CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Marantz ND8006
Marantz ND8006 Marantz ND8006 Marantz ND8006 Marantz ND8006 Marantz ND8006 Marantz ND8006 Marantz ND8006

Marantz ND8006

30 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Popis

Z dílny Marantz pochází nejeden prvotřídní hráč. Tento typ lze zjednodušeně popsat jako kompletní digitální přehrávač hudby, neboť zvuk pochází z doslova neomezených zdrojů hudby, on-line hudební služby nevyjímaje. Využívá také moderní technologii multi-room HEOS, Bluetooth, přehrává audio CD, AirPlay a další. Jednoduše lze upgradovat jakýkoli stávající zvukový systém na lepší.

 

 • Vysoce kvalitní CD, CD-R/RW (MP3/WMA) přehrávání
 • AirPlay, Bluetooth, internetová rádia, Spotify (Connect), TIDAL, Deezer a mnoho dalšího
 • 2x optický, koaxiální a USB digitální vstup s obvodem izolovaným proti šumu
 • Audiofilní 192kHz/32bit D/A převodník ESS9016
 • Proprietární Marantz obvody HDAM-SA2
 • Plně diskrétní sluchátkový zesilovač s HDAM-SA2 a ovládáním gainu
 • Dvojitě stíněný toroidní transformátor
 • Wi-Fi Dual Band
 • HEOS
 • Přehrávání přes USB disk MP3, WAV, FLAC, ALAC, AAC
 • Variabilní a fixní výstup

 

Konstrukční zajímavosti

Faktem je, že konstrukční tým společnosti značky Marantz využil firemní zkušenosti z výzkumu, týkajícího se modelů řady Premium a priority přenesl do přehrávače ND8006. Marantz obecně je proslulý zvukem z neomezeného množství zdrojů - on-line streamovací služby, multi-room technologie HEOS, lokální úložiště se soubory s vysokým rozlišením, disky CD audio, AirPlay službu, rozšíření díky Bluetooth. Funkce externího DA převodníku spočívá v přímém propojení s PC a jinými zařízeními, což znamená průlom. Do budoucna počítá s formáty až do rozlišení Quad-DSD (11,2 MHz) a PCM 384 kHz/32 bit.

 

Novinka se špičkovou výbavou

Integrovaný systém je výjimečný a všestranný, dovoluje svobodně a neomezeně užívat poslech hudby ze Spotify, umožňuje přístup ke službám internetových rádií TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer. Mezi komponenty HEOS patří taktéž přídavné reproduktory či kompatibilní AV přijímač, který pomáhá šířit hudbu napříč celým příbytkem. Ovládat je není nic složitého, tedy zejména s bezplatnou aplikací HEOS app.

 

Konektivita přístroje

K dispozici jsou optické a koaxiální vstupy, port USB B (pro přímý streaming hudby z PC, Mac, z digitálních zdrojů). USB B je funkční v asynchronním režimu, včetně podpory formátů PCM s vysokým rozlišením 384 kHz/32 bit, ale i DSD 2.8 MHz, 5.6 MHz a také 11.2 MHz. Kvalitní propojení s počítačem dovoluje modifikované oddělení vstupu USB B, což eliminuje zvýšení vysokofrekvenčního šumu. Díky vstupu USB na čelním panelu fungují připojená externí paměťová média, lze tedy přehrávat běžně využívané audio formáty.

 

Unikátní audio systém

Zkratkou MMDF rozumíme unikátní systém Marantz Musical Digital Filtering. Výrobce místo standardních digitálních filtrů investoval do vzdělání svých expertů, aby díky letitým zkušenostem a vývoji objevil uznávané technologie Marantz Music Mastering - chloubu prémiové modelové řady 10. Dva volitelné režimy digitálních filtrů se proměňují do dvou různých charakteristik reprodukce, z nichž každá umí vytáhnout z digitálního signálu i ty nejjemnější detaily. Nové mediální soubory se skutečným zvukem jsou výsledkem inovací, jejich vysoké rozlišení je naplněno.

 

Vysoká zvuková kvalita

Nápomocny vynikajícím výsledkům jsou čisté signálové cesty a režim nastavení, jenž v poloze OFF vypíná všechny právě nepoužívané komponenty. Dalším prvkem je stíněný transformátor s toroidním jádrem, za úkol má minimalizovat šíření ruchů uvnitř přístroje, tuhé šasi s dvojvrstvou základní deskou se však zároveň stará o optimální stínění a mechanickou stabilitu. Skvělé parametry má  D/A převodník ESS9016 Sabre, dvojitý zdroj hodinového signálu zaručuje přesné zpracování dat ze všech digitálních zdrojů. Analogové obvody a věhlasné moduly Marantz HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module) posunují výsledek směrem k širokému dynamickému rozsahu. Lze poslouchat hudbu ze sluchátek, zejména díky kvalitnímu dedikovanému sluchátkovému zesilovači, ten vychází z elementárních technologií modulů HDAM-SA2. Pro rozehrání různých sluchátek se dá zajistit zisk zesilovače ve třech stupních – nízký, střední, vysoký. Zesilovač ovládá funkčnost sluchátek s nízkou i vysokou impedancí. Modely PM8006, ale i přehrávač ND8006 vyrábí Marantz Japan ve městě Shirakawa.

 

Luxusní rozbalení Marantz ND8006Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Richard
14.09.2018

Absolutní špička

Dokonale zpracované zařízení s luxusním designem (černá barva). Vše je bytelné a precizně provedené. CD mechanika přehrává bezchybně, šuplík vyjíždí neslyšně; zatím zkušenosti s hudebními CD a s MP3. Prvotní nastavení sítě přes QuickSetup triviální - připojení si bere přímo z iOS zařízení (iPhone, iPad), pokud nepotřebujete, nemusíte nic ručně zadávat. Internetová rádia přes integrovanou aplikaci TuneIn fungují bezchybně. Jediná "anomálie" je ukládání oblíbených stanic, které se děje pomocí HEOS systému, což znamená úvodní registrace, heslo apod. Pak ale vše běží perfektně. Streamování přes Airplay bez chyby. Zvuk přes PM7005 a repro Jamo S805 (poslech jazzu, klasické hudby) dokonale čistý. Všem doporučuji.

Richard
13.09.2018

Absolutní špička

Naprosto dokonale zpracované zařízení. Propojeno analogově s Marantz PM7005 kabely Audioquest GoldenGate. Streameru se nedá vůbec nic vytknout. Vše funguje perfektně, propojení s WiFi přes Quick setup dokonalé, připojovací údaje si bere rovnou z iOS zařízení. Streamování přes Airplay perfektní, CD přehrávač rovněž špička. Internetová rádia a přidávání do oblíbených pouze přes HEOS (což znamená registraci), jde tedy jen o zvyk. Mohu jen doporučit, stojí to za to.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Marantz ND8006

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Marantz
Frekvenční odezva od (Hz) 2
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 110
THD (%) 0,00002
THD+N (%) nespecifikováno
Podporované disky SACD, CD, CD-R
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
Typ přehrávače Hybridní
D/A převodník ESS Hyper Stream
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Fixní), RCA (Variabilní)
Digitální vstupy (kHz / bit) až 192/24 (TOSLINK), až 192/24 (KOAX), až 384/32/DSD256 (USB)
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Síťové funkce
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace HEOS
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL, Deezer
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 341
Hloubka (mm) 106
Hmotnost (kg) 8