DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

NAD D 7050

SKU
5703120271590
27 790 Kč
Do 5 dnů

​Digitální zesilovač 2 x 50W/kanál, Wifi, Spotify, Airplay, Bluetooth, digitální optické/koaxiální vstupy, UPnP, LAN, USB

 

NAD D7050 je elegantní digitální zesilovač, který nabízí celou řadu pokročilých technologií. Svojí bohatou výbavou kde nechybí podpora UPnP síťových funkcí. Ve výbavě najdete i populární službu Spotify nebo technologie Airplay pro bezdrátové připojení Apple zařízení. D 7050 může také přenášet UPnP audio obsah po vaší domácí síti, ale pokud nemáte doma síť, nezoufejte. Můžete jednoduše streamovat přímo z vašeho smartphonu nebo notebooku pomocí nejnovější Bluetooth aptX. Na zesilovači je možné pohodlného ovládat základní funkce přes smartphone nebo tablet. Fanoušky Apple produktů potěší úplná podpora AirPlay což Vám umožní z Vašeho iPhonu, iPadu, iPodu nejen poslech oblíbené hudbu, ale pomocí aplikace kterou si stáhnete z iTunes jej i plnohodnotně ovládat bez použití originálního ovladače. Co je ale na tomto zesilovači to nejdůležitější - no přece zvuk. A díky plně digitální architektuře, kterou D7050 převzala z vlajkové lodi Masters M2, není pochyb o jejich zvukových kvalitách. Stačí jen připojit vaše oblíbené reprosoustavy a zaposlouchat se do oblíbené hudby. Díky svým kompaktním rozměrům můžete zesilovač provozovat jak ve svislé tak vodorovné pozici, zobrazení na displeji se vždy přepne automaticky.

 

Inovativní Direct Digital technologie 

D 7050 je vybaven nejpokročilejší digitální platformou Direct Digital, která byla poprvé představená v Masters sérií M2. Direct Digital eliminuje šum a zkreslení produkující analogové obvody, takže vaše oblíbená hudba zůstává v digitální podobě až po výstupy do reproduktorů. Technologie Direct Digital provádí všechny operace v digitální podobě, díky sofistikovaného softwaru je možné ovládat všechny aspekty výkonu. Digitální signál se převádí do analogové podoby až těsně před výstupem do reproduktorů. Nekompromisní technické řešení u zesilovače D-7050 vedlo k odstranění téměř všech nevýhod analogových obvodů, které mohou negativně ovlivňovat reprodukci hudebních detailů.

 

Kompaktní rozměry 

I přes malé rozměry zesilovače je doslova nabitý množství obvodů, které se běžně osazují do podstatně větších tradičních analogových zesilovačů. Toto řešení má své opodstatnění, protože vysokorychlostní digitální obvody mají lepší výkon při použití s velmi krátkými signálovými cestami. Většina obvodů je osazená do integrovaných obvodů (LSIS), povrchovou montáž všech součástek je provedena do vícevrstvých desek plošných spojů, tak je dosaženo optimální rychlosti a výkonu. Vysoká účinnost technologie Direct Digital významně snižuje velikost chladiče a napájecího zdroje a přitom nabízí lepší zvukovou kvalitu. K dispozici je i výstup pro subwoofer s volitelným digitálním crossover, který podporuje přidání aktivního subwooferu pro filmové efekty. 

 

Spotify Connect 

Zesilovač NAD D-7050 nabízí majitelům nový zvukový zážitek díky Spotify službě prou ovládáte přes váš smart telefon nebo tablet. Díky tomu máte na dosah bezproblémové ovládání a okamžitý přístup k milionům skladeb. Streamování hudby z Spotify Connect nemůže být už jednodušší. Spotify Connect dává uživatelům možnost pro přehrávání miliony skladeb pomocí libovolného mobilního zařízení (smart telefon, tablet nebo počítače) do vašeho zesilovače s nekompromisní zvukovou kvalitou. 

 

Streaming hudby 

Fanoušky Apple produktů potěší úplná podpora AirPlay což Vám umožní z Vašeho iPhonu, iPadu, iPodu nejen poslech oblíbené hudbu. NAD D-7050 je konečným „Plug 'n play“ řešení pro bezdrátový poslech hudby ve vaší domácnosti.  Pokud nemáte domácí síť, můžete jednoduše streamovat přímo z vašeho smartphonu nebo notebooku pomocí nejnovější technologie Bluetooth aptX. D-7050 můžete také připojit přes USB-B port k vašemu počítači. Vestavěný DAC modul je vybavený optickým, tak i koaxiálním digitálním vstupem a samozřejmě také USB-B portem, díky kterému lze přímo připojit bez problémů váš stolní počítač nebo NTB. Zesilovač je osazený mimořádně kvalitním DAC převodníkem v tomto režimu potom pracuje jako externí zvuková karta počítače pracující v asynchronním režimu. Podporuje 96kHz /24bits, pro maximální využití USB portu jako DAC převodníku musíte mít nainstalovaný dedikovaný ovladač, který je volně dostupný na stránkách výrobce.  Podporovány budou systémy Windows 7/8/Vista a také Mac OS X 10.6.3 a případní jejich nástupci.  Pro přehrávání z přenosných zařízení je určený USB port na zadním panelu, který je schopný i přímého digitálního spojení a přehrávání z vašeho iPodu, iPhonu a iPadu. To vše se špičkovými audio dekodéry, maximálním vzorkováním 192 kHz/24 bitů a přehráváním bezztrátových formátů typů FLAC a WAV. Díky přítomnosti optického a koaxiálního vstupu bude mít možnost připojit téměř jakékoliv zařízení (od televize, satelitní přijímač, až po herní konzoly.

 

Aplikace pro jednoduché ovládání

Stáhněte si zdarma aplikaci z Apple App Store nebo Google Play a vaše iOS nebo Android zařízení, se stane plně funkčním dálkovým ovládáním s možností streamingu vaší oblíbené hudby. Budete mít přístup k většině důležitých funkcí vašeho zesilovače. Získáte funkce elektronického crossoveru pro dokonalou integraci subwooferu, stejně jako PerfectPitch, který vlastní EQ knihovnu pro co nejpřesnější doladění vašeho zesilovače D-7050 při použití s podporovanými modely reproduktorů PSB. Tato integrace zesilovače a reproduktoru je zcela unikátní schopností, kterou umožňuje výkonný DSP procesor. Celá aplikace vám nabízí přehledné a uživatelsky příjemné ovládání, díky kterému můžete procházet seznam přehrávaných skladeb, přepínání vstupů, úpravu hlasitosti a celou řadu dalších funkcí.

 

Technický popis:

Zesilovač:

 • Počet kanálů: 2.1
 • Výkon 2x50watt na každý kanál při zátěži 4Ω 
 • Frekvenční rozsah: 20Hz – 20kHz (0,004%)
 • Výstup pro 4 nebo 8 Ω reprosoustavy

Síťové funkce:

 • LAN, Wifi audio streaming 
 • AirPlay
 • Bluetooth
 • Certifikace Microsoft Windows 8 a UPnP

Rozhraní:

 • 2x digitální koaxiální audio vstup
 • 2x digitální optický audio vstup
 • 1x USB-B
 • 1x USB 2.0
 • 1x výstup pro subwoofer
 • 1x výstup na sluchátka 
 • 1x RJ-45 (LAN)
 • 1x trigger

Rozměry:

 • 70 x 236 x 270 mm (Š x V x H)

Hmotnost:

 • 2,2kg

Spotřeba:

 • Standby 0,5 watt

​Dodávané příslušenství:

 • Uživatelský manuál
 • Dálkový ovladač

 

Ukázka digitálního zesilovače NAD 7050

Výrobce NAD
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 90
THD (%) 0,004
Analogový výstup RCA (Line)
Barva Černá
Šířka (mm) 70
Výška (mm) 236
Hloubka (mm) 270
Hmotnost (kg) 2,2
Vaše hodnocení