DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
NAD T 748
NAD T 748 NAD T 748 NAD T 748 NAD T 748

NAD T 748

19 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Ať už je Váš oblíbený umělec Sibelius nebo Spielberg, NAD T748 přináší do Vašeho obývacího pokoje jasnou volbu týkající se zvuku, který je známý pro značku NAD, spolu s nejnovějšími audio a video funkcemi pro domácí kino. Tento precizně vyrobený receiver má audiofilské diskrétní zesilovače pro sedm kanálů, včetně dekódování pro prostorové zvukové formáty z dnešních HD zdrojů.

Nový uživatelsky přívětivý T 748 AV receiver je založený na výkonném zdroji,

který dodává vše, co potřebujete pro vylepšení zážitku z domácího kina. T 748 obsahuje sedm kanálů s ultra nízkým zkreslením, podporu pro nejnovější formáty prostorového zvuku a digitální technologie. Všechny funkce, vč. nastavení jsou uživatelem ovládány bez námahy, žádné složitosti. T 748 má mimo jiné pět audio-video přednastavení, optimalizující schopnosti receiveru, plně přizpůsobit jeho výkon různým zvukovým podkladům, receiver sám nastaví reproduktory, aby jejich výkon byl optimální a surround. Připojte i svůj iPod s IPD 2 Dockem, T 748 má vše, co potřebujete pro kvalitní sledování filmů a poslech hudby a to vše bez drahých a složitých funkcí, které zvyšují cenu.

Založený na výkonnosti

Stejně jako všechny produkty NAD, NAD T 748 je primárně zaměřen na výkon. V NADu mu dali srdce a duši s cílem maximalizovat Vaše potěšení.Receiver je vybaven nejmodernější digitální video technologiemi včetně 3D video v rozlišení až 1080p. Analogové video je převedeno na HDMI pro snadné připojení všechny Vašich video zdrojů.

Zvukový výkon

T 748 zvládá všechny populární formáty prostorového zvuku, které jsou dekódovány pomocí nejnovější generace vysokorychlostních DSP, včetně Dolby TrueHD a DTS Master Audio. Stereo může být převedeno na prostorový zvuk pomocí proslulé technologie NAD EARS surround mode, chválené recenzenty pro jeho přirozený zvuk.

Ovládání

NAD vytvořil jednoduché uživatelské rozhraní, které je neuvěřitelně flexibilní, ale velmi snadné. Každý zdroj má svou vlastní složku, vlastní nastavení, které je uloženo do paměti a zobrazeno vždy, když je vybráno pro prohlížení. Kromě toho, předvolby umožňují vlastní nastavení pro různé typy programového materiálu, kterými může určit nastavení reproduktorů a surround režimy přesně podle vašich chuti. Vstupy mohou být přejmenovány, aby odpovídaly jednotlivým komponentům. Bezdrátový dálkový ovladač pracuje s On-Screen zobrazení videa, aby bylo nastavení a ovládání jednoduché.

Hudba bez hranic

T 748 obsahuje vysoce citlivý FM / AM tuner s 30 předvolbami a RDS. Můžete také přidat NAD DB 2 - digitální DAB tuner, nebo IPD 2 dokovací stanici pro iPod a rozšířit své zdroje hudby na dnešní nejnovějších digitální formáty. Názvy skladeb a další informace jsou zobrazeny na předním panelu a na obrazovce TV, je-li připojena.

Technické parametry

 • Jmenovitý výkon: 7 x 40 W
 • Dynamický/ Špičkový výkon: 110 W (8 Ohmů), 160 W (4 Ohmy)
 • Impedance: 4 - 8 Ohmů
 • Dekodováné formáty: Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
 • Vstupy: 4x HDMI, 3x audio vstup (cinche), 2x digitální koaxiální, 2x digitální optický, 1x komponentní video vstup
 • Výstupy: 1x HDMI, výstup na monitor (cinch), 1x audio výstup (cinche)
 • Tuner: VKV , FM , AM, 30 předvoleb, RDS
 • Výstup pro sluchátka
 • Phono předzesilovač není součástí přístroje
 • Rozměry (ŠxVxH): 435 x 167 x 397 mm
 • Hmotnost: 11.5 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: NAD T 748

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce NAD
Barva Černá