CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Monitor Audio Bronze 6 - Bílá
Monitor Audio Bronze 6 - Bílá Monitor Audio Bronze 6 - Bílá Monitor Audio Bronze 6 - Bílá

Monitor Audio Bronze 6 - Bílá

Běžná cena: 27 990 Kč

Special Price 24 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 39 970 Kč
Ušetříte: 1 635 Kč
38 335 Kč

Popis

Reproduktory lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

Jestliže se od hudebních produkcí žádá, aby měly prostorovost a hloubku, pak by jim neměl chybět ani nadhled. Na vyšším postu se zabydlela reproduktorová soustava Bronze 6, která vyniká zejména nápaditou precizní konstrukcí a designem. Dále nabízí také působivou kombinaci přesnosti, rozsahu a dynamiky. Proto je 2,5- pásmová sloupová soustava s bass-reflexem Monitor Audio Bronze 6 dobrým výběrem pro audiofily a milovníky domácího kina.

 

 • Nový výškový reproduktor C-CAM - zlatá kupole
 • 5 letá záruka
 • Dvojice C-CAM basových měničů
 • Jeden C-CAM středobasový měnič
 • Tuhá konstrukce z MDF desek o tloušťce 18 mm
 • Křížové výztuhy pro ještě vyšší tuhost
 • Možné zapojení Bi-amp nebo Bi-wire
 • Velice krásná povrchová úprava, kterou naleznete u dražší konkurence
 • Vysoce kvalitní výhybka z prémiových materiálů
 • Cena za pár

 

Co je precedentní

Mezi inovativní prvky zcela jistě patří nový C-CAM zlatý tweeter, optimálně navržený 165 mm C-CAM středo-basový reproduktor a duální 165 mm C-CAM basový reproduktor. Konstruktéři také volili z důvodu zpevnění a celkové tuhosti ozvučnice centrální zadní uchycení reproduktoru. Modifikována byla i  HiVe technologie bass-reflexu, a lépe funguje i kvalitní výhybka s prémiovými svitkovými kondenzátory. Tuhá, 18 mm silná MDF konstrukce, posílena radiálním a příčným vyztužením ozvučnice zajišťují nízké zkreslení. Panel terminálu se nachází v úrovni podlahy, aby připojení kabelů bylo snadné a úhledné. Terminál dovoluje připojení bi-wire / bi-amp. Dalším bonusem je špičkové provedení povrchových úprav.

 

Skvělé know-how

Všechny produkty Monitor Audio v sobě nesou více jak 40 let zkušeností, na jejich konstrukci i designu je to tudíž znát. Vyladěné měniče pro různá pásma frekvencí spolu vytvářejí unikátně jednotné zvukové pole s nízkými basy a detaily středních kmitočtů, které se stoupající frekvencí umocní zlatý C-CAM tweeter. Tento audiofilní design celému modelu dopřává velice hodnotný zvuk hudby i domácího kina.

 

Série Bronze

V této řadě jsou výhradně produkty s vynikající čistotou a přesností, které však rozhodně nezatíží rodinný rozpočet. Bronze je brilantní série, obohacená o prvky z řad reproduktorů Platinum, Gold a Silver, mimo jiné překonává očekávání své cenové třídy. Možná, že v mnohém může zastínit i svého uctívaného, několikrát oceněného předchůdce, Bronze BX. V reproduktorech užité ocelově zelené C-CAM kuželové měniče umějí bezproblémově splynout s povrchovými úpravami. Ty jsou na výběr ve čtyřech variantách - černý dub, bílý popel, růžové dřevo a ořech. Neviditelně jsou upevněny měniče i magnetická mřížka, která dodává modelu dojem sofistikovanosti, krásný vzhled a punc prémiové řady.

 

Charakteristika produktu

Současné produkty Monitor Audio prošly mnoha účelnými úpravami, je tedy nad slunce jasné, že zcela nová edice řady Bronze je v porovnání s předchozími modely podstatně dokonalejší. Všechny novodobé reproduktory mají zdokonalený povrch skříní, robustnější konstrukce ozvučnic a díky přepracované výhybce avizují zvuk, který předčí mnohé konkurenční značky. Tato 2,5 - pásmová sloupová reproduktorová soustava s bass-reflexem a C-CAM specifickými měniči funguje ve frekvenčním rozsahu 34 – 30 000 Hz, s impedancí 8 Ohm a akustickou citlivostí 90 dB. Doporučen je zesilovač o výkonu 40 - 150 W. Každá sloupová skříň je 985 mm vysoká, 186 mm široká a má hloubku 315 mm. Její hmotnost dosahuje 16,6 kg.

 

Monitor Audio Ltd

Tato výrobní společnost se již déle než 40 let pohybuje v oblasti návrhů a výroby hi-fi reproduktorových soustav, stereofonních a prostorových zvukových systémů. Důsledným zdokonalováním a používáním originálních technologií se společnost Monitor Audio dostala mezi ty nejlepší. V současnosti je autorem stále se vyvíjejícího portfolia produktů Monitor Audio, ve kterých předvádí sílu vysoce kvalitní a výkonné reproduktorové značky.

 

Ukázka Monitor Audio Bronze 6Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Monitor Audio Bronze 6 - Bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2,5
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (C-CAM) / Střední frekvence: 165 mm (C-CAM) / Nízké frekvence: 2 x 165 mm (C-CAM)
Typ reproduktoru Přední bass reflex, Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 34
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) 150 / 2500
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 40
Maximální vstupní výkon (W) 150
Maximální výkon - SPL (dB) 114
Barva Bílá
Šířka (mm) 185
Výška (mm) 985
Hloubka (mm) 315
Hmotnost (kg) 16,6

Doporučujeme