CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100
Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100 Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100

Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100

Kód: gold300yamahaas2100

Dostupnost: Skladem


Cena při zakoupení samostatně: 195 980 Kč
Ušetříte: 62 990 Kč (32%)
132 990 Kč 195 980 Kč

Cenový rozsah: 132 990 Kč

Yamaha A-S2100 - Stříbrný   +0 Kč
Monitor Audio Gold 300 - Lesklý eben   +0 Kč

* Povinné pole

Cenový rozsah: 132 990 Kč

Popis


➤ Využij akční nabídky na vystavené reproduktory Monitor Audio Gold 300 Lesklý eben a získej nový zesilovač Yamaha A-S2100 zcela zdarma!


 

Monitor Audio Gold 300

 

 • Páskový C-CAM výškový měnič
 • Jeden C-CAM RST středový měnič a dva basové
 • C-CAM technologie - keramický měnič pokryt směsí magnesia a hliníku
 • RST technologie - ztužení papírového kuželu měniče
 • HiVe II technologie - rychlejší pohyb vzduchu z bass reflexu zajiťuje pevnější a přesnější bas
 • 5-letá záruka
 • Tuhá konstrukce z 20 mm MDF desek
 • Stříbrné vnitřní vedení
 • Křížové výztuhy pro ještě vyšší tuhost
 • Vysoce kvalitní výhybka z prémiových materiálů
 • Neviditelné magnetické přichycení masky
 • Cena za pár

 

Vysoké a pohledné sloupové reproduktory umějí svým příznivcům předat vysoce kulturní poslechový zážitek, který si mohou dopřát v pohodlí domova. Jsou velkolepým třícestným systémem s možností umístit je i tam, kde již nezbývá mnoho místa. Funkční základ tvoří originální modifikované měniče, včetně vysokofrekvenčního pásového převodníku, které zajišťují spolehlivý akustický výkon.

 

Britská kvalita

Tato soustava reproduktorů je součástí velkolepé „zlaté“ série, která byla představena na CES 2015 jako čtvrtá generace řady Gold. Výrobní společnost Monitor Audio funguje od roku 1972 a je známá po celém světě. Nová zlatá řada vychází ze základů svého předchůdce, řady Gold GX, zachován je stejný tvar, k němu přibyla mnohá vylepšení předchozího návrhu, a to za účelem zvýšení výkonu. Modifikace se týká především nových bass-reflexů, tolerance vysokofrekvenčního měniče a krycí mřížky.

 

Nová série

Výrobní řada Gold zahrnuje celkem osm stereofonních, prostorových, středových a subwooferových modelů. Tím nejcennějším dědictvím je v reproduktorových soustavách několik vylepšení – nově vyvinutý basový kužel C-CAM Rigid Surface Technology (RST), C-CAM technologie měničů, funkční konstrukce mřížky, širší průhlednost, konzistence a vizuální kultivovanost s oddaností zvuku a stylu.

 

Charakteristika a specifika

Třícestný systém podlahových sloupů pracuje ve frekvenční odezvě 30 - 60 000 Hz, s citlivostí 90 dB (1W / 1m) a nominální impedancí 8 Ohm. Maximální SPL dosahuje 116,8 dB a výkon RMS má 200 W. Doporučen je zesilovač s výkonem 100 - 200 W. O řízené basy se stará Bass reflex - systém HiVe II. Osazení tvoří duální basové RST měniče, středo-basový RST měnič a vysokofrekvenční měnič. Rozměry každého kabinetu včetně svorek, podložek a hrotů jsou 1105 x 317 x 370 mm, hmotnost je 27,2 kg.

 

Technická data a zajímavosti

Design měničů je dán užitím C-CAM technologie (slitina hliníku a hořčíku, pokrytá keramickým povrchem), čímž je zajištěno vylepšení technických parametrů zařízení. K němu napomáhá také inovativní technologie HiVe II portů pro lepší přechodovou odezvu a přísnější basy. Nová řada C-CAM RST (Rigid Surface Technology) měničů má za následek lepší ovládání basů a středních frekvencí. Dalším vylepšením je jednoduchý šroub, sloužící k upevnění řidiče pro lepší vzpěry, tuhost. Vynikajícím výsledkům napomáhá stříbrná interní kabeláž Pureflow a špičkový vzhled umocňuje speciální velmi kvalitní dřevěná dýha nebo lakový povrch s vysokým leskem. Pevnou konstrukci zajišťuje z MDF materiálu o průměru 20 mm, která využívá techniky radiální a příčné výztuhy pro lepší tuhost. Magnetické uchycení mřížky poskytuje elegantní vizuální efekt, neboť není zvenčí viditelné.

Kouzlo sloupových reproduktorů

Podlahové reproduktory hrají vždy v interiéru charakteristickou roli – mají výsostné postavení, silný zvuk, specifické podlahové krytí. Mnohdy se vejdou i do těch nejužších míst v prostoru, který tak účelně a designově zaplní. Jejich zvýšená velikost jim dodává hlubší basovou odezvu, než na kterou jsme zvyklí u policových, stojanových a ostatních reproduktorových soustav. Estetická stránka Monitor Audio Gold 300 činí z tohoto setu přímo exkluzívní záležitost, každý interiér jimi může jenom získat. Zájemci si navíc mohou vybrat hned ze čtyř povrchových úprav – reproduktorová soustava z tmavé ořechové dýhy soupeří o přízeň s bílým lakovým dezénem vysokého lesku nebo klavírním černým lakovým povrchem. Nevybrali jste si? Provedení v klavírním ebenovém dřevě je tak charismatické, že se odmítnout nedá.

 

Ukázka Monitor Audio Gold 300

 


Yamaha A-S2100

 

Základní konstrukce zesilovače využívá jedinečnou technologií plovoucího vyváženého koncového zesilovače Yamaha. V konstrukci jsou použité Mosfet tranzistory které zvuku dodávají teplý a přirozený zvukový projev. Využití tranzistorů Mosfet , které mají stejnou polaritu na plusové a mínusové straně výstupního stupně dále přispívá k dokonalé symetrické konstrukci. Tato technologie odstraňuje odchylky v kvalitě zvuku způsobené rozdílnou polaritou – jedná se o důležitou vlastnost která je typická pro plovoucí vyvážený koncový zesilovač. Výsledkem je zvuk s vynikajícím odstupem signálu od šumu a téměř dokonale definovaným zvukovým polem.

 

Diskrétní konfigurace zesilovače

Model A-S2100 nabízí plně diskrétní řešení při použití přímé signálové cesty „tone defeat“ naprostým oddělením obvodu zvukových korekcí. Tímto řešením dochází k výraznému zlepšení odezvy a rychlosti výsledkem je živější a bohatší reprodukce vaší oblíbené hudby. Ztráty signálu jsou omezeny díky šroubovaným spojkám. Signál do koncových stupňů je veden silnou kabeláží. Toto řešení přináší zlepšení součinitele, to se promítá do kvality reprodukce zvuku zejména v silné reprodukci nízkých kmitočtů.Symetrická konstrukceZesilovač využívá symetrické konstrukce pro dosažení ideální stereofonní reprodukce. Napájecí část kde je osazený transformátor a filtrační blok čtyř kvalitních kondenzátorů Nippon Chemi-Con s kapacitou 22.000 µF, který je umístněný do středu zesilovače, bloky koncových zesilovačů jsou osazené po bocích zesilovače díky tomuto řešení je dosaženo ideálnímu rozložení hmotnosti. A-S2100 má vynikající mechanickou tuhost a stabilitu, která snižuje vliv externích vibrací na kvalitu přehrávaného zvuku.Digitální ovládání hlasitostiZa použití vysoce kvalitního technologie digitálního ovládání hlasitosti navrženým společností New Japan Radio Co. Ltd došlo k jemnějšímu nastavení požadované hlasitosti, během ovládání nedochází k degradaci zvuku, vyrovnání kmitočtového charakteru, udržení vysokého odstupu od rušivých napětí a eliminaci elektromagnetických interferencí. Toto řešení přináší vynikající čistotu zvuku a rychlou odezvu na jakoukoliv změnu v hlasitosti.

 

Výkonný EL transformátor

Výkonný napájecí zdroj je důležitý pro stabilní provoz zesilovače při jakkoliv náročných požadavcích na okamžité dodání odpovídajícího výkonu. Proto je této části věnována velká pozornost. Zesilovač A-S2100 je osazený výkonným EL transformátorem který je do šasi namontovaný pod mosaznou podložku, která omezuje vnitřní vibrace, jež by mohly mít za následek nežádoucí rušení. O filtraci napájení se starají čtyři velkokapacitní kondenzátory s uhlíkovým pouzdrem pro dosažení energického zvuku i při větší poslechové hlasitosti.Nostalgie analogový VU metrPro indikaci výstupního výkonu používá zesilovač klasické analogové ručkové VU metry. Příjemně velké plošně prosvětlené VU metry odrážejí dynamiku hudby. Měkké LED osvětlení propůjčuje celkovému vzhledu teplé lampové světlo. Výsledek je opravdu fantastický – vítejte v 70letech minulého století. Ručičkové indikátory mohou signalizovat klasický VU metr nebo indikátor špičkového vybuzení toto je možné přepínat dle preference uživatele. Dokonale zasazené přední sklo podtrhuje celkový design a maximální péči o co nejmenší detaily u celého zesilovače.

 

Hliníkové dálkové ovládání

Dodávaný dálkový ovladač je vyrobený ze stejného materiálu a ve stejném designu jako přední hliníkový panel zesilovače. Jednoduché intuitivní ovládání ergonomicky rozložené tlačítka pro ovládání hlasitosti a přepínání vstupů to vše v nádherném kovové textuře. Přes dálkové ovládání je možné provádět nastavení hlasitosti a přepínání vstupu zesilovače A-S2100, navíc lze tímto ovladačem ovládat i CD přehrávače CD-S2100.

 

Dokonalé řemeslné provedení

Jednotlivé ovládací prvky od ovladače hlasitosti přes přepínač vstupů, regulace basů/výšek vše je vytvořeno s nejpřísnějším důrazem na nejmenší detail. Při prvním doteku na vás dýchne retro design minulého století - je opravdu radost si vše osahat, celek působí velmi elegantním a robustním dojmem. Povrchová úprava broušením dodává celému přístroji nadčasový design. Stejně jako při výrobě špičkového hudebního nástroje není zvenčí vidět ani jeden šroub nebo jiný spojovací prvek. Každý detail jeho konstrukce a designu vyzařuje přesnou ruku mistra svého řemesla. V celkovém provedení se odráží posedlost kvalitou a maximálním hudebním zážitkem toto je garance společnosti Yamaha prvotřídního výrobce hudební nástrojů nejvyšší kvality.

 

Originální repro terminály

Reproduktorové terminály jsou posledním článkem v audio řetězci celého zesilovače a byly stejně pečlivě navrženy jako ostatní komponenty. Velké šroubovací svorky s masivním vybráním představují originální design a dokonalé řemeslné zpracování. Při výrobě byla použita čistá měď, tím je zabezpečeno připojení bez snížení zvukové kvality. Celková ergonometrie přesně odpovídá lidským prstům a vytváří elegantní vizuální dojem. Hlavní důraz byl kladen na co nejjednodušší pevné dotažení repro terminálů při použití minimální síly.

 

Masivní nožičky

Odstupňované masivní kovové nožičky zesilovače účinně eliminují vnější vibrace, k čemuž významně přispívá i hmotnost celého komponentu, pro niž jsou naopak velkou oporou. Uživatel si může zvolit buď to instalaci s dodávanými hroty, nebo izolace s dodanými spoty.

 

Parametry a specifikace:

 

Zesilovač:

 • Výkon: 2x 160 W při 4 ohm, 1kHz, 0,7% THD
 • Dynamický výkon ( 8 / 6 / 4 / 2 ohm): 105 / 135 / 190 / 220 W
 • Celkové harmonické zkreslení a šum: 0,025 % (8 ohm, 20Hz-20kHz)
 • Činitel tlumení (damping faktor): 250
 • Frekvenční rozsah (1 W, line): 5 Hz − 100 kHz / +0 dB, -3 dB
 • Odstup signál šum (1 W, line): 103 dB
 • Korekce basy 350Hz +/- 9dB, výšky 3,5kHz +/- 9dB


Funkce zesilovače:

 • Direct Symmetrical design plně symetrická konstrukce
 • Plovoucí vyvážený koncový zesilovač s technologií Mosfet
 • Přesná elektronická regulace hlasitosti
 • Oddělená konstrukce předzesilovače a koncových stupňů
 • Regulátory basů, výšek, vyvážení a hlasitosti
 • Masivní celokovová konstrukce nožiček 
 • Celohliníkový přední panel včetně všech ovládacích prvků
 • Prosvětlené VU metry z možností přepínání režimů
 • Nová vnitřní konstrukce desek s tištěnými spoji pro redukci vibrací
 • Výkonný EL transformátor
 • Blok čtyř kondenzátorů
 • Nezávislý sluchátkový zesilovač
 • Diskrétní Phono předzesilovač (MM/MC)
 • Možnost symetrického zapojení přes XLR konektory
 • Pozlacené RCA, Phono a repro terminály
 • Výstup na A/B reprosoustavy
 • Dálkové ovládání

 

Konektory:

 • 4x analogový audio vstup
 • 2x analogový XLR audio vstup
 • 1x phono vstup MM/MC
 • 1x Main IN
 • 1x Pre Out
 • 4x masivní pozlacené šroubovací terminály (kompatibilní s banánkovými konektory)
 • 1x trigger 12V
 • 1x remote IN
 • 1x remote OUT
 • 1x systémový konektor

 

Napájení:

 • Vstup: AC 230 V, 50 Hz
 • Max. spotřeba: 310 W
 • Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,3 W

 

Provedení:

 • Rozměry: 435 x 157 x 463 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 23,4 kg

 

Ukázka zesilovače Yamaha A-S2100Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Monitor Audio Gold 300 + Yamaha A-S2100

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Monitor Audio
Složení setu Sloupové reproduktory, Zesilovač
Barva Stříbrná