DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Monitor Audio Gold 300 (5G) - Lesklý eben

SKU
MON000972
-13%
Akční cena 129 990 Kč Běžná cena 149 990 Kč
Skladem

Sloupové reproduktory

  • MPD vysoko-frekvenční transduktor
  • RDT II technologie využívající směs hliníku a magnezia pro středo-basové měniče
  • DCF je nylonový prstenec spojující kabinet a měnič zajišťující redukci přebytečné energie vysokých frekvencí
  • HiVe II technologie - rychlejší pohyb vzduchu z bass reflexu zajiťuje pevnější a přesnější bas
  • Stříbrné vnitřní vedení
  • Křížové výztuhy pro ještě vyšší tuhost
  • Jemný povrch vrchní plochy reproduktory
  • Vysoce kvalitní výhybka z prémiových materiálů
  • Neviditelné magnetické přichycení masky
  • Cena za pár

Stylové sloupy s perfektním zvukem

Pro opravdové hudební fajnšmekry společnost Monitor Audio připravila další lahůdku ve zlaté sérii – podlahový model Gold 300. Jejich návrh je veden tak, aby maximálně uspokojil posluchače a poskytoval jim skutečný zvukový prožitek. Prémiová technologie řidiče, která byla převzata z vlajkových lodí Platinum II, byla spojena s konstrukcí špičkově zpracovaných skříní. Ve finále vznikl reproduktorový set s vysokou životností a vynikajícím výkonem.

Série Gold

Tato série je tvořena modely Gold 100, Gold 200, Gold 300, Gold C 250, Gold FX a Gold W12, je radost se na ně nejenom dívat, ale také díky nim poslouchat. Deset let zkušeností výrobní společnosti Monitor Audio hraje při výrobě oceňovaných reproduktorů velkou roli. Nekompromisní koncept Gold série sází mimo jiné i na špičkovou konstrukci a bezchybnou funkčnost, díky užití pokročilých technologií společnosti. Reproduktory Monitor Audio Gold jsou obdivovány pro osobitou kombinaci estetické krásy, bezchybné konstrukce a vynikajícího zvuku. Všechny jsou pečlivě navrženy a precizně vybudovány týmem specializovaných inženýrů a řemeslníků.

Podlahové reproduktory Gold 300

Tato reproduktorová soustava nabízí díky špičkovému návrhu zúročení skutečných zvukových zkušeností v podobě špičkové audio produkce. Využita je prémiová technologie řidičů, která byla převzata z vlajkových lodí - série Platinum II, a konstrukční design skříní, aby společně vytvořily reproduktory s maximální životností. Model Gold 300 je vrcholem rozsahu. V jeho rozvaděči je umístěn 64 mm středový řidič řady C-CAM s vysokofrekvenčním převodníkem MPD a párem 203 mm ovladačů basů RDT II v třícestném uspořádání. Nechybějí ani dvojité porty HiVe II, které jsou orientovány na zadní straně a plynulým prouděním vzduchu i dostatečným zesílením basů vytvářejí speciální ozvučení zejména pro větší místnosti. Jeho charakter a dynamika jsou spojovány s příznačnou jemností a věrností. Gold 300 tak nepostrádá autoritu, od ostrých 50 kHz na horním konci až po zemnících 30 Hz ve spodní části je ideálním společníkem, který umí naplnit všechny požadavky ideálního poslechu.

Originální atraktivní provedení

Finální vzhled závisí na provedení povrchových úprav – tentokrát je možné vybrat si ze čtyř designů -
černé provedení s klavírním leskem, ebony provedení s leskem, saténově bílé provedení a provedení v tmavém ořechovém dřevě.

Přednosti a klíčové vlastnosti

Důležitým komponentem je MPD vysokofrekvenční snímač kloubový, s rozšířeným vysokým kmitočtem, i přesto je nadměrně hladký. Dalším ovladačem je duální basový řidič, založený na technologii RDT II Cone, což je speciálně vyvinutá technologie sendvičového kužele s použitím tenkého C-CAM, voštinového jádra Nomex a tkané kůže z karbonových vláken pro zajištění tuhosti, lehkosti a dobrého tlumení. Dual HiVe II porty zlepšují přechodovou odezvu a zajistí přísnější basy, díky plynulejšímu proudění vzduchu. K dispozici je postranní kabeláž z OFC mědi a interní kabeláž Pureflow, novinkou je i technologie pohonu s jedním šroubem, poskytující zvýšenou pevnost v ohybu, tuhost a odpojení řidiče, přepážky.

Vnější znaky a precedenty

Na dotyk měkké vnější ozdobné prvky poskytují luxusní a vysoce kvalitní estetický vzhled. Reproduktory chrání a kryjí magnetické mřížky, vyrobené na zakázku. Jejich styl je čistý a akusticky průhledný. Nechybějí ani zakázkové vysoce kvalitní zlacené dvoužilové terminály a robustní odlité kovové nožky s hrotem nebo gumovým zakončením pro pohodlné umístění na koberec či tvrdou podlahu.

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 3
Měniče Výškový měnič: Páskový měnič (MPD)
Středový: 60 mm Ø (C-CAM)
Basový: 2 x 200 mm Ø (RDT II)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Dělící frekvence (Hz) 650 / 3000
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 100
Nominální vstupní výkon (W) 250
Maximální výkon - SPL (dB) 117
Barva Eben
Šířka (mm) 240
Výška (mm) 1000
Hloubka (mm) 360,6
Hmotnost (kg) 30,56
Vaše hodnocení