DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Marantz AV receiver SR8015 - Stříbrná/Zlatá

SKU
MR34SRRSSIGO0015
79 990 Kč
Skladem

MARANTZ AV receiver SR8015

  • 11.2 kanálový AV receiver SR8015 má k dispozici plných 11 koncových zesilovačů a výkon až 205W na kanál (6 ohmů)
  • Nabízí plnou podporu rozlišení 8K při 60Hz nebo 4K při 120Hz, včetně upscalingu z nižších rozlišení
  • Ve výbavě má nejen dekodéry standardních formátů, ale i Dolby Atmos nebo DTS:X
  • Poslední generace zapojení s moduly HDAM s proudovou zpětnou vazbou dodává zvuku detaily i dynamiku
  • Tento 11.2 AV receiver je vybavený Wi-Fi, Bluetooth a podporou síťových funkcí, umí přehrát HD audio formáty bez mezer, streamuje formáty DSD, FLAC i AIFF, k dispozici je poslech hudby z online služeb Spotify Connect, Tidal, Deezer a internetových rádií
  • Majitelé přístrojů Apple můžou využívat bezdrátový protokol AirPlay

 

Zažít radost

V oblasti AV techniky se stále něco děje. Vylepšené receivery stoupají ke stále vyšším metám. Zažít něco úžasného s Marantz vlajkovou lodí je uskutečnitelné a dokonce na dosah ruky. Hlavní je nenechat si to utéct mezi prsty. I když chytit zvuk je zhola nemožné, prožitek ze skvělého poslechu je neopakovatelný.

 

V sérii vyšších standardů

Ikonická značka Marantz je zdařilým šiřitelem reprodukce kvalitního zvuku, americký výrobce balancuje někde mezi vysokou úrovní Hi-Fi a počínajícím High-End světem. Reflektuje nejenom módní trendy, ale hlavně uživatelskou poptávku, náročnější klientelu nevyjímaje. Kromě tradiční audio techniky se skvěle pere s AV receivery, které mají co nabídnout. Příkladem je nejenom AV receiver SR8015, ale i jeho povedení SR bratříčkové.

 

Novou cestou zvuku

Seznamte se s 11.2- kanálovým AV přijímačem, který se chystá nastavit nové standardy. V zajetí napínavého prostorového zvuku  Dolby Atmos, DTS: X a Auro 3D, všemi třemi kodeky, které dokážou poskytnout skutečný zážitek z 3D zvuku, se představuje tento pohledný, elegantní přístroj. K dispozici je 11 vysoce kvalitních zesilovačů, které zvyšují kvalitu zvuku také prostřednictvím pečlivě vybraných zvukových prvků. K nim je třeba připočítat i moduly dynamického zesilovače Marantz Hyper nebo HDAM, užívaných v topologii aktuální zpětné vazby. Akčně přenášejí signál do výkonových stupňů, každý z nich dodává výkon 205 W, k dispozici jsou precizní funkce úplného 7.1.4 kanálového nastavení domácího kina. Není třeba užití dalších externích zesilovačů.

 

Vylepšení a přednosti

AV model SR8015 využívá pokročilé ladění zvuku v celém jeho rozsahu, současně čerpá z funkcí referenčních dvou-kanálových firemních modelů. Výrobní tým použil měděné šasi, předimenzovaný stíněný toroidní transformátor, jenž je dílem specifických postupů společnosti Marantz, ale i vysoko-proudové kondenzátory. Perličkou je vestavěná technologie HEOS, se kterou se AV receiver stává součástí bezdrátové multimediální hudební sítě HEOS. Tento speciální systém propojení uživatelům umožní vychutnat si oblíbenou hudbu kdekoli v domě. Dále je díky němu možné prozkoumat, procházet a přehrávat hudbu z domácí hudební knihovny, plně využívat on-line streamovací hudební služby jako například Spotify, TIDAL nebo množství internetových rozhlasových stanic, s pomocí bezplatné aplikace HEOS.

 

Plná výbava je samozřejmostí

Všechny koncové zesilovače poskytují bezkonkurenční výkon až 205 W na kanál (6 Ohm), 175 W na kanál (6 Ohm). Nabízí se také plná podpora rozlišení 8K při 60 Hz nebo 4K při 120 Hz, včetně upscalingu. Ve výbavě jsou jak dekodéry standardních formátů, tak i Dolby Atmos nebo DTS:X. Pokročilá generace propojení s moduly HDAM s proudovou zpětnou vazbou podporuje zvukové detaily i dynamiku. AV receiver disponuje Wi-Fi, Bluetooth a podporou síťových funkcí, přehrává HD audio formáty bez mezer, streamuje formáty DSD, FLAC i AIFF. Majitelé přístrojů Apple můžou užívat bezdrátový protokol AirPlay.

 

Technická specifika

Pevná konstrukce je 440 mm široká, 185 mm vysoká, 450 mm hluboká. V nabídce je toto pohledné zařízení rovnou ve dvou provedeních – v černé a stříbrné. Konektivita je dána spoluprací s Roon, AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth aptX, LAN RJ45. Mezi podporované audio formáty náleží AAC, ALAC, DSD128, FLAC 192 kH/24 bit, MP3, WAV a WMA. K podporovaným surround formátům patří Auro 3D, Atmos Heihgt Virtualization, Dolby True HD, DTS HD Master, DTS Neural:X, DTS:X.

 

Výrobce Marantz
Počet kanálů 11.2
Výkon na kanál (W) 175W (6 ohmů)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out)
Phono předzesilovač MM
Počet zón (reproduktory) Zóna 2 + Zóna 3
Digitální vstup Optický, USB-B, HDMI
Digitální výstup HDMI
Síťové připojení Wi-Fi
Internetové streamovací služby Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX™
Multiroom aplikace HEOS
Podporované audio formáty WAV, ALAC, WMA , AAC
Barva Stříbrná / Zlatá
Šířka (mm) 541
Výška (mm) 304
Hloubka (mm) 538
Hmotnost (kg) 20,9
Vaše hodnocení