DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Marantz HD-CD1
Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1 Marantz HD-CD1

Marantz HD-CD1

15 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

15 990 Kč

Popis

Takovou menší prémií v adekvátní cenové relaci je špičkový CD přehrávač vyšší třídy od Marantz, náležící do série MusicLink. Skrývá se v elegantním kompaktním šasi s tichou CD mechanikou, která umí číst i disky CD-R, včetně souborů MP3 a WMA. Digitálně analogový převodník je výjimečný velice kvalitním obvodem Cirrus Logic CS4398 24/192. Vynikající vybavenost rozšiřuje také sluchátkový zesilovač, jenž dovoluje nastavení zisku dle připojených sluchátek ve třech stupních. Zcela optimálně je možné doplnit o zesilovač HD-AMP1.

 

 • Oceňovaný CD přehrávač s D/A převodníkem CS4398
 • 192 kHz / 24 bit D/A konverze a přesné systémové hodiny
 • HDAM-SA2
 • Pozlacené RCA a koax terminály
 • Oddělené analogové a digitální obvody
 • Možnost vypnoutí digitálních výstupů nebo displeje
 • Dvojitý spodní plát
 • Ovladač v balení

 

Seznamte se s umělcem

Skvěle stavěný CD přehrávač podporuje MP3, WMA a AAC soubory. Disponuje diskrétním sluchátkovým zesilovačem s nastavením zisku low/mid/high a předzesilovačem linkového výstupu HDAM-SA2. Z digitálních výstupů nelze opomenout koaxiální výstup a Toslink, z analogových pak RCA a sluchátkový výstup s regulací úrovně. Využívá state-of-the-art technologii Marantz, vysokou přesnost systémových hodin, a slavné Marantz moduly HDAM-SA2. Špičkovou reprodukci oblíbené hudby lze zvládnout díky využití prémiových komponentů, což podporuje zvukovou cestu signálu. HD-CD1 je provozován v úchvatném MusicLink designu, jemuž vévodí hliníkový čelní panel, dvouvrstvé šasi, sloužící k izolaci vibrací. Boční panely připomínají retro styl. Neoddělitelnou součástí je dálkový ovladač se všemi svými funkcemi, i možností drive (kompletní systém HD-CD1 a HD-AMP1).

 

Zvukový výkon na jedničku

Marantz technologie vedou k jedinečnému výsledku při přehrávání těch nejkvalitnějších CD. Napomáhají k tomu HDAM Hyper-Dynamické moduly zesilovače, používané namísto obvyklých zesilovačů, jsou konstruovány z oddělených, optimalizovaných komponentních částí. Máte s nimi hudbu nadosah, dopřávají si širokospektrý, dynamický rozsah a frekvenční odezvu, i velmi nízké zkreslení. Zcela zásadní roli hraje CD transportní mechanismus, sloužící k ultra-přesnému čtení, data se dále dostávají do přehrávače s vysokým rozlišením digitálního signálu. Krystalový oscilátor, ultra-nízký fázový šum, nízká impedance kondenzátoru, minimální hlučnost a digitální data, převedená na analogový zvuk ruku v ruce s realistickou dynamikou, zabarvením, autenticitou a precizní hudebností – to jsou typické znaky pro HD-CD1 renomované společnosti Marantz.

 

Specifika a příslušenství

Mezi další specifika je nutno zahrnout vysoce kvalitní pozlacené RCA konektory a digitální kabel, který je dodáván spolu s CD přehrávačem. Potlačen je také nežádoucí hluk, šum i vibrace jak elektrickou, tak mechanickou cestou. Velkokapacitních paměťových kondenzátorů je využito k zajištění přehrávače s cílem podpořit dynamiku v hudbě. Vysokorychlostní Schottkyho diody jsou užívány v extrémně rychlých spínacích obvodech k usměrnění malých napětí. Zaznamenány jsou automatické pauzy a poměrně nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu.  Specifický vzhled je korunován povrchovou úpravou a designovým rámcem, provedení je možné ve dvou variantách - Silver Gold nebo Black. Obě jsou velmi působivé individuálním, exkluzivním dojmem.

 

Pro snadné ovládání

Tento přehrávací modul nepostrádá ani přenosnou část dálkového ovládání, které k HD-CD1 náleží a bravurně se orientuje v široké škále funkcí přehrávače, včetně možnosti drive, jenž odpovídá i modulu HD-AMP1. Slouží tak univerzální a jednoduché systémové integraci, včetně komfortního používání. Takto je dokonale blízká všem svým uživatelům, jejich požadavkům, přáním, představám a snahám vychutnat si svoji hudbu v pohodlí domova, za podpory nejlépe vytvořených - optimálních podmínek. Společnost, a potažmo i značka Marantz, je spolehlivým garantem a propagátorem motta „Jde přece o hudbu.“ Čímž je vysvětlena celá firemní strategie, filozofie i produkce světově proslulé americké firmy.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 2 Hz - 20 kHz
 • Dynamický rozsah: 100 dB
 • Odstup šum/signál: 110 dB
 • Celkové harmonické zkreslení: 0,002%
 • Sluchátkový výstup
 • Analogový stereo výstup
 • 1x Digitální optický výstup
 • 1x Digitální koaxiální výstup
 • Rozměry (Š x V x H): 304 x 109 x 312 mm
 • Hmotnost: 5,7 kg

 

Ukázka Marantz HD-CD1

Ukázka kombinace HD-CD1 a HD-AMP1Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Marantz HD-CD1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Marantz
Frekvenční odezva od (Hz) 2
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Šířka (mm) 304
Výška (mm) 109
Hloubka (mm) 312
Hmotnost (kg) 5,7