CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Marantz PM7005
Marantz PM7005 Marantz PM7005 Marantz PM7005 Marantz PM7005 Marantz PM7005 Marantz PM7005

Marantz PM7005

Běžná cena: 25 990 Kč

Special Price 20 890 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 25 990 Kč

Special Price 20 890 Kč

Popis

Stereo zesilovač, 2x60W, USB-DAC převodníkem s podporou formátu DSD 2,8MHz/5,6MHz,  optický/koaxiální vstupy, phono vstup

 

Společnost Marantz představuje další novinku v kategorií stereo zesilovačů. Jde o plně diskrétní integrovaný zesilovač PM-7005 s proudovou zpětnou vazbou a USB-DAC převodníkem podporující přehrávání formátu DSD. Jde o perfektní zesilovač pro všechny vyznavače špičkového přednesu, kteří vyžadují nejenom mimořádnou zvukovou kvalitu, ale také hledají flexibilní možnosti využití, které jim nabízí vestavěný DAC převodník. Zesilovač disponuje výkonem 2x60 W/8 Ohm, symetrické uspořádání vnitřních obvodů zaručuje mimořádnou zvukovou kvalitu. Aby bylo možné zajistit skutečně prémiový zvuk, je zesilovač osazen výběrovými vysoce kvalitními součástkami. Firemními obvody HDAM SA3, v konstrukci jsou použité tranzistory značky Fairchild Semiconductor a o napájení se stará masivní filtrační blok kondenzátorů a výkonný EI transformátor. Společnost Marantz má propracovanou součástkovou základnu, v tomto případě jde HDAM SA3 která zaručuje výbornou kvalitu použitých kondenzátorů a jiných součástek použitých v rámci stavby zesilovače. O připojení dokonalé reproduktorů se postarají masivními kovové šroubovací repro terminály (stejně jako u modelu PM-8005), díky tomu je zaručeno skutečně nekompromisní spojení.

 

Vestavěný DAC modul je vybavený optickým, tak i koaxiálním digitálním vstupem a samozřejmě také USB-B portem, díky kterému lze přímo připojit bez problémů váš stolní počítač nebo NTB. Zesilovač PM-7005 je osazený mimořádně kvalitním DAC převodníkem Cirrus Logic CS4398 a HDAM-SA3 modulem vybaveným výstupním obvodem. Zesilovač potom pracuje jako externí zvuková karta počítače pracující v asynchronním režimu. Podporuje nejen 192kHz / 24bits, ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz signál s vysokým rozlišením. Pro maximální využití USB portu jako DAC převodníku musíte mít nainstalovaný dedikovaný ovladač, jinak budete ošizeni o PCM 192 kHz/24-bitů a DSD 64/128. Podporovány budou systémy Windows 7/8/Vista a také Mac OS X 10.6.3 a případní jejich nástupci. Díky přítomnosti optického a koaxiálního vstupu bude mít možnost připojit téměř jakékoliv zařízení (od televize, satelitní přijímač, až po herní konzoly.


Díky těmto novým vychytávkám se stane tento zesilovač vstupní branou pro vaše digitální média. Pro milovníky klasického analogu je připravený phono vstup pro připojení vašeho gramofonu. Ale protože se samozřejmě zajímáme i o reprodukci analogových zdrojů, vestavěli jsme do tohoto zesilovače také Analog Amp. režim, který prostě vypne napájení celé digitální části zesilovače, tak abyste si mohli vychutnat ten nejčistší analogový zvuk.    

 

HDAM SA3

Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní obvodové desky nahrazující standardní integrované obvody. Tyto moduly HDAM jsou složeny z diskrétních součástek s povrchovou montáží s krátkými cestami zrcadlového signálu L/R. Tato zařízení plní přesně stejnou funkci, jako operační zesilovače, avšak dramaticky překonávají operační zesilovače s běžnými integrovanými obvody z hlediska rychlosti přeběhu a potlačení šumu, což se projevuje v mnohem dynamičtějším, přesnějším a detailnějším zvuku. Společnost Marantz již mnoho let vyvíjí různé typy modulů HDAM za účelem zlepšení kvality a vyhovění speciálním požadavkům kategorií produktů zahrnujících například CD přehrávače nebo zesilovače.

 

​Proudová zpětná vazba

Firemní technologie Current Feedback zprostředkovává reprodukci s širokým frekvenčním rozsahem a přesnou odezvou. Impedance v bodě proudové zpětné vazby je omezená, což se projevuje velmi nízkým fázovým posunem. Prostřednictvím udržování negativní zpětně vazby (NFB) na minimu je efektivně zlepšována přechodová charakteristika. Díky tomu je dosahováno špičkové čitelnosti přednesu v celém frekvenčním rozsahu. Při zesílení s proudovou zpětnou vazbou není na rozdíl od klasického zesílení s napěťovou zpětnou vazbou výkonový zesilovač citlivý na vysoké dynamické úrovně hlasitosti.

 

Pure Direct

Režim Pure Direct poskytuje nejvyšší možnou čistotu signálu. Při aktivaci této funkce signál prochází co nejkratší cestou. Dojde k odpojení tónových korekcí basů a výšek, což zejména oceníte u audiofonních nahrávek, kde posluchači preferují co nejpřesnější reprodukci oblíbené hudby blížící se originální nahrávce.

 

Součásti na míru

Ačkoli může elektronická součástka teoreticky vypadat dokonale, výsledky nemusejí splňovat souhrnná designová očekávání. Společnost Marantz vybírá odpovídající součásti pro konkrétní designové aplikace. V některých případech zkrátka není možné použít standardní součásti splňující vysoké standardy společnosti Marantz. Tyto součásti jsou pak vyráběny speciálně pro společnost Marantz v úzké spolupráci s jeho konstruktéry.

 

Parametry a specifikace:

Technické data:

 • Výstupní výkon (8/4 ohmy): 60/80 W RMS
 • Kmitočtová charakteristika: 5 Hz - 100 kHz
 • Celkové harmonické zkreslení: 0,02 %
 • Činitel tlumení: 100
 • Vstupní citlivost MM: 2,0 mV / 47 kOhm
 • Odstup signálu od šumu MM: 85 dB
 • Vstupní citlivost - linkový vstup: 200 mV / 20 kOhm
 • Odstup signálu od šumu - linkový vstup: 104 dB

Konektory:

 • 5x analogový vstup audia (z toho 1x pro gramofon (MM))
 • 2x analogový výstup audia
 • 1x digitální optický vstup
 • 1x digitální koaxiální vstup
 • 1x USB - DAC
 • 1x Remote control
 • 1x sluchátkový výstup
 • Výstup na reproduktory


Napájení:

 • Provozní spotřeba: 170 W
 • Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,2 W
 • Automatické vypínání

 

Provedení:

 • Kovový přední panel
 • Rozměry: 440 x 379 x 125 mm (Š x H x V)
 • Hmotnost: 10,0 kg


Standardní příslušenství:

 • dálkový ovladač,
 • síťový kabel,
 • baterie

 

Ukázka Marantz PM7005Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Marantz PM7005

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Marantz
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 100000 Hz
Šířka (mm) 440 mm
Výška (mm) 125 mm
Hloubka (mm) 379 mm
Hmotnost (kg) 10 kg