DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Monitor Audio Monitor 300 - Černá - rozbaleno

SKU
monitor-audio-monitor-300-cerna-rozbaleno
-20%
Akční cena 15 990 Kč Běžná cena 19 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Rozbaleno, 100% STAV, 2 roky záruka, kompletní nepoužíte příslušenství jako mřížky a hroty v balení


Vylepšit zvukovou stránku produkce můžeme hned několika způsoby. Jednou z možností je rozšířit zvuk v prostoru díky podlahovým reproduktorovým soustavám, ale faktem je, že není soustava jako soustava. Sloupový model ze stáje Monitor Audio Ltd. nabízí velmi dobrý výkon, zaplnění interiéru bohatými a obklopujícími basy, včetně mimořádně detailního rozlišení zvuku. Tyto sloupy zaujmou elegantními proporcemi a styl řídících jednotek zařídí, že se rázem stanou součástí každého pokoje.

 

  • Impedance 8 ohmů, která dělá reproduktory snadno ovladatelnými pro zesilovače s nižším výkonem
  • Lineárnější zvuk, vhodný i pro někoho, kdo nechce reproduktory pouze do domácího kina
  • Velice krásné zpracování, které je v této cenové kategorii nevídané
  • Kopulovitý výškový reproduktor C-CAM (keramické krystaly z hliníku a hořčíku) - odvozený od oceněné série Bronze
  • Technologie HiVe II pro lepší odezvu a přesnější basy díky plynulejšímu proudění vzduchu
  • Kompaktní nožičky elegantnějšího vzhledu, které zabírají méně podlahového prostoru a zlepšují stabilitu
  • Cena za pár

 

Konstrukční zásady

Monitor 300 je známý nejvyšší úrovní dosahu. Jeho konstrukce je přizpůsobena tak, aby dosahoval maximálního výkonu. Ve skříních fungují tři basové ovladače MMP II - dva z nich jsou zaměřené na basy a jeden pracuje se střední frekvencí. Zvláštní úkol plní ovladač středního dosahu, jelikož přináší jasnou a přesně očekávanou úroveň tohoto seriózního hi-fi reproduktoru. Mimo jiné z něj pulsuje potřebné teplo, díky kterému je hudební a kinematografický zážitek neotřelý. Velikost skříně a řidičů souvisí s optimalizací výkonu hlavně v případě užití ve středních až velkých prostorách. Tento model disponuje praktickými výsuvnými nožičkami, které působí nerušivě, nenárokují si prostor, ale zvyšují stabilitu reproduktoru.

 

Nejdůležitější výrobní aspekty produktu

Monitor Audio produkty působí spíše klasickým dojmem, také tyto sloupy jsou pro uživatele seriozní partií. Polymerové MMP II řidiče jsou stylové, černý kopulovitý výškový reproduktor C-CAM (keramická slitina hliníku a hořčíku) je již známý ze série Bronze. Komplexní impedance 8 Ohm je vysoká, ovladatelná s nižšími výkonovými zesilovači. Technologie HiVe II (High Velocity, Low Noise Reflex) jsou ideální pro lepší přechodovou odezvu, kdežto basová preciznost prodlouží plynulé proudění vzduchu. Precizní vizuální stránku dotváří povrchová úprava v bílé, černé nebo v dezénu ořechu, všechny však kontrastují s šedivou čelní deskou.

 

Specifika systému

Tato soustava funguje ve frekvenčním rozsahu 35 - 30 000 Hz s akustickou citlivostí 90 dB (1W/1m). Nominální impedance dosahuje 8 Ohm, přičemž maximální SPL je 115 dBA a výkon RMS 150 W. Doporučený zesilovací výkon je 40 - 150 W. Kabinet každého ze sloupů je tvořen dvoukomorovým zadním portem, bass-reflexem s technologií portu HiVe II, doplněny jsou o dva basové MMP II a středo-basový MMP II reproduktor. Vnější rozměry každého kabinetu jsou 970 x 201 x 299,3 mm, včetně mřížky a nohou pak 993 x 252,9 x 318,9 mm, a váží plných 13,66 kg.

 

Výhody podlahových reproduktorů

Každý typ reproduktorů má svoje pro a proti. Podlahové reproduktory jsou charakteristické svým silným zvukem a jejich vyšší velikost jim dodává hlubší basovou odezvu, než je tomu u regálových nebo stojanové reproduktorových soustav, také jim umožňuje jednoduše zaplnit i větší pokoj. Řada Monitor je typická kombinací reproduktoru C-CAM s kopulovým reproduktorem z oceňované série Bronze. Je nutné však přičíst kreativní využití konfigurace ovladačů - díky tomu jsou reproduktory naladěny tak, aby poskytovaly opravdu prvotřídní hudební výkon. Pokud jsou takové inovace dále variovány s dalšími soustavami reproduktorů, s výkonným centrem a subwooferem, pak tento komplet nabízí mimořádně podrobné rozlišení zvuku jak v dvoukanálové, tak i ve vícekanálové konfiguraci. Reproduktory Monitor Audio jsou vybaveny moderním plnohodnotným systémem, který je očekáván od špičkových aparatur zvučnějších jmen. Jejich konstrukčně designový styl do poslední skulinky zaplní, oživí i rozjasní vybraný interiér.

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2,5
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 3 x 165 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) 700 / 3300
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 40
Maximální vstupní výkon (W) 150
Maximální výkon - SPL (dB) 115
Barva Černá
Šířka (mm) 201
Výška (mm) 970
Hloubka (mm) 299
Hmotnost (kg) 13,66
Vaše hodnocení