Marantz Melody M-CR412 - Černá

SKU
MCR412-N1B
Hodnocení:
100%
10 990 Kč
Do 5 dnů

All-in-one HI-FI systém s integrovaným CD přehrávačem

  • 60W x 2 (6Ω) nebo 30W x 4 pro 2 páry reproduktorů s individuálním nastavení hlasitosti
  • Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/CD-RW) a nabízí FM a DAB+ tuner
  • Podpora MP3 a gapless přehrávání WAV/FLAC/ALAC 192kHz/24bit a DSD 2,8/5,6MHz
  • Bluetooth
  • 2 digitální optické vstupy, které automaticky detekují příchozí signál
  • Funguje s TV ovladačem
  • Nastavitelná barva podsvícení po stranách čelního panelu

 

 Co model M-CR412 nemá oproti vyššímu modelu M-CR612

  • Režim zesilovače Parallel BTL (zdvounásobení výkonu, až 2 x 60 W)
  • Pouze Bluetooth, žádné streámová po Wi-Fi, aplikace, apd..
  • Fluorescenční dvouřádkový oproti kvalitnějšímu nízkošumovému OLED displeji

 

Jednoduchost jako nejvyšší forma dokonalosti

Najít alternativu pro toho, kdo rád vymění internetové funkce za eleganci a šikovnost, není nesplnitelným úkolem. Rozměrově ideální přístroj kompaktních rozměrů s jednoduchým ovládáním a solidní výbavou je v nabídce Marantz, seznámení s ním může být příjemným oživením.

 

Trochu jiný all-in-one systém

Pod japonským vedením spatřil světlo světa malý hi-fi systém s velkým potenciálem M-CR412, který je vybaven FM / DAB tunerem, CD přehrávačem a technologií Bluetooth pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení. Výrobce audia Marantz tak doplňuje svůj model M-CR612 o nižší, ale neméně zajímavý model. Sourozenecký systém Marantz Melody M-CR412 je určen pro ty, kteří chtějí malý, ale přesto kvalitní systém, kde není opomenuta síťová konektivita pro přímé streamování hudby z internetu.

 

Bohatství spočívá v podpoře a funkcích

Tento malý systém kombinuje rádia s CD přehrávačem, nechybí podpora přehrávání Hi-Res Audio formátů WAV, FLAC, ALAC 192 kHz/24-bit a také DSD 2.8 MHz/ 5.6 MHz. Velmi cennou technologií je nepostradatelná Bluetooth pro streamování hudby ze smartphonu. Nechybí USB vstup pro přehrávání hudby bez mezer (Gapless) z USB paměťových médií s podporou formátů WAV, Flac, Alac až do 24 bit / 192 kHz, DSD 2,8 / 5,5 MHz. Pro připojení dalších zdrojů signálu jsou k dispozici analogový a dva optické digitální vstupy. Je možno připojit aktivní subwoofer a dva páry reproduktorů s individuálním nastavením hlasitosti.

 

Elegantní mikrosystém s širšími možnostmi

Technologie Bluetooth je určena pro bezdrátový přenos hudby z mobilních zařízení, DAB / FM tuner, vstup pro analogový signál s linkovou úrovní a dva optické vstupy pro digitální zdroje signálu však rozšiřují možnosti poslechu hudby. Čtyři vysoce účinné digitální zesilovače dovolují konfiguraci pro dva páry reprosoustav s nezávislou regulací hlasitosti. Systém má vestavěný zesilovač s výkonem 2 x 60 W, nechybí ale možnost připojit dva páry reprobeden. V této konfiguraci výrobce udává výkon 4 x 30 W. Na zadní straně jsou dva páry šroubovacích terminálů. Počítá se tak s možností ozvučení dvou místností (A/B) s nezávislým nastavením hlasitosti pro každý pár, nebo lze výstupy využít pro bi-amping. Obdivovatelé basů si také přijdou na své, protože nechybí výstup na aktivní sub-wooofer.

 

Konečný design

Všechny komponenty byly vytvořeny a vyladěny na základě mnohaletých zkušeností v oblasti vývoje a výroby Hi-Fi zařízení. Melody tak poskytuje ve své kategorii výjimečný hudební výkon, ať už je zdroj signálu analogový nebo digitální. Pravdou je, že je v přístroji propojena rafinovaná elegance s promyšleným návrhem. Vyrábí se v lesklém černém nebo stříbro-zlatém provedení. Užita je řada vysoce kvalitních materiálů, přičemž na důležitých pozicích jsou aktivní a pasivní komponenty prémiové kvality, které spolu s optimalizovanými signálovými cestami zajišťují zvukovou kvalitu.

 

Zvukový efekt je na jedničku

Marantz Melody disponuje dvěma vstupy pro digitální optický signál. Připojením moderního televizoru, kabelového set-top boxu, satelitního přijímače nebo BD/DVD přehrávače do jednoho ze dvou digitálních optických vstupů si může uživatel vychutnat zvuk oblíbených filmů nebo televizních pořadů v plné kvalitě. Melody může být naprogramován na automatické probuzení při příchodu zvukového signálu na digitální vstup a možnost ovládání hlasitosti nebo přepnutí zdroje signálu dálkovým ovladačem od televizoru.

Výrobce Marantz
Reproduktory
Funkce CD přehrávač
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 60 (6Ω, 2ch)
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Odstup signál / šum (dB) 90
THD (%) 0,1
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer), RCA (Fixní), RCA (Variabilní)
Pre-out 2 kanály
Počet zón (reproduktory)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio DAB/DAB+, FM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 280
Výška (mm) 303
Hloubka (mm) 111
Hmotnost (kg) 3,4
Vaše hodnocení