DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Monitor Audio Bronze 5
Monitor Audio Bronze 5 Monitor Audio Bronze 5 Monitor Audio Bronze 5 Monitor Audio Bronze 5 Monitor Audio Bronze 5 Monitor Audio Bronze 5 Monitor Audio Bronze 5

Monitor Audio Bronze 5

Kód: monitoraudiobronze5

Běžná cena: 19 990 Kč

Special Price 17 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 19 990 Kč

Special Price 17 490 Kč

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 32 470 Kč
Ušetříte: 1 328 Kč
31 142 Kč

Popis

Sloupové reproduktorové soustavy mají mnoho výhod. Kromě toho, že štíhlé sloupy jsou velmi elegantní, lze jimi vyplnit například škvíru mezi nábytkem a krbem. Bronze 5 jsou navíc nositeli silných, citlivých basů, které zvládnou překonat mnohem větší věže. Jejich základem je basový a středový ovladač C-CAM, oba typy jsou uspořádány v dvoupolohové konfiguraci systému, pracují v samostatných akustických komorách s předními a zadními odpalovacími HiVe porty. Ty mají na starosti diferenční ladění pro vyšší účinnost a větší rozšíření nízkého kmitočtu.

 

  • Nový výškový reproduktor C-CAM - zlatá kupole
  • 5 letá záruka
  • Dvojice C-CAM basové a středového měniče
  • Tuhá konstrukce z MDF desek o tloušťce 18 mm
  • Křížové výztuhy pro ještě vyšší tuhost
  • Možné zapojení Bi-amp nebo Bi-wire
  • Velice krásná povrchová úprava, kterou naleznete u dražší konkurence
  • Vysoce kvalitní výhybka z prémiových materiálů

 

Architektura věží

Tento model s nízkým zkreslením je pověřený a schopný kombinovat čisté, expresivní střední a vysoké frekvence s pružnými basy za účelem úplného zaplnění místnosti. Společně tak dodávají přirozeně rytmickou škálu plné dynamiky, včetně očekávaných detailů. Z technického hlediska je dalším stabilizátorem prvotřídního zvuku i 25 mm C-CAM Gold Dome tweeter. Jednotlivé systémy řídících prvků jsou vybaveny šrouby pro zvýšení celkové výztuhy, tuhosti.

 

Klíčové úpravy

Důležitou roli v konstrukci modelu hraje HiVe portová technologie a vysoce kvalitní crossovery s polypropylenovými filmovými kondenzátory. Špičkovému projevu napomáhá taktéž tuhá konstrukce skříní - využívá jak MDF materiál o tloušťce 18 mm, tak techniku radiální a křížové výztuhy pro vysokou tuhost. Nově navržen je i podlahový terminálový panel, který zajišťuje jednoduché ukončení a čistý přístup ke kabeláži. Nelze opomenout ani užití kvalitní vinylové dýhy a konfigurace dvojitého terminálu.

 

Systém, který nezklame

Tyto vzhledné a moderní sloupy pracují v 2,5-  kanálovém systému, s frekvenční odezvou 37 - 30 000 Hz a citlivostí 90 dB při 1W / 1m. Nominální impedance je na hranici 8 Ohm. Maximální SPL je 113,8 dBA (pár) a RMS výkon dosahuje 120 W. Doporučen je zesilovač o výkonu 30 – 120 W. Kabinetu vévodí dvoukomorový bass-reflex, respektive přenosná přední a zadní HiVe II portová technologie (díky portům je poskytnuto diferenciální vyladění pro dostatečnou účinnost a větší nízko-frekvenční rozšíření). Každý modul je 898 mm vysoký, 215 mm široký a 282 mm hluboký, a to včetně mřížky, svorek, podešví a hrotů. Váží 11 kg.

 

Co možná nevíte o výrobci

Britská společnost Monitor Audio Ltd. je renomovaným specialistou na design špičkových reproduktorových soustav. Po celá desetiletí pracuje na návrzích a výrobě stereo zvukových systémů, zabývá se architekturou reproduktorů pro ultra diskrétní vysoce kvalitní zvuk. Pod značkou Monitor Audio spatřily světlo světa série reproduktorových soustav, včetně velmi povedené řady Bronze. Všechny produkty této série vynikají čistotou a přesností, dokonce je lze pořídit za rozumný peníz. Tato brilantní série reproduktorů je také bohatší o prvky série reproduktorů Platinum, Gold a Silver. Funkce a vlastnosti jednotlivých Bronze hovoří samy za sebe – ve všech jsou použity ocelově zelené C-CAM kuželové měniče, které splývají s povrchovými úpravami modulů. Kabinety jsou vyráběny ve čtyřech barevných variantách - černý dub, bílý popel, červené nebo ořechové dřevo. Měniče jsou upevněny bez viditelných změn, nechybí ani sofistikované magnetické mřížky. Všechny úpravy komplexně působí příjemným vzhledem a dodávají produktům punc prémiové řady. Středně vysoké sloupové krásky Monitor Audio Bronze 5 umí prodat sílu i křehkost citlivých basů, které téměř nekorespondují s jejich nenápadným vzhledem. Nelze jim ale upřít, že v mnohém překonávají i větší podlahové reproduktory.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Monitor Audio Bronze 5

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2,5
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (zlatá C-CAM kalota) / Střední a nízké frekvence: 140 mm C-CAM
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 37
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) LF: -6 dB @ 600 Hz MF/HF: 2.8 kHz
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Maximální výkon - SPL (dB) 113,8
Šířka (mm) 215
Výška (mm) 898 (včetně nožiček)
Hloubka (mm) 282 (včetně terminálů)
Hmotnost (kg) 11