Marantz PM6006 Černý

SKU
PM6006-N1B
10 490 Kč
Skladem

Po PM6005 je na řadě modifikace v podobě integrovaného stereozesilovače s digitálním vstupem a plně odstíněným převodníkem Cirrus Logic CS4398 24-bit/192, DSD 2.8/5.6, který dokáže zvuk zpřesnit a učinit ho ještě podrobnějším. Možnost připojit tento vynikající zesilovač přímo k širokému spektru digitálních zdrojů a vytvořit tak kompatibilitu s novými médii je třeba chytit za pačesy.

Fešák, který toho hodně umí

Ať se líbí černý nebo je právě v módě efekt stříbrný (silver gold), 7,6 kg vážící, technicky propracovaný model tradiční kvality Marantz obsahuje digitální vstupy – 2 optické a 1 koaxiální, přičemž digitální část je stíněna kovovým krytem, to aby byl eliminován vliv digitální fáze na analogový signál, dále disponuje analogovými vstupy - RCA Phono MM, 4 linkovými RCA, výstupy Tape a sluchátkovým výstupem. Reprosoustavy jsou přitom konfigurovány jako A / B, respektive pro připojení dvou ze dvou reproduktorů ve stejný čas. Konstrukční řešení, kromě vnějšího prvotřídního designu, vyplývá z přísného výběru a precizního zpracování komponentů, které jsou specificky přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly všem integrovaným aplikacím a funkčnosti výrobku. Některé komponenty totiž nejsou nositeli kvality, odpovídající komponentům vyrobeným přímo a speciálně pro značku Marantz.

Inovované systémy a technologie

Přijímače a zesilovače Marantz jsou účelově vybaveny originální špičkovou technologií Current Feedback, tato proudová zpětná vazba umí kompenzovat fáze prostřednictvím NFB (negativní zpětné vazby) na minimum, proto jsou průchozí rychlosti vysoké, přechodové odezvy vynikající úrovně a zvuková transparentnost při plné šířce pásma optimální. Systém D-Bus přijímá povely dálkového ovládání a předává je díky zařízení, které funguje společně s externím infračerveným okem, a tak zajišťuje optimální chod i jednoduché použití Marantz produktů. Konstrukční systém obvodů – Symmetric Layout pak dokáže umocnit stereo vnímání unikátní symetrií pravého a levého rozvržení kanálu. Pro co nejefektivnější výkon jsou zaručeny krátké, přímé signálové cesty, se zrcadlovým efektem. K rychlé manipulaci signálu přispívají speciální Shottky Diody s nízkým poklesem napětí, čímž jsou mnohem účinnější než obvyklé diody. Vyjímají se odolností vůči vysokým teplotám a výtečně reagují na velmi nízké napětí.

Starý dobrý známý zesilovač

Samozřejmě obsahuje i původní prvky, ke kterým náleží například pětiřádkový akustický vstup včetně Phono konektu, dva páry celokovových pozlacených šroubovacích reproterminálů s bi-amp zapojením a dálkový ovladač. Stíněný toroidní transformátor a HDAM moduly pečují o výkon - 2 x 45W/8Ω RMS, dynamiku a detail zvuku, pracuje v režimu Loudness, Source Direct. Svými rozměry 440 x 370 x 105 mm dopřává naprostou svobodu k jeho umístění v prostoru, jelikož se hodí všude tam, kde lidé milují, hledají a poslouchají hudbu.

Skvělé geny ho činí žádaným

Co ještě je třeba vědět? Že frekvenční odezva činí 10 – 70 000 Hz a celkové harmonické zkreslení je 0,08 procentní. Že výstupní výkon (8/4 Ohm RMS) je 45 W/ 60 W. Že je zvuku všude plno, když dáte při výběru zesilovače přednost právě tomuto jedinečnému zesilovači PM6006. Marantz je díky své bohaté historii, tradici i výrobní filozofii, která přetrvala desítky let až do 21. století, na trhu jedničkou, podpořenou velkou sítí spokojených uživatelů. O tom svědčí celá řada recenzí, referencí, pojednání, komentářů, hodnocení, a s nimi je potom nákup i užívání mnohem jednodušší!

Technické parametry:

 • Výstupní výkon (RMS): 2 x 60 W / 4 Ω, 2 x 45 W / 8 Ω
 • Celkové harmonické zkreslení: 0,08 %
 • Činitel tlumení: 100 (8Ω) 
 • Frekvenční rozsah: 10 Hz - 70 kHz
 • Výkonnová charakteristika (8Ω, 0,06 %): 10 Hz - 50 kHz
 • Vstupní citlivost a impedance: 200 mV / 20 kΩ (Line), 2 mV/47 kΩ (Phono MM)
 • Odchylka RIAA (20 Hz-20 kHz): ± 1,0 dB
 • Korekce: Hloubky ± 10 dB (50 Hz), Výšky ± 10 dB (15 kHz)
 • Odstup signálu od šumu: 102 dB (Line, 2V vstup), 83 dB (Phono MM)

Analogové vstupy:

 • 4x linkový
 • 1x Phono

Digitální vstupy:

 • 2x optický
 • 1x koaxiální

Analogové výstupy:

 • 1x záznamový (recorder)
 • 1x sluchátkový

Maximální příkon: 155 W
Příkon ve stand-by: 0,3 W

Hmotnost: 7,6 kg
Rozměry (š x v x h): 440 x 105 x 370 mm

Rozbalení zesilovače Marantz PM6006

Výrobce Marantz
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 70000 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 440 mm
Výška (mm) 105 mm
Hloubka (mm) 370 mm
Hmotnost (kg) 7,6 kg
Vaše hodnocení