DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Marantz SR5015 DAB - SilverGold

SKU
SR5015DAB-N1SG
26 000 Kč
Do 5 dnů

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

10%
Cena při zakoupení samostatně: 89 350 Kč
Takže ušetříme: 8 943 Kč
80 407 Kč

7.2 kanálový AV receiver - verze s DAB+ rádiem

  • Nabízí dokonalý zážitek z domácího kina s Dolby Atmos a DTS:X
  • Bezkonkurenční možnosti přehrávání hudby díky vestavěné technologii HEOS, AirPlay 2 a kompatibilitě s hlasovým ovládáním Amazon Alexa, Apple Siri a Google Assistant, které lze využít i pro bezproblémové ovládání přehrávání
  • Technologie HEOS umožňuje poslech nahrávek ve vysokém rozlišením (až po DSD 5.6) z vašeho síťového úložiště nebo nejnovějších streamovacích služeb Spotify, Tidal a dalších
  • HEOS umožňuje multiroom ozvučení z podporovaných komponentů značek Marantz nebo Denon.
  • Video obvody jsou plně kompatibilní s nejnovějšími specifikacemi HDMI 2.1 a HDCP 2.3
  • Samozřejmostí je podpora rozlišení 4K při 120Hz nebo 8K při 60Hz, HDR10+, HLG, stejně jako Dolby Vision
  • Receiver je vybaven nejmodernějším akustickým měřicím systémem Audyssey MultEQ XT32, včetně Audyssey Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC a SubEQ HT. Díky těmto technologiím a dodávanému mikrofonu přesně analyzuje výkon každého reproduktoru, aby optimalizoval celkový zážitek z poslechu
  • Dolby Atmos Height Virtualization Technology, které dokáže simulovat stropní reproduktory, bez nutnosti je mít nainstalované
  • Nově přibylo i obousměrné bluetooth, například pro majitele bezdrátových sluchátek, kteří tak mohou nerušeně poslouchat přehrávaný obsah.

 

Pro milovníky filmů a her

V nové kolekci audiovizuálních přehrávačů je opravdu na co se dívat. Pravidlem je, že výrobce využívá nejnovější verzi standartu HDMI, což napovídá, že uživatelé videí a milovníci kvalitního poslechu mají budoucnost zajištěnou.

 

Pokročilý design

AV receiverům vévodí elegantní design, který dodává interiéru styl a řád. AV receiver střední třídy je vybavený ovládacím tlačítkem a předními vstupy, umně ukrytými za výklopným panelem. AV receiver nejvyšší třídy je obdařen stylovým kruhovým displejem. Model SR5015 se nejvíce upíná ke kvalitě zvuku a snaze vytvořit pohlcující a bohatě detailní zážitek z prostorového zvuku. Díky nejnovější topologii zpětné vazby a vlastním vyvinutým HDAM s vysokým rozlišením Marantz disonuje jak sílou, tak jemností a kvalitním komplexním uchopením.

 

Hudební streaming

Uživatel ocení streamování hudby z předních služeb a možnost rozšíření poslechu po celém domě pomocí integrovaného systému HEOS. S nejnovějšími technologiemi HDMI, jako je průchod 8K / 60 Hz a převádění na vyšší verzi, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, hybridní log-gama (HLG) a dynamická HDR, je bezprecedentním hráčem. Dále je využito průchodu 4K / 120 Hz, proměnné obnovovací frekvence (VRR) a automatického režimu nízké latence (ALLM). Neomezeně streamovat lze ze Spotify Free, Premium, Amazon Music HD, Tidal, nebo přímo z chytrých zařízení přes AirPlay 2 či Bluetooth. Klíčem ke streamování digitální hudby, ovládání zvuku ve více místnostech a hlasovému ovládání v celém domě je všudypřítomný HEOS systém.

 

Výrobce čerpá z bohatého know-how značky

Nový AV receiver je vyladěný světově uznávanými zvukovými akustiky v nejmodernějších zařízeních. Tomu také odpovídá výkon a připojení podle uživatelských preferencí zvuku - 7,2 kanálový diskrétní výkonový zesilovač se 180 W na kanál to umí pěkně rozbalit. Podporovány jsoutrojrozměrné audio formáty Dolby Atmos, technologie virtualizace výšky Dolby Atmos, technologie DTS: X a DTS Virtual: X.

 

Cílem je pohlcující vícerozměrný zvuk

S využitím hlavního výstupu HDMI je možné propojit televizor s podporou eARC HDMI a umožnit tak existenci nekomprimovaným a objektovým zvukovým formátům přímo z aplikace inteligentní televize do AV receiveru.

 

Užití kvalitních komponentů

Skvělý výsledek podporují exkluzivní komponenty. Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32-bit D / A převodníky AKM AK4458 a Hybrid PLL Clock Jitter Reducer umějí „vyrobit“ podrobnější a dynamičtější zvuk. Všechny užité součástky jsou podrobeny přísnému testování.

 

Klady a přednosti

Výrobce využívá duální subwoofery pro nízkofrekvenční basovou odezvu v poslechovém prostředí, umožňuje také pohodlné ovládání hlasem a úplnou flexibilitu systému díky předním hlasovým agentům – Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri. Požádáním o oblíbenou hudbu, o zvýšení hlasitosti, přeskočení na další skladbu či cokoli dalšího, je vše předem splněno a pod kontrolou. Anténní systém s duální diverzitou zajišťuje stabilní vysílání, funkce Wi-Fi zase umožňuje kompatibilitu s širokým spektrem inteligentních zařízení. AV receiver SR5015 tak zprostředkovává rychlé a jednoduché nastavení tlačítkem Wi-Fi a snadné sdílení iOS Wi-Fi. Platí podpora Hi-Res audia – zařízení má schopnost dekódovat Hi-Res audio ALAC, FLAC a WAV bezeztrátové soubory až do 24-bit / 192-kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD). Poslech hudby umožňuje port USB na předním panelu nebo síťový zdroj.

 

 

Výrobce Marantz
Počet kanálů 7.1
Výkon na kanál (W) 200 (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive) / 140 (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Drive) / 100 (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) 0.08
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Pre-out 7 kanálů, Zóna B
Phono předzesilovač MM
Počet zón (reproduktory)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace HEOS
Rádio DAB/DAB+, FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, HDR10+, BT.2020
Video technologie 3D, 4K upscaling, 4K nativní, 8K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.3, ARC, eARC, CEC
HDMI - vstupy 6
HDMI - výstupy 2
Barva Stříbrná / Zlatá
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 161
Hloubka (mm) 338
Hmotnost (kg) 10.1
Vaše hodnocení