CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus
Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus

Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus

Běžná cena: 48 990 Kč

Special Price 26 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Demo kus ze studia, 100% STAV, 2 letá záruka


 

 • Páskový C-CAM výškový měnič
 • Jeden C-CAM RST středo-basový měnič
 • C-CAM technologie - keramický měnič pokryt směsí magnesia a hliníku
 • RST technologie - ztužení papírového kuželu měniče
 • HiVe II technologie - rychlejší pohyb vzduchu z bass reflexu zajiťuje pevnější a přesnější bas
 • 5-letá záruka
 • Tuhá konstrukce z 20 mm MDF desek
 • Stříbrné vnitřní vedení
 • Křížové výztuhy pro ještě vyšší tuhost
 • Vysoce kvalitní výhybka z prémiových materiálů
 • Neviditelné magnetické přichycení masky
 • Cena za pár
 • Barva černý lesk

 

Stejně dobře vypadají, jako znějí

Tento dvoucestný model reproduktorů je vysoce efektivním zvukovým zařízením, které na jedno z čelních míst staví dynamiku, rozšíření a ovládání basů. Nekomplikovaná konfigurace poskytuje ucelený materiál s cílem dosáhnout přesnosti tónů a perfektního časování. Pro skvěle znějící basy a přechodovou odezvu je užita patentovaná portová technologie HiVe II. Neviditelné magnetické uchycení ochranné mřížky je elegantní a efektní.

 

Zlato není jenom drahý kov

Dvojice „zlatých hochů“, kteří nenechají nikoho ani chvíli v klidu, lichotí interiéru dokonale dotaženým designem, vybavením, provedením i flexibilním umístěním. Díky speciálním podlahovým stojanům Monitor Audio Gold Stand mohou být reproduktory vyvýšeny a poskytovat tak optimální akustický záběr s rozšířenou hudební scénou.

 

Konstrukční design

Model Gold 100 je většídvoucestný systém s RST středo-basovým reproduktorem a technologií C-CAM.Vyšší účinnost systému dodává dynamický výškový měnič, oba spolupracují za účelem dosáhnout většího rozšíření a lepšího ovládání. Nová firemní technologie měničů C-CAM (hliník a hořčík pokrytý keramickým povrchem) využívá celý kuželový povrch, vyzařuje zvuk a to vede k hladkému převodu všech frekvencí. Kopule je tenčí, lehčí a pevnější, je i mimořádně účinná a méně náchylná ke zkreslení zvuku. Pevná konstrukce skříní je z MDF desek o průměru 20 mm, přičemž využívá techniky radiální a příčné výztuhy pro vysokou tuhost. Magnetické uchycení mřížky není vidět, vypadá však velice elegantně. Povrch je upraven vybranými vysoce kvalitními dřevěnými dýhami nebo lakovou vrstvou s vysokým leskem.

 

Užití pokročilých technologií

Dalším bonusem je inovativní DCF technologie závěsu. DCF střídá běžně používaný tuhý závěs, který tlumí přebytečnou energii vyrobenou reproduktorem, tak je podporována zvuková přirozenost. Výškový reproduktor Gold Dome Tweeter vychází z jiné technologie, jež byla užita roku 1985. Technologie RDTII je druhou generací technologie, týkající se tuhých membrán (RDT) - propojuje velmi jemnou kompozitní strukturu s jádrovým materiálem Nomex. Je-li využito C-CAM pro přední vrstvu a tkaných karbonových vláken pro zadní stěnu konstrukce, RDTII eliminuje zkreslení o více než 8 dB nad 300 Hz. HiVe II portová technologie pracuje pro lepší přechodovou odezvu a přísnější basy. Lepší tuhosti a podpoře napomáhá jednoduchý šroub s pomocí upevňovacích prvků řidiče. K bezchybné funkčnosti slouží také stříbrná interní kabeláž Pureflow.

 

Technické údaje a důležité parametry

Frekvenční odezva funguje v rozmezí 42 - 60 000 Hz s akustickou citlivostí 88 dB /W/m a nominální impedancí 8 Ohm. Maximální SPL dosahuje 112,6 dB, RMS výkon má 120 W. Doporučen je zesilovač s výkonem 60 - 120 W. Dělící frekvence je 2,7 kHz. Rozměry každého kabinetu jsou 362 x 210 x 303 mm, kompletní rozměry včetně terminálů 362 x 210 x 330 mm, přičemž hmotnost jednoho dosahuje 9,9 kg. K reproduktoru lze použít vybraný 630 mm vysoký podstavec.

 

Série Gold

Tato nejnovější zlatá řada modifikuje technologie svého předchozího modelu GX a nastavuje tak laťku poměrně vysoko. Konstrukční návrh vychází z dědictví tří oceněných generací reproduktorů a díky tomu představují veřejnosti osm zbrusu nových stereofonních soustav, včetně centrálního modulu a subwooferu s pokročilými postupy a technologiemi. Vyšší účinnost řady vylepšení přináší nové sérii Gold širší průhlednost i konzistenci, vizuální kultivovanost, jež pevně harmonizuje s akustickým stylem.

 

Recenze Monitor Audio Gold 100Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Monitor Audio Gold 100 - černý lesk - demo kus

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: Páskový měnič (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 165 mm (C-CAM RST)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 42
Frekvenční odezva do (Hz) 60000
Dělící frekvence (Hz) 2700
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Minimální vstupní výkon (W) 60
Nominální vstupní výkon (W) 120
Maximální výkon - SPL (dB) 112,6
Barva Černá
Šířka (mm) 210
Výška (mm) 362
Hloubka (mm) 330
Hmotnost (kg) 9,9