DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

MEE Audio M6PRO Čiré

SKU
9813
1 590 Kč
Skladem

Je nějaká šance, že existují in-ear monitory pro vaše uši, kde by fungovala cena versus kvalita versus komfort tak unikátně, jako například 3 v jednom? Očekáváte hvězdný zvuk, možná že právě MEE Audio M6PRO Universal se vám přizpůsobí na tolik, že jiná nebudete hledat. Muzikantský drive, odpojitelný kabel vedený za uchem, nástavce COMPLY, pevné pouzdro, flexibilita paměťového drátu a ještě mnohem více je ukryto v tomto nadčasovém sluchátkovém modelu.

Celodenní komfort

Zbrusu nová inovovaná sluchátka osloví každého a muzikanty obzvlášť. Jejich profi neutrální zvuk je sebejistý v každé hlasitostní poloze. Jako odposlech se stává nepostradatelným nářadím pro všechny, kteří mají co do činění s hudební produkcí. Uvítají ho ale také někteří dlouhodobě cestující nebo sportovci, jejich tréninky už nikdy rozhodně nebudou nudné. Dvojčata jsou tvořena 10 mm měniči, s intraaurálními pěnovými náušníky plus 6 párů silikonových nástavců. Jako součást balení nalezneme taktéž nástavce Comply, dva kabely, spona, 6,3 mm redukce a pevné pouzdro, které zabezpečuje přístroj před poškozením.

Specifické údaje

Sluchátková sada je dále vybavena mikrofonem, ovládáním hlasitosti, potažmo i dálkovým ovládáním pro použití s chytrými telefony a tablety, ovládáním na kabelu. Frekvenční rozsah se pohybuje mezi 20 a 20 000 Hz, s impedancí 16 Ohm. Zatížitelnost hovoří o 30 mW. Profesionální a odolnou kabeláž tvoří dva 150 cm kabely, z nichž jeden je tvarovatelný za uchem a druhý je osazen mikrofonem i ovládáním. Konektivitu zajišťuje 3,5 mm lomený Jack a 6,3 mm zlacená redukce. Kompatibilita ovládání hlasitosti je univerzální, platná pro Android, Apple, iBasso, FiiO.

Pevná stavba a izolace hluku

Konstrukční řešení náušníků eliminuje hluk zvenčí a stará se o maximální odhlučnění a komfortní přilnavost, což souvisí s pohodlným poslechem, aniž by sluchátka padala z uší. Také jsou v uších dobře skryta. Dílenské zpracování je velmi dobré a o kvalitě výrobku není pochyb. Sluchátka jsou velmi přesná a poslech s nimi je křišťálově čistý po celou dobu jejich užití. Přese všechnu specifičnost stroje i funkcí jsou cenově dostupná veřejnosti, kvalita s cenovým hodnocením je v příjemné, akceptovatelné vyváženosti.

Studiově laděný zvuk

Spokojenost klienta či uživatele je podpořena propracovaným akustickým obrazem se zřetelnou hudebností, okořeněnou hlubokými basy. Zvuková jasnost bez šumu a přebujelosti potěší každého vyznavače hudby a audiofila, poslech rozmanitých skladeb a hudebních žánrů utvrdí v široké využitelnosti a mobilitě sluchátek. Kvalitní zpracování vybraných materiálů, poslech, který šetří lidský sluch a bohatá výbava hovoří za vše. Hudební produkce tak může bez negativních vlivů doplňovat vhodně váš volný čas, přispívat k relaxaci a naladění, umocnit atmosféru při cestování nebo působit tak trochu jako doping při sportu. V komplexním balení i s pouzdrem může produkt naznačovat výběr vhodného, cenného, sympatického dárku, což jistě potěší nejenom teenagerovskou část klientely. All inclusive služby pro naše uši jsou tím nejlepším, do čeho lze s nápadem a invencí investovat. Na oplátku obdarovaného potěší milým komfortem, a často se stává i každodenním přítelem, bez kterého si naše další fungování v denním biorytmu a shonu už ani neumíme představit.

Že neznáte MEE Audio?

Tak to je tedy nejvyšší čas seznámit se. Tato značka, jako jedna z nejmladších, se dobře orientuje v inovovaných a progresivních technologiích, jde s dobou, ale hlavně s mladými, a dbá na kvalitu materiálu z hlediska odolnosti výrobku. To vše ve velmi přijatelných cenových relacích. Co si více přát?

Technické parametry:

 • Náušníky: silikon, pěna
 • Vestavěný mikrofon
 • Ovládání: Univerzální (1 tl.) s hlasitostí
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
 • Citlivost: 100 ± 3 dB
 • Impedance: 16 Ω
 • Zatížitelnost: 30 mW
 • Kabel: 150 cm, tvarovatelný za uchem + druhý kabel s ovládáním a mikrofonem
 • Konektor: Jack 3,5 mm lomený
 • Redukce: Jack 6,3 mm zlacený
 • Kompatibilita: Ovládání hlasitosti na kabelu je univerzální (Apple, Android, FiiO, iBasso)
 • Příslušenství: Pevné pouzdro, 2 kabely, nástavce Comply, 6 párů silikon. nástavců, spona, redukce 6,3

Představení sluchátek MEE Audio M6PRO

Výrobce MEE Audio
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 16 Ω
Citlivost (dB) 100 dB
Mikrofon
Délka kabelu (m) 1,5 m
Barva Čirá / Smoked
Vaše hodnocení