Magnat Signature 903 - Černá

SKU
4018843172507
Hodnocení:
100%
23 990 Kč
Skladem
Cena za pár
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
Hodnocení:
100%
23 990 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 27 490 Kč
+
=
47 870,00 Kč
Spolu to funguje, reproduktory a lepší repro kabel (nehodící délku odstraňte z výběru)
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Recenze Martina z L-ERegálové reproduktory

  • Hi-Res certifikovaný výškový modulový měnič
  • 3-pásmový systém s bas reflexem
  • Středobasové a basové měniče s keramicko-hliníkovými membránami
  • Cena za pár

Pro excelentní zvuk

Výrobce je přeborníkem na kombinaci toho nejlepšího z reproduktorových technologií a sofistikovaného, ​​nadčasového designu. Všechny reproduktory jsou podepsány Hi-Res Audio certifikací, jsou tedy schopny reprodukovat i nejvyšší frekvence. Signature dává na výběr – sloupové i regálové reproduktory, středový reproduktor a aktivní subwoofer.

Hi-Res znamená pokrok

V této sekci se nacházejí zařízení s nejlepším podvozkem, chytrým výběrem materiálů, moderními technologiemi a nadčasovým designem. Výkony jsou stabilní, odpovídající daným parametrům, a to i v případě těch nejmenších reproduktorů.

Signature 903

Zařízení je 3- pásmovým systémem s bass-reflexem, funguje ve frekvenční odezvě 30 – 55 000 Hz. Dělící frekvence jsou 2 400 / 17 500 Hz. Impedance udává 4 – 8 Ohm, akustická citlivost při 2,8 V / 1 m je 91 dB. Výrobce uvádí RMS výkon 120 W, špičkově 180 W a doporučuje zesilovač o výkonu 20 W. Každý regálový modul je 225 mm široký, 370 mm vysoký a 352 mm hluboký. Funkčnost závisí na existenci 170 mm basového reproduktoru, super- tweeteru a tweeteru 

Konstrukční charakteristika

Signature reproduktory jsou dány funkcí řídících komponentů se speciálním zvukovým vedením v masivním ABS / hliníkovém čelním panelu, čímž jsou zajištěny optimální rozptylové vlastnosti. Nově vyvinutý je 20 mm tweeter s vysokým rozlišením a všesměrovým šířením zvuku, s rozšířením reprodukce až k 55 kHz. Další, 30 mm kupolový výškový reproduktor s dlouhým exkurzním pohonem a širokým prostorovým zvukem je propojením se sekcí středních tónů. Hliníkové tlakově lité basové reproduktory a středové ovladače jsou vyrobeny z keramicko-hliníkových membrán. Směs materiálů zaručuje maximální možné tlumení rušivých vibrací a rezonancí. Moderní technologie dokážou reprodukovat extrémně dynamickou hudbu bez zkreslení.

Velmi kvalitní výroba

Celá technologie sídlí v nízko rezonančním kabinetu, vyrobeném z pevného MDF, jehož vnitřek je vybaven vícenásobným vyztužením pro zajištění maximální svobody od rezonancí. Model je k dispozici buď v elegantním černém klavírním laku, nebo v exkluzivní povrchové úpravě dýhy Macassar. Dva porty Airflex se zaoblenými otvory zajišťují přesně vypočtené ladění bass-reflexů. Odnímatelný textilní kryt je připevněn pomocí magnetů. Magnat užívá masivní mřížky z ABS / hliníku s 8 šroubovými upevněními, odvzdušněné tlakově lité hliníkové koše, které zabraňují turbulencím a kompresním efektům. Zajímavostí jsou optimalizované magnetické systémy, keramicko-hliníkové sendvičové membrány s vysokou tuhostí a optimálním vnitřním tlumením, nechybí ani odvětrání hlasové cívky pro mimořádně vysokou odolnost.

Klippel – třešnička na dortu

Originální technologie Klippel je zárukou kvalitních komponentů s prvotřídními výkony. K dopomoci slouží i velký terminálový panel s pevnými a zapouzdřenými konektory, včetně využití vysoce kvalitních kabelů s velkou průchodností. Samozřejmostí je možnost dvojího zapojení - bi-wire, bi-amping. Crossover je dán precizně propracovaným fázovým a amplitudovým optimálním křížením APOC.

Magnat Signature stále překvapuje

Pro lepší audio výstup jsou k dispozici taktéž firemní porty Magnat Airflex s velkými otvory, díky nimž je zajištěna optimální odezva basů bez okolního hluku. Na ušlechtilosti reproduktorům přidává vysoce lesklé lakované tělo v černé verzi nebo vysoce lesklá lakovaná dýha z pravého dřeva. Uživatelsky přívětivá robustní konstrukce, velmi pevná skříň MDF v nadčasově moderním designu i textilní mřížka se zvukovou propustností a optimálním přenosem zvuku jsou zásadními aspekty reproduktorů této série.

Výrobce Magnat
Počet pásem 3
Měniče Výškové: 19 mm Ø, 30 mm Ø
Středo-basové: 170 mm Ø
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 55000
Dělící frekvence (Hz) 2400 / 17500
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 91
Minimální vstupní výkon (W) 20
Nominální vstupní výkon (W) 120
Maximální vstupní výkon (W) 180
Barva Černá
Šířka (mm) 225
Výška (mm) 370
Hloubka (mm) 352
Hmotnost (kg) 9,3