DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Magnat Quantum Sub 7230A
Magnat Quantum Sub 7230A Magnat Quantum Sub 7230A Magnat Quantum Sub 7230A Magnat Quantum Sub 7230A

Magnat Quantum Sub 7230A

15 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

15 990 Kč

Popis

Home Cinema funguje dobře jenom za předpokladu, že obsahuje všechny náležité moduly a jedním z důležitých je samozřejmě i sub-basová jednotka. Když je domácí kino neobyčejné, z poslechu hudby umí udělat nezapomenutelný zážitek a z filmu vytáhnout zvuky, při nichž je divák napjatý jako strunka. A to je jeden z důvodů, proč má subwoofer, třeba právě ten z řady Quantum 720, svoje jedinečné místo v každé výkonné a dynamické reproduktorové soustavě.

 

Co všechno o něm nevíme

Každý takový je vlastně sub-basovým modulem, jenž má za úkol účinně zpracovávat zvuky nízkých frekvencí a učinit tak ozvučení místnosti komplexní. Účinný bass-reflex subwooferu funguje na principu down-fire a jeho základem je především 300 mm vysoce výkonný basový měnič s vysokým zdvihem. Je vybaven potaženou a tvrzenou papírovou membránou, v originální technologii Klippel je optimálně nastaven magnetický systém, který dokáže řídit nejenom extrémní hloubky, ale také zaručí nejvyšší přesnost a strukturovanost v celém spektru basů. Maximální provozní bezpečnost a spolehlivost bez problémů zajistí vysoce výkonná kmitací cívka s chlazením.

 

Specifika subwooferu

Tento typ subwooferu označujeme jako aktivní, jelikož disponuje zabudovaným zesilovačem. Ten se nachází v dřevotřískové zpevněné skříni se zaoblenými stěnami a dodává 180 W RMS výkonu. Dva unikátní dimenzované Airflex porty, vyzařující dozadu, zajišťují minimální průtokový šum. Basový reproduktor je konstruován o průměru 300 mm, s vysokým výkonem long-throw díky Klippel systému magnetů. Kmitočtový rozsah činí 19 – 200 Hz, přechodová frekvence (nastavitelná) je 50 – 150 Hz. Dále se pyšní reproduktorovými vstupy se šroubovacími svorkami a systémem automatického zapnutí i vypnutí.

 

Vizuální stránka subwooferu

Pro představu je tento robustní model vyroben v rozměrech 420 x 545 x 500 mm, o hmotnosti celých 22,4 kg, v povedené trendy kombinaci povrchové úpravy – černý satén je variován s dekorem jasan Black nebo s dekorem jasan Mocca. V obou případech se jedná o vzhlednou modelaci sub-bassové jednotky, která zapadne do každého inteligentního a moderního interiéru se všemi ostatními modely setu pro domácí kina. Zaujme svým atypickým tvarem ozvučné skříně, která se směrem dozadu symetricky zužuje. Právě tato tvarová úprava prospívá tvorbě správného akustického proudu se všemi jeho kladnými vlastnostmi. Pevná a stabilní designová podstava plní svůj účel při celkové produkci, zvuk je zpracován efektivně, optimálně, a tak je plnohodnotným v celé své šíři i hloubce.

 

Magnat tvrdí muziku

Přání všech audiofilů úzce souvisí s filozofií a cílem německé společnosti Magnat – zvuk stále dokonalejší, vždy, všude a za každých okolností. Již po čtyřicet let se daří renomované značce prorazit trhem ke svým klientům a nabídnout jim to nejlepší, co umí – kvalitu, inovaci a perfektně zpracované produkty, které procházejí kritickou kontrolou a náročným testováním přímo v ústředí firmy. Skutečná nabídka produktů odpovídá v plné míře poptávce, je tak široká, že zároveň odpovídá a oslovuje klientelu ve více jak 50 zemích světa. Magnat je všude tam, kde nalezneme vysoce sofistikované měřicí technologie, účinně využívá také simulační softwary. To ale všechny uživatele nemusí zajímat, efektivním výsledkem by měl být samotný prvotřídní poslech. A ten skutečně stojí za to, protože jeden ze zástupců to může zkušeně potvrdit - subwoofer Quantum 7230A je basa, která tvrdí muziku.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Aktivní bass-reflex subwoofer typu "Down-fire"
  • Osazení: 300 mm basový měnič
  • Frekvenční rozsah: 18 - 300 Hz
  • Výstupní výkon (RMS / Max.): 180 / 360 W
  • Dělící frekvence: 50 - 150 (nastavitelná)
  • Přepínání fáze: 0°/180°
  • Rozměry (Š x V x H): 420 x 545 x 535 mm
  • Hmotnost: 22,4 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Magnat Quantum Sub 7230A

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Magnat
Frekvenční odezva od (Hz) 18
Frekvenční odezva do (Hz) 300
Šířka (mm) 420
Výška (mm) 545
Hloubka (mm) 535
Hmotnost (kg) 22,4