DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
NAD C 556
NAD C 556 NAD C 556 NAD C 556 NAD C 556

NAD C 556

12 088 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Gramofon zaměřený na jednoduchost a minimalistický design

  • Řemínkový pohon
  • Rychlosti 33/45
  • Manuální obsluha
  • Absorbční gumové nožky
  • Přednastavená přenoska

Proč se nezbavovat vinylových desek

Milovníci hudby z vinylu to vědí. Na trhu se roztrhl pytel s inovativními a kreativními gramofonovými přístroji, které znovu oživí hudbu, která byla již málem zapomenuta. Mnohé z nich mají vše potřebné k tomu, aby posluchač získal to nejlepší ze své sbírky LP desek. V dílně společnosti NAD světlo světa spatřil i tento všem dostupný stylový a reprezentativní gramofon.

Se skvělou výbavou jde vše snáz

V sérii nových gramofonů přibyl i model C 556, jehož samozřejmou výbavu tvoří řemínkový pohon s AC synchronním motorem a masivním talířem. Celé zařízení chrání před prachem a vnějšími vlivy  plexi kryt. Raménko je osazeno anglickou přenoskou Ortofon OM5E. Speciálně vyvinuté nožky byly navrženy s cílem eliminovat parazitní vibrace.

Konstrukční design

Při výrobě komponentu je využitý léty osvědčený design s dlouhodobou spolehlivostí. Tělo gramofonu je vyrobeno z vybraných materiálů, je 447 mm široké, 114 mm vysoké a 356 mm hluboké. Jeho hmotnost dosahuje 5,25 kg. Tmavě černý dekor mu dodává charisma, čímž je možné ho umístit v libovolně vybraném interiéru – hodí se všude tam, kde je očekávána elegance a stylovost.

Technické zázemí produktu

Pohon zařízení zajišťuje AC asynchronní motor s řemenovým náhonem, který bravurně zajistí dvě volitelné rychlosti – 33,3 a 45 otáček za minutu. Zásadním na gramofonu je specificky tvarované, jednodílné raménko přenosky z hliníku. Obsluha je manuální a přenoska Ortofon je součástí. Zajištěn je také kmitočtový rozsah od 20 do 20 000 Hz (+- 3 dB). Výstupní úroveň dosahuje 4 mV a zatěžovací odpor má 47 Ohm.

Zajímavá varianta

Kombinací s dalším vhodným produktem získá zákazník výhodný audio set, v tomto případě ke gramofonu C 556 lze pořídit gramofonový předzesilovač PP2e, což může kvalitu poslechu vinylových desek ještě znásobit a na rozdíl od jiných přinést úžasný zážitek. Tato zkušenost napomůže všem, kdož vyhledávají fenomenální akustický výsledek.

Velmi podstatné je know-how výrobce

Na základě minulých konstrukcí tento inovativní modul omezuje změny rychlosti díky přesnému hlavnímu ložisku a motoru s nízkými vibracemi. Využívá vlastností kompresní desky fenolové pryskyřice NAD, komplexně uvolňuje každou poslední nuanci energie, která se kdy nacházela ve vybraném LP záznamu. Nově zmenšená velikost a počet mechanických spár v takto vytvořeném rameni tónů jsou dalším kladem. Nízká hmotnost dovoluje gramofonu C 556 přesně sledovat záznamy o vinylu a omezit také množství vnímatelného zkreslení. Přiložená kazeta je ve výrobním závodě automaticky zarovnána pro dokonalé sledování a snadné nastavení, takže točivý talíř je plně funkční a bezchybný.

Vinylová pravidla

Většina nadšenců vinylu na celém světě ví, že vinylový záznam Long Playing zůstává i nadále hudebně komunikujícím přehrávacím médiem. Renomovaná výrobní společnost NAD má dlouhou historii výroby a proto není divu, že kvalita některých gramofonů a phono fází strmě vzrůstá. Zatímco vinylové LP mohou zůstat referenčním kvalitním zdrojem hudebního požitku, mohou naopak také zvuk zhoršit, je-li gramofon méně než referenčních kvalit. Na rozdíl od digitálních zdrojů s bezchybnými obvody pro opravu chyb je tento gramofon dokladem živého výkonu bez možných chyb. Stejný kousek vinylu může na jednom gramofonu rozeznít svěží, živý a prostorný akustický ráz, jako i nervózní a neživý na druhém. Sledujte rozdíl v mechanické přesnosti každého aspektu gramofonu.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: NAD C 556

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce NAD
Rychlost 33 / 45 RPM
Přepínání rychlosti Manuální
Obsluha Manuální
Pohon Řemínkový
Vybaven přenoskou
Vybaven předzesilovačem
Typ gramofonu Analogový
Barva Černá
Šířka (mm) 447
Výška (mm) 115
Hloubka (mm) 360
Hmotnost (kg) 4