k připojení. Společnost Magnat je známá svým testováním produktů, díky kterému mají její výrobky skvělé postavení na trhu v desítkách zemí světa, také se pyšní firemní strategií a filozofií, díky kterým na veřejnost neproniknou žádné chybné či nefunkční audio produkty.

Proč si vybrat právě Magnat Quantum?

Je to jednoduché. Třídícím hlediskem je jednoznačně aspekt osobního seznámení s modelem a aktuálního poslechu. Příkladně poslech oblíbené hudby skýtá pravdivý a plnohodnotný, prostorový akustický proud, jenž uspokojí i velmi náročnou audiofilskou klientelu. Model Quantum jsou okrasou domova, a navíc přicházejí s návrhem příjemného relaxu – zabořit se do pohodlného ušáka se skelničkou dobrého vína a zaposlouchat se jen tak, ve všední den, proč ne? Velká většina potencionálních zájemců bude mile překvapena, díky jedinečným prožitkům mohou zabrousit do zcela jiných vjemových dimenzí a užít si tak nefalšovanou radost v životě, přebujelém spěchem, stresem a workoholismem.

Technické parametry:

 • Konstrukce: 2-pásmová centrální reprosoustava s bassreflexem
 • Frekvenční rozsah: 32 - 52 000 Hz
 • Středobasový měnič: 2x 130 mm keramicko-hliníková membrána
 • Výškový měnič: 30 mm textilní kalota
 • Dělící frekvence: 2,600 Hz
 • Citlivost: 91 dB
 • Impedance: 4 - 8 Ohm
 • Zatížitelnost RMS/Max.: 120 / 200 W
 • Doporučený výkon zesilovače: > 20 W +
 • Terminály: bi-wiring / bi-amping
 • Rozměry (Š x V x H): 518 x 185 x 310 mm
 • Hmotnost: 9.5 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Magnat Quantum center 72

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Magnat
Frekvenční odezva od (Hz) 32
Frekvenční odezva do (Hz) 52000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 91
Šířka (mm) 518
Výška (mm) 185
Hloubka (mm) 310
Hmotnost (kg) 9,5