CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Marantz SR7010
Marantz SR7010 Marantz SR7010 Marantz SR7010 Marantz SR7010 Marantz SR7010 Marantz SR7010

Marantz SR7010

Prodej produktu byl ukončen
Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán
Jako alternativu bychom Vám rádi nabídli:

Popis

9.2, 9x165W/kanál, Bi-amping, HDMI (8x vstup, 3x výstup Zone 2) HDCP 2.2, Dolby Atmos, 60Hz 4:4:4, 4K upscaling, DLNA, LAN, Wifi, Bluetooth, USB, Air-Play, Spotify, zóna 2, phono vstup, Audyssey MultEQ XT32, HDAM

Špičkový AV receiever Marantz SR-7010 vám nabídne nepřekonatelný zážitek při poslechu systému Dolby Atmos. Společnost Marantz představuje svého premianta mezi AV receivery z nové modelové série roku 2015/2016.
Receiver disponuje silným 9 kanálový zesilovačem s 11.2 kanálovým zpracováním zvuku pro ještě lepší konektivitu. Tento AV receiver nabízí robustní konstrukci, která zaručuje dokonalý zážitek při poslechu klasického sterea tak i domácího kina. Navíc je tu i možnost dodatečného upgradu na konkurenční systém DTS:X, který bude dostupný na podzim 2015.
Nově je receiver vybavený automatickým přizpůsobením výkonu, o kterém vás receiver průběžně informuje na připojeném televizoru. Funkce ECO vás informuje o úspoře spotřeby energie v reálném čase.  Receiver podporuje přehrávání nejnovějších formátů FLAC HD 192/24, WAV 192/24, DSD a ALAC 96/24. Při vývoji věnovali inženýři společnosti Marantz mimořádnou pozornost především zvukové stránce  - zvukový projev je bohatý a doslova vás pohltí. AV receiver Nabízí široké možnosti připojení nejrůznějších komponentů a jednoduchou intuitivní obsluhu.
Samozřejmostí je vysoké dílenské zpracování. Konektivita je opravdu široká a zahrnuje osm HDMI vstupů a tři HDMI výstupy, díky kterým vás v budoucnu téměř nic nepřekvapí. Váš iPod, iPad či iPhone můžete připojit přímo do USB vstupu a díky digitálnímu propojení si můžete užívat nejvyšší možnou kvality zvuku. Pro fanoušky klasických gramodesek je receiver osazený i phono vstupem pro připojení gramofonu bez nutnosti dokupování samostatného předzesilovače. Receiver podporuje AirPlay, internetové rádia díky aplikaci vTuner a nabízí podporu certifikace DLNA pro co nejednoduší streamování oblíbené hudby. Díky aplikaci Marantz remonte App podporující Android i iOS  je možné ovládat AV receiver přímo z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu.
Samozřejmostí je možnost ozvučení druhé zóny, kdy máte možnost poslouchat vaší oblíbené hudby z domácí sítě, internetových rádií, USB vstupu, digitálních vstupů (HDMI, optika, koax.) tak i přes analogové vstupy.

Ve výbavě najdete vestavěný Wifi adaptér s dvojicí antén pro lepší pokrytí signálu.

Bezdrátová konektivita je doplněná o vestavěný bluetooth modul, díky kterému můžete bezdrátově streamovat hudbu z nejrůznějších přenosných zařízení (chytrý telefon, tablet atd.).AV receiver Marantz dokáže zpracovat systém Dolby Atmos až do konfigurace 7.1.4. Nový formát Dolby Atmos vám nabídne neobyčejný zážitek při sledování vašich oblíbených filmů nebo koncertů. Budete doslova obklopeni zvukem, který do posledního místa zaplní váš pokoj úžasnou bohatostí a hloubkou prostoru.  Filmové soundtracky se odjakživa ozvučovaly na principu jednotlivých kanálů. Revoluční Dolby Atmos opouští toto zaběhnuté schéma a zavádí vyspělejší kódování na základě objektů, díky čemuž mohou zvukoví inženýři umístit jednotlivé efekty kamkoli do prostoru. Nyní si můžete i doma vychutnat zvuk z celkem sedmi klasicky rozmístěných a až čtyřmi reproduktory umístěných ve stropě, popřípadě čtyřmi certifikovanými reproduktory s horním vyzařováním.

Diskrétní technologie koncových stupňů

AV receiver SR 7010 využívá diskrétní technologií všech 9- koncových stupňů s individuálním výkonem 165watt. Díky moderní verzi aktivní proudové zpětné vazby a firemní technologie Marantz HDAM disponuje zesilovač silou a schopností detailního přednesu. Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní obvodové řešení nahrazující standardní integrované obvody.
Tyto moduly HDAM jsou složeny z diskrétních součástek s povrchovou montáží s krátkými cestami zrcadlového signálu L/R. Tato řešení plní stejnou funkci jako operační zesilovače, avšak dramaticky překonávají operační zesilovače s běžnými integrovanými obvody z hlediska rychlosti přeběhu a potlačení šumu, což se projevuje v mnohem dynamičtějším, přesnějším a detailnějším zvuku. Společnost Marantz již mnoho let vyvíjí různé typy modulů HDAM za účelem zlepšení kvality a speciálním požadavkům různých kategorií produktů zahrnujících například CD přehrávače nebo zesilovače.

Multi-room ozvučení druhé zony

Vylepšené možnosti ozvučení druhé zóny díky flexibilnímu řešení je možné ozvučit hlavní místnost zvukem 5.1 v režimu domácího kina a v druhé se věnovat poslechu jiného zdroje signálu v klasickém stereu. V obyváku si pustíte film a manželka si může bez problému pouštět např. rádio nebo oblíbenou hudbu z CD přehrávače v jiné místnosti. Samozřejmostí je možnost nastavení různé hlasitosti a pohodlné ovládání přes váš chytrý telefon nebo tablet. U modelu SR-7010 jsou možnosti poslechu v druhé zóně ještě rozšířené o další možnosti propojení. Oproti levnějším AV receiverům nabízí SR-7010 širší možnosti poslechu hudby kdy můžete využít tyto zdroje signálu USB, Internet, audio vstupy, digitální vstupy (HDMI/optika/koax).

Maximální hudební zážitek

Pro dosažení maximálního zvukového zážitku při sledování vašich oblíbených blu-ray / DVD disků AV receiver využívá bezeztrátové zvukové kodeky Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio, díky kterým si opravdu vychutnáte vaše oblíbené filmy nebo koncerty. Každý kanál tohoto zesilovače nabízí dostatečný výkon 165 watt a je možné jej využívat jak ve stereofonním režimu tak i pro plnohodnotný 9.1 systém, který je schopný vytvořit skutečně věrné zvukové pole a proměnit tak váš pokoj v plnohodnotný kinosál.

Audyssey Platinum

Receiver je vybavený plnou Audyssey Platinovou sadou pokročilých DSP algoritmů Audyssey MultEQ XT32 pro automatickou akustickou korekci poslechového prostoru. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu, MultEQ XT32 analyzuje výstupní signál reproduktorů (včetně subwooferu) až na 8 bodech měření a vytváří přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správné kmitočtové a časové odezvy daného prostoru. Vaše poslechové zážitky mohou být podstatně zhoršeny, pokud existují velké rozdíly v hlasitostech například u televizních programů, reklam a samotného programového materiálu.
V takových situacích jste stále nuceni upravovat hlasitost, aby byla zachována požadovaná poslechová úroveň. Dynamická hlasitost Audyssey v pravidelných intervalech sleduje hlasitost přehrávaného programového materiálu a automaticky ji upravuje, čímž udržuje požadovanou poslechovou úroveň veškerého obsahu s optimalizací dynamického rozsahu pro zachování působivého účinku.

Maximální kvalita obrazu podpora 4K rozlišení

Společnost Marantz u všech modelů AV receiverů pro rok 2015/2016 nabízí plnou podporu 4K rozlišení včetně certifikace HDCP 2.2, která bude nutná pro přehrávání, vysílání a streaming videa ve formátu 4K. Receiver nabízí možnost upscalingu na 4K rozlišení a kompatibilitu pro 4K Ultra HD 60Hz a 4:4:4 barevné rozlišení. Obrazová část AV receiveru podporuje 4K rozlišení pokročilé funkce HDMI 2.0, včetně 3D rozlišení.
Celkem má AV receiver 8 HDMI vstupů z toho jeden na předním panelu a tři výstupy pro připojení 3D TV nebo projektoru případně pro přenos signálu do další místnosti. Samozřejmostí je podpora Audio Return Channel (ARC), díky které můžete přijímat zvuk z TV stejným HDMI kabelem, kterým do ní běžně posíláte pouze signál z jiného zařízení.
To znamená, že si budete vychutnávat televizní programy s perfektním zvukem receiveru bez potřeby instalace více kabelů. Další výhodou tohoto nového AV receiveru je HDMI CEC funkce, která umožňuje vypínání/zapínání televizoru společně s AV receiverem. Standart HDMI CEC umožňuje rozšířené ovládání i jiných zařízení. Podmínkou je kompatibilita s tímto systémem. HDMI část je průchozí i při vypnutí do Standby režimu.

Váš iPhone není jen telefon, je to i dálkové ovládání

Marantz SR7010 je vybavený USB vstupem, který je umístněný na předním panelu, takže si můžete připojit iPod nebo iPhone přímo kabelem do receiveru. Tímto docílíte výrazně kvalitnějšího poslechu díky použitým kvalitní DAC převodníkům Burr-Brown. Uživatelé kamer, rozličných tabletů a smartphonů potěší přední HDMI vstup, díky kterému budete mít vždy vše po ruce.

Streaming síťové sdílení

Podle očekávání je AV receiver doslova napěchován veškerými síťovými funkcemi včetně Apple Airplay , internetového rádia, Spotify a v neposlední řadě také podporu pro Windows 8/RT. Díky podpoře certifikace DLNA můžete snadno streamovat soubory ze svých domácích úložišť, včetně podpory HD zvuku (FLAC 192/24, DSD, ALAC) a „gapless“ - přehrávání hudby bez mezer. To vše završuje vícejazyčný průvodce Setup Assistant, intuitivní grafické uživatelské prostředí a samozřejmě také Marantz Remote App pro iOS i Android, které vám zásadně zpříjemní obsluhu celého zařízení.

 Model SR7010 je vybaven poslední verzí režimu Marantz smart ECO,

který dokáže významně omezit spotřebu receiveru. V případě klidného poslechu může receiver běžet na „půl plynu“ a to bez negativního dopadu na kvalitu zvuku. V případě potřeby vyššího výkonu - při sledování domácího kina nebo odpovídající hlasitosti metalového koncertu se zesilovač sám bez zaváhání přepne do režimu plného výstupního výkonu. Řízení režimu spotřeby má celkem tři úrovně, Auto-ON-OFF.

​Parametry a specifikace:

Zesilovač:

 • Počet kanálů: 9.2
 • Výkon: 165 W na kanál při impedanci 6 ohm
 • Celkové harmonické zkreslení: 1 % (20– 20 kHz, THD)
 • Dynamický výkon na kanál (8/6 Ohm): 125/165 W 
 • Pro reproduktory s impedancí: 4-8 ohm

Pokročilé funkce:

 • HDMI HDCP 2.2 podpora pro: 4K 60Hz, 4:4:4 bypass, přehrávání 3D, Audio Return Channel, DeepColor, x.v.Color, LipSync, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DVD-Audio, Super Audio CD, vícekanálové PCM, a CEC
 • HDMI video Upscaling na 4K 
 • Přímé digitální spojení pro iPod/iPhone přední USB port
 • Kalibrace Audyssey MultEQ XT32, LFC
 • Překryté On-Screen Display (OSD) přes HDMI 
 • Výkonový výstup Zóny 2 a line-out výstup 
 • Hybridní Stand-by funkce k redukci spotřeby elektrické energie
 • Rozhraní RS 232C pro systémové ovládání

Zpracování signálu:

 • DAC převodník 192 kHz/32bit DAC pro všechny kanály
 • Optimized bass redirection
 • CINEMA DSP 
 • DSP procesor
 • Compressed audio enhancer
 • Dolby Atmos (do verze 9.1.2 nebo 5.1.4)
 • DTS:X (dostupný po upgradu podzim 2015)
 • Dolby TrueHD
 • Dolby Digital Plus/Dolby Digital EX/Dolby Prologic IIz
 • DTS-HD Master Audio/DTS ES/DTS 96/24

Ostatní funkce:

 • Nastavitelná dělící frekvence: 40-200 Hz
 • A/V synchronizace (až 500 ms při 48 kHz)
 • RDS (PS/RT/PTY/TP)
 • FM/AM tuner s pamětí pro 30 stanic
 • Certifikováno DLNA Verze 1.5
 • Wifi (dvě antény na zadním panelu)
 • Bluetooth
 • Update Firmware Ethernetem a USB portem
 • Zone 2
 • Dálkové ovládání

Vstupy:

 • 8x HDMI (7x vzadu, 1x přední panel)
 • 1x USB pro USB disky a iPod/iPhone (1x vpředu)
 • 2x komponentní video
 • 3x kompozitní video (1x vpředu, 2x vzadu)
 • 4x digitální audio (2x optický, 2x koaxiální)
 • 4x analogové audio
 • 1x phono vstup
 • 1x RJ-45 LAN
 • 1x IR vstup pro externí čidlo
 • 2x DC OUT 12V
 • 1x RS232
 • 1x remote control

Výstupy:

 • 3x HDMI (zone 2)
 • 1x komponentní video
 • 1x kompozitní video
 • 1x pre-out pro subwoofer
 • 1x pre-out 7.1
 • 1x line-out pro Zónu 2
 • 1x sluchátka
 • 1x remote control
 • 1x triger 12V

Napájení:

 • Vstup: AC 220-240 V, 50/60 Hz
 • Maximální spotřeba: 7100 W
 • Spotřeba v režimu stand-by: 0,20 W

Provedení:
Rozměry: 440 x 185 x 411 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 13,8 kg

Představení AV receiverů modelové řady 2015Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Marantz SR7010

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Marantz