DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Marantz NA8005
Marantz NA8005 Marantz NA8005 Marantz NA8005 Marantz NA8005 Marantz NA8005 Marantz NA8005

Marantz NA8005

Prodej produktu byl ukončen
Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán
Jako alternativu bychom Vám rádi nabídli:

Popis

Síťový audio streamer, internetové rádia, Spotify, Airplay, DLNA 1.5, podpora MP3, WMA, ALAC, WAV, FLAC, DSD, gapless přehrávání bez mezer, USB, DAC převodník Burr-Brown 192kHz/24bit, průchozí DAC převodník, optický/koaxiální výstup​

 

Marantz NA-8005 představuje nový koncept síťového přehrávače, který vám umožní kvalitní streaming hudby s využitím služby internetových rádií vTuner a Vaší domácí sítě. Ať už je vaše hudby uložena v podstatě kdekoliv, nyní si ji můžete vychutnat v nejlepší možné kvalitě. Protože síťový přehrávač NA-8005 s USB-DAC převodníkem je možné připojit prakticky k čemukoliv počínaje vašim počítačem, externímu USB hardisku, vašemu NAS úložišti stejně jako k internetovým rádiím a hudební službě Spotify. Navíc vestavěný průchozí DAC převodník umožňuje připojit optickým nebo koaxiálním kabelem další zařízení. Díky tomuto řešení můžete použít vysoce kvalitní převodník a výstupní obvody HDAM-SA2 pro reprodukci např. ze satelitního tuneru, CD přehrávače, počítače atd. Přehrávač se chová jako externí zvuková karta pro PC a USB-B port pracuje v asynchronním režimu, a to i s podporou DSD 2.4MHz  a 5.6MHz.
To je dnes asi nejpřímější cesta k  excelentnímu podání zvuku s vysokým rozlišením, včetně FLAC a DSD formátu. Třešničkou na dortu pak zůstává Airplay, díky které budete mít možnost přehrávat pohodlně vaši oblíbenou hudbu přímo z vašeho Applu. Vzhledem k rozsahu funkcí a podporovaných formátů lze říci, že tento přístroj  je v současné době téměř přeborníkem v dané kategorií audio streamerů. Jistě potěší každého uživatele ovládání pomocí aplikací pro Android a Apple produkty, díky kterému je ovládání opravdu jednoduché a pohodlné.

 

HDAM SA2

Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní obvodové desky nahrazující standardní integrované obvody. Tyto moduly HDAM jsou složeny z diskrétních součástek s povrchovou montáží s krátkými cestami zrcadlového signálu L/R. Tato zařízení plní přesně stejnou funkci, jako operační zesilovače, avšak dramaticky překonávají operační zesilovače s běžnými integrovanými obvody z hlediska rychlosti přeběhu a potlačení šumu, což se projevuje v mnohem dynamičtějším, přesnějším a detailnějším zvuku. Společnost Marantz již mnoho let vyvíjí různé typy modulů HDAM za účelem zlepšení kvality a vyhovění speciálním požadavkům kategorií produktů zahrnujících například CD přehrávače nebo zesilovače.

 

DAC modul

Vestavěný DAC modul je vybavený optickým, tak i koaxiálním digitálním vstupem a samozřejmě také USB-B portem, díky kterému lze přímo připojit bez problémů váš stolní počítač nebo NTB. Streamer NA-8005 je osazený mimořádně kvalitním DAC převodníkem Cirrus Logic CS4398 a HDAM-SA2 modulem vybaveným výstupním obvodem. Streamer potom pracuje jako externí zvuková karta počítače pracující v asynchronním režimu. Podporuje nejen 192kHz / 24bits, ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz signál s vysokým rozlišením. Pro maximální využití USB portu jako DAC převodníku musíte mít nainstalovaný dedikovaný ovladač, jinak budete ošizeni o PCM 192 kHz/24-bitů a DSD 64/128. Podporovány budou systémy Windows 7/8/Vista a také Mac OS X 10.6.3 a případní jejich nástupci. Díky přítomnosti optického a koaxiálního vstupu bude mít možnost připojit téměř jakékoliv zařízení (od televize, satelitní přijímač, až po herní konzoly. Díky těmto novým vychytávkám se stane tento streamer vstupní branou pro vaše digitální média.

 

Služba vTuner

Služba vTuner umožňuje připojení streameru k rozsáhlému světu streamované hudby a mluveného slova. Služba vTuner hostuje tisíce internetových rozhlasových stanic a kanálů podcast na spolehlivé a udržované platformě. Množství obsahu nabízeného těmito stanicemi stále roste, v nabídce naleznete přibližně 300 českých a slovenských stanic. Stanice lze vyhledávat podle různých kritérií, například podle regionu, žánru, případně také podle názvu nebo přidáním URL konkrétní stanice, pokud dosud není v seznamu. Služba vTuner nevyžaduje žádné složité přihlášení a u podporovaných produktů Marantz je bezplatná.Streaming hudby z počítače
Digitální média uložená ve vašem počítači nebo na síťovém NAS serveru jsou již řadu let v trendu dnešní doby a nabývají stále více na popularitě. Doba kdy streaming hudby byl v podvědomí většiny hifi fanoušků brán za něco „nečistého“ je již minulostí. Streamer NA-8005 vám nabídne ten nejkvalitnější poslech, kdy si můžete vychutnávat hudbu ve vysoké kvalitě prostřednictvím HiFi systému při pohodlném odpočinku ve vašem křesle nebo pohovce.DLNA certifikace
Produkty s certifikací DLNA zaručují rychlé a stabilní připojení, vzájemnou funkce schopnost napříč různými značkami, podporuje funkce Universal Plug and Play (UPnP), automatické přidělování IP adres a snadné používání v kabelové nebo bezdrátové konfiguraci domácí sítě: prostřednictvím své audio/video sestavy můžete sdílet oblíbenou hudbu, fotografie a videozáznamy uložené v počítači PC, v síťovém disku (NAS), v hudebním serveru nebo v HD rekordéru.

 

Pro koho je přístroj určen?

 • Doplněk do stávajících Hifi
 • Náročný Hifi posluchač hudby

 

Technický popis:

Vlastnosti:

 • DAC převodník 192 kHz/24bitové DAC (Delta-Sigma)
 • Přímé digitální spojení pro iPod/iPhone a flash paměti na čelním panelu
 • Podporuje Marantz Remote Apps pro ovládání prostřednictvím Apple a Android telefonů
 • Dálkové ovládání Marantz RC003NA
 • Spotify
 • Air-play

Síťové funkce:

 • Internetová rádia a streamování hudby přes Ethernet (vTuner)
 • Schopnost připojení k domácí síti s DLNA Verze 1.5
 • Přehrávání audio souborů (MP3, WMA, AAC, FLAC 192/24, ALAC 96/24, WAV 192/24, DSD)
 • Přehrávání USB-B DSD 2,8/5,6MHz

Konektory:

 • 2x digitální audio výstup (optický, koaxiální)
 • 1x USB (přední panel)
 • 1x analogový audio výstup (2x RCA)
 • 1x RJ-45 LAN
 • 2x digitální audio vstup (optický, koaxiální)
 • 1x USB-B (zadní panel)

Napájení:

 • Vstup: AC 230 V, 50 Hz
 • Napájení: 30 W
 • Odběr v režimu stand-by: 0,4 W

Provedení:

 • Rozměry: 440 x 105 x 343 mm
 • Hmotnost: 7,2 kg

Standardní příslušenství:

 • AC napájecí kabel
 • dálkový ovladač
 • manuál

 

Rozbalení Marantz NA8005Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Jan
14.11.2017

jeden z najlepsich prehravacov

funguje aj s app konkretne ho pouzivam s androidom . jedina nevihoda je ze ma usb len vpredu.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Marantz NA8005

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Marantz
Šířka (mm) 440 mm
Výška (mm) 105 mm
Hloubka (mm) 343 mm
Hmotnost (kg) 7,2 kg