NAD C 700 - Černá

SKU
NAD.C700
39 990 Kč
Skladem
Spolu to funguje
=
42 780,00 Kč
Spolu to funguje
=
42 980,00 Kč
Spolu to funguje
=
43 480,00 Kč
=
44 480,00 Kč
+
Akční cena 5 390 Kč Běžná cena 5 990 Kč
=
45 380,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.

Recenze Martina z L-ENAD C700 BluOS - moderní řešení pro náročné

Společnost NAD Electronics je uznávaným výrobcem vysoce výkonných audio video komponentů. Úspěšně pokračuje v kategorii, kde stačí přidat jen reproduktory a je vymalováno. Veřejnosti odhaluje nejnovější produkt ve velmi příjemné cenové relaci, což jistě neunikne uživatelské pozornosti.

 • trvalý výkon: 80 W do 8 ohmů, 100 W do 4 ohmů
 • dynamický výkon: 100 W do 8 ohmů, 125 W do 4 ohmů
 • 24-bit / 192 kHz DA převodník audiofilské třídy
 • BluOS síťový streamer s Wi-Fi a Ethernet připojením
 • 5-palcový barevný displej s vysokým rozlišením
 • rozmanitá digitální i analogová konektivita
 • moderní HDMI eARC vstup pro připojení TV
 • výstup pro subwoofer s nastavitelnou výhybkou
 • obousměrný Qualcomm aptX HD Bluetooth
 • bezdrátové přehrávání prostřednictvím Apple AirPlay 2
 • podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant
 • široká škála hudebních služeb včetně Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz a mnoha dalších
 • ovládání pomocí BluOS aplikace pro iOS, Android, Mac OS, Windows

V módě je streamování

Na pultech se sotva ohřeje streamovací zesilovač C 700 BluOS. S kompaktním a moderním designem byl navržen pro všechny, kteří hledají nekompromisní poslech se zaměřením na skutečnou hodnotu. Hybridní model je součástí pevného hliníkového pouzdra a funguje s podporou technologie BluOS. Díky této intuitivní aplikaci nemůže být snadnější přesměrování hudby z digitální knihovny nebo streamování z internetového rádia a online služeb typu Spotify, Amazon Music HD, Tidal a Qobuz. C 700 přináší zážitek na vysoké úrovni, obdobný jako u oceňovaného zesilovače streamování hudby série M10 - M10 BluOS.

Konstrukční charakteristika

Disponuje pevnou hliníkovou konstrukcí, jež dominuje 5-palcovému displeji pro zobrazení alba, nabídek a nastavení. Také obsahuje zesilovač HybridDigital UcD a síťový streamer BluOS Enabled. Proto je vyhledávaný, a také díky extrémně nízkému šumu a zkreslení bez ohledu na zatížení reproduktorů najde řadu příznivců. Systém je schopen dodávat 2 x 80 W nepřetržitého výkonu a 2 x 120 W okamžitého výkonu pro ostrou a čistou reprodukci. Ve spojení s aplikací BluOS obsaženou v produktech Bluesound pomůže uživatelům poslouchat hudbu z mnoha zdrojů, včetně domácích hudebních knihoven, internetových rádií nebo streamovacích služeb.

Zdařilá konektivita

V této sekci jsou k dispozici dva optické a dva koaxiální digitální vstupy, port HDMI eARC. Pro milovníky analogů se nabízejí dva páry vstupů na úrovni RCA, MM phono stage a phono předzesilovač, slibující potlačení infrazvukového šumu na LP bez negativního ovlivnění basové odezvy. Je však potřeba připojit vlastní reproduktory (k dispozici je výstupní konektor pro subwoofer) a možnost streamovat z on-line zdrojů nebo připojením vlastního externího disku přes vestavěný port USB je zrealizována. Obousměrný aptX HD Bluetooth dovoluje poslouchat hudbu za pomoci bezdrátových sluchátek. Kdo dává přednost hudebnímu streamingu také nezůstane zkrátka a může streamovat zvuk přímo z osobního zařízení.

Další přednosti a schopnosti

S vynikající cenou tak C 700 přináší zážitek a nekompromisní poslech i náročnějším uživatelům. Líbí se především kompaktní a moderní design zařízení, díky kterému se blíží elegantnímu, minimalistickému pojetí. Díky prvotřídním materiálům zaujme nejenom zvukově, ale i vizuálně. Model C 700 je umístěn v pevném hliníkovém pouzdře, přední panel je z hladkého skla a dominuje barevným displejem s vysokým rozlišením, který informuje o grafice alba, stavu skladby, či nastavení systému. S tímto barevným displejem je úprava nastavení zesilovače komfortní a rychlá. Přidanou hodnotou je schopnost učit se příkazy z libovolného, již existujícího dálkového ovladače.

NAD je nad věcí

NAD C 700 je pro moderní lidi, kteří jsou schopni jej využít jako snadno použitelný samostatný hudební systém. NAD je také značka, proslulá hodnotou, výkonem a inovacemi. Vysoce účinný design zesilovače UcD je známý pro ultra nízký šum a zkreslení v celém frekvenčním rozsahu, a to bez ohledu na zatížení reproduktorů. Díky vybraným technologiím je snadné dodat dostatek nepřetržitého výkonu, ale i slušnou várku wattů okamžitého výkonu, což je základem pro bezproblémovou hudební reprodukci.
Výrobce NAD
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup HDMI
Typ streameru Digitální
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 84
THD (%) 0,006
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX® HD
Multiroom aplikace BluOS, Bose, Sonos
Hlasový asistent Amazon Alexa
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 32
Barva Černá
Šířka (mm) 218
Výška (mm) 96
Hloubka (mm) 266
Hmotnost (kg) 4,8