DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Monitor Audio Apex A101V12 - Černý lesk

SKU
A101V12b
95 477 Kč
Do 5 dní

  • Kombinace toho nejlepšího z Monitor Audio v kompaktním a rigidním odlívaném kabinetu ze slitiny
  • Impedance 8 ohmů, která dělá reproduktory snadno ovladatelnými pro zesilovače s nižším výkonem
  • Kopulovitý výškový rměnič C-CAM (keramické krystaly z hliníku a hořčíku) - odvozený od oceněné série Bronze
  • Technologie HiVe II pro lepší odezvu a přesnější basy díky plynulejšímu proudění vzduchu
  • Subwoofer s 12" přední měnič s trojitým tlumením a s technologií C-CAM
  • 500 wattový zesilovač třídy D
  • Standby mód s automatickým spuštěním při přijmutí signálu
  • Kompaktní uzavřený kabinet
  • Ovládání hlasitosti a ekvalizace je pohodlně na vrchní panelu
  • Finiš v luxusním metalickém lesku

Jak si užít domácí zábavu

S dobrým domácím kinem je obraz i zvuk nesrovnatelně lepší, když je k ozvučení využito kvalitních reproduktorových systémů. Řešením může být kvalitní značka a dobře vybraná soustava špičkově hrajících reproduktorů. Širokou škálu prostorových řešení nabízí Monitor Audio, kvalita je na prvním místě a produkty této značky vynikají vedle užití pokročilých technologií i materiálů též moderně zpracovaným designem.

Bezkonkurenční zvuk série Apex

Nová řada prvotřídních reproduktorů je špičkou ledovce renomované výrobní společnosti. Je tvořena sadou univerzálních kompaktních reproduktorů, které kombinují elitní styl s pokročilými technologiemi oceněných reproduktorů. O jejich atraktivitu a přitažlivost se postarala skupina profesionálních designérů.

Užité technologie a materiály

Moduly jsou vyrobeny z pevného litého hliníku, jehož povrch tvoří luxusní černý nebo perleťově bílý lak s vysokým leskem. Ovladače basů dle technologie C-CAM (je vyvinuta výhradně pro Apex) pracují na základě vysoce výkonné geometrie RST s kuželovým tvarem pro zvýšení tuhosti. Řídicí jednotky jsou aplikovány pomocí jediného centrálního upevnění šroubem, což je také účelovým zajištěním nižší rezonance.

Flexibilita jim sluší

Inovativní vysoce kvalitní kovové konzoly na stěnu jsou dodávány současně s modely A10 a A40. Cílem progresívního návrhu je zajistit rychlou, snadnou a bezpečnou instalaci. Při upevnění a instalaci reproduktoru může dojít i k jejich naklonění za účelem dosáhnout ideálního stereofonního nebo prostorového zvukové zobrazení. Kompaktní model A10 má k dispozici stylový podstavec s vnitřním předsazením, společně tvoří dokonale harmonickou dvojici, splývající v jedno. S velmi přesným konstrukčním procesem je řada Apex určena k libovolné kombinaci tak, aby odpovídala velikosti, tvaru i akustice místnosti.

Pokročilý zvukový systém

Akustický systém Apex A10AV12 se skládá ze čtyř satelitů Apex 10, centrálního reproduktoru Apex 40 a subwooferu Apex AW12. Dvakrát si vysloužil ocenění "Nejlepšího stylového reproduktorového balíčku" na stránkách What Hi-Fi?. Apex disponuje vysoce kvalitním zvukovým obrazem, což je u současných produkcí zásadním. Tato luxusně vyvedená sestava je nyní k dispozici pro použití s návrhovým softwarem domácího kina The Cinema Designer.

Složení a technické vybavení

Výrobní technika zakládá na integrovaných ovládacích jednotkách C-CAM (středo-basy a tweetery). Špičkový jednoduchý reproduktor A10 je obohacen výjimečnou HiVe II portovou technologií s vysokorychlostním reflexním portem. Disponuje též magnetickou mřížkou, která má zajistit ten nejjemnější efekt, přičemž nejsou vidět žádné upevňovací spoje. Nové ovladače C-CAM vynikají geometrií kuželu RST pro zvukovou stálost.

Způsob využití jednotlivých modulů

Model A40 může být použit jak svisle tak vodorovně jako centr nebo prostorový kanál, volně stojící či namontovaný ke stěně. Díky konstrukčnímu systému je vzhledným, kompaktním a pevným kabinetem ze slitin. Kompaktní subwoofer s ovladačem C-CAM a 500 W zesilovačem kombinuje to nejlepší z technologií společnosti a tak vytváří stylové zařízení s bočnicemi z hliníku. Spouštěcí vstup modulu Apex AV12 dovoluje automatickou aktivaci při použití kompatibilního A / V přijímače či procesoru, k dispozici je ovládání hlasitosti a ekvalizéru, které jsou uzpůsobeny snadnému nastavení.

Monitor Audio je společnost s budoucností

Dostupné portfolio produktů této značky je široké a představuje zúročení více jak 40 let zkušeností, nových technologií, včetně vývoje designu v oblasti audio hi-fi techniky. Cílem společnosti Monitor Audio je nejenom naplnit očekávání audiofilů, ale nabídnout kvalitu se špičkovými funkcemi v dostupné cenové relaci.

Série Monitor Audio Apex

Výrobce Monitor Audio
Typ sestavy 5.1
Přední reproduktory Satelitní
Impedance (Ω) 8
Barva Černá / Piano
Vaše hodnocení

Doporučené produkty