DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Marantz PM5005
Marantz PM5005 Marantz PM5005 Marantz PM5005 Marantz PM5005 Marantz PM5005

Marantz PM5005

Běžná cena: 8 490 Kč

Special Price 6 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 8 490 Kč

Special Price 6 990 Kč

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

6 990 Kč 6 881 Kč
6 500 Kč 6 398 Kč
1%
Cena při zakoupení samostatně: 13 490 Kč
Takže ušetříme: 212 Kč
13 278 Kč
6 990 Kč 6 881 Kč
6 500 Kč 6 398 Kč
1%
Cena při zakoupení samostatně: 13 490 Kč
Takže ušetříme: 212 Kč
13 278 Kč

Popis

Stereo zesilovač, 2x40W, výstup na B reproduktory, Bi-amping, phono vstup​

Pokud hledáte cenově dostupný zesilovač, společnost Marantz nabízí integrovaný zesilovač  PM5005 který nabízí za přijatelnou cenu spoustu skvělého zvuku. Využívá technologii proudové zpětné vazby, která byla do nedávna vyhrazena pouze vyšším modelům tohoto výrobce. Tato technologie zajišťuje velmi rychlé a přesné zpracování signálu, díky tomu je reprodukce zvuku vyváženější a nabízí výrazně lepší stereofonní reprodukcí s přesnou prostorovou lokalizací. Zesilovač PM5005 disponuje výkonem 2x40 wattů při zátěži 8Ω případně 2x55 wattů do 4Ω. Přední panel je vyrobený z masivního hliníku, což ještě umocňuje solidnost jeho konstrukce. O dostatečné napájení se stará toroidní transformátor doplněný o blok filtračních kondenzátorů. Zesilovač umožňuje zapojení čtyř audio zařízení včetně dnes stále populárnějšího gramofonu bez nutnosti investovat do samostatného phono předzesilovače. Můžete využít výstupu na dva páry reprosoustav pro ozvučení druhé místnosti nebo je možné využití pro bi-ampingové zapojení.

 

Konstrukce zesilovače

Při konstrukci předzesilovače i výkonového zesilovače se využívají pouze diskrétní součástky, místo tolik oblíbených integrovaných obvodů, které jsou dnes běžně využívané v hifi zesilovačích. Společnost Marantz klade vysoký důraz na výběr použitých součástek. V mnoha ohledech překonávají integrované obvody po stránce kvality napomáhající k dosažení vyšší zvukové kvality zejména v detailnosti, vyšší čistotě a transparentností celého zvukového pole. Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní obvodové řešení nahrazující standardní integrované obvody. Tyto moduly HDAM jsou složeny z diskrétních součástek s povrchovou montáží s krátkými cestami zrcadlového signálu L/R. Tato řešení plní stejnou funkci, jako operační zesilovače, avšak dramaticky překonávají operační zesilovače s běžnými integrovanými obvody z hlediska rychlosti přeběhu a potlačení šumu, což se projevuje v mnohem dynamičtějším, přesnějším a detailnějším zvuku. Marantz tuto firemní technologií již mnoho let vyvíjí nejrůznější typy modulů HDAM v tomto modelu jsou použity SA2 a SA3 za účelem zlepšení zvukové kvality. Tyto moduly společnost Marantz využívá v různých kategorií produktů zahrnujících například CD přehrávače nebo zesilovače. Masivní kovový čelní panel jen potvrzuje celkovou koncepci tohoto povedeného zesilovače.

 

Proudová zpětná vazba

Firemní technologie Current Feedback zprostředkovává reprodukci s širokým frekvenčním rozsahem a přesnou odezvou. Impedance v bodě proudové zpětné vazby je omezená, což se projevuje velmi nízkým fázovým posunem. Prostřednictvím udržování negativní zpětně vazby (NFB) na minimu je efektivně zlepšována přechodová charakteristika. Díky tomu je dosahováno špičkové čitelnosti přednesu v celém frekvenčním rozsahu. Při zesílení s proudovou zpětnou vazbou není na rozdíl od klasického zesílení s napěťovou zpětnou vazbou výkonový zesilovač citlivý na vysoké dynamické úrovně hlasitosti.Pure DirectRežim Pure Direct poskytuje nejvyšší možnou čistotu signálu. Při aktivaci této funkce signál prochází co nejkratší cestou. Dojde k odpojení tónových korekcí basů a výšek, což zejména oceníte u audiofonních nahrávek, kde posluchači preferují co nejpřesnější reprodukci oblíbené hudby blížící se originální nahrávce.

 

Toroidní transformátor

V zesilovači je osazený výkonný toroidní transformátor, který přináší oproti běžným transformátorům mnoho výhod. Hlavní výhodou je jeho vyšší účinnost, díky které umožňuje dodávat větší výkon při stejném příkonu. Jeho konstrukce díky optimálně zvoleným tvarům navíc vytváří velmi nízké elektromagnetické pole a minimalizuje mechanické vibrace, což dále příznivě ovlivňuje zvukovou kvalitu přednesu.

 

Parametry a specifikace:

Technické data:

 • Výstupní výkon (8/4 ohmy): 40/55 W RMS
 • Kmitočtová charakteristika: 10 Hz - 50 kHz
 • Celkové harmonické zkreslení: 0,05 %
 • Činitel tlumení: 100
 • Vstupní citlivost MM: 2,2 mV / 47 kOhm
 • Odstup signálu od šumu MM: 83 dB
 • Vstupní citlivost - linkový vstup: 200 mV / 20 kOhm
 • Odstup signálu od šumu - linkový vstup: 102 dB

Konektory:

 • 4x analogový vstup audia (z toho 1x pro gramofon (MM))
 • 2x analogový výstup audia
 • 1x Remote control
 • 1x sluchátkový výstup
 • Výstup na dva páry repro (A/B, šroubovací svorky)

 

Napájení:

 • Provozní spotřeba: 110 W
 • Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,3 W
 • Automatické vypínání

 

Provedení:

 • Kovový přední panel
 • Rozměry: 440 x 370 x 105 mm (Š x H x V)
 • Hmotnost: 6,7 kg


Standardní příslušenství:

 • dálkový ovladač,
 • síťový kabel,
 • baterie

 

Ukázka Marantz PM5005Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den,
omlouvám se asi za hloupý dotaz, ale protože se v tom vůbec nevyznám, chtěl bych se optat, zda by bylo možné zapojit 2 reprosoustavy po 6 ohmech.
Děkuji
Novotný
4
Dobrý den,jaké by se hodily repráky k cd přehrávači marantz cd 5005 a zesilovači pm 5005?Dost poslouchám metal a rock,občas vážnou hudbu.Dik za odpověď.Martin Dubják
1


Recenze

Zákaznické recenze

Miras
25.01.2020

Doporučuji

Na svou třídu překvapivě překvapivě dobrý zvuk i když u této značky se to asi očekává. Velice dobrá lokalizace jednotlivých nástrojů. Provozuji v ložnici s relativně malými repro a jsem překvapen co je schopen tam protlačit.

Kva
12.11.2019

Kvalitní zesílovač za dobrou cenu

Jednoduché ovládání, vysoká spolehlivost, kvalitní materiály. Klasický dobrý zesilovač středně třidy s optimálními parametry, Rozumná cena.

Mirek
22.01.2019

Ve své konkurenci velmi zdařilý počin

K cd přehrávači 5005 jednoduchá volba. Výkon k 6ohm dali zensor3 více než dostatečný. Pokud nevyužijete dac,který je shodný jako v cd,nemá smyslu kupovat pm 6006 s optikou a koaxem. S ohledem na cenovku detailní zvuk,vřelý,spolu s dali nerozměklý,muzikální.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Marantz PM5005

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Marantz
Šířka (mm) 440 mm
Výška (mm) 105 mm
Hloubka (mm) 370 mm
Hmotnost (kg) 6,7 kg