DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
NorStone Esse Hifi Vinyl
NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl NorStone Esse Hifi Vinyl

NorStone Esse Hifi Vinyl

Kód: norstone-esse-hifi-vinyl
6 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

6 990 Kč

Popis

Hudba z vinylu nemusí být zapomenuta. Poslouchat desky můžeme v každé době a nemusíme být ani trochu retro. Milovníci různých hudebních žánrů mohou využívat libovolné nosiče, a i v moderní pokrokové době se navracet ke všemu dobrému z minulosti. Proč tedy zavrhnout gramofony, když poslouchání gramodesek má tak kouzelnou a nostalgickou atmosféru. V interiéru se může hrdě vyjímat hi-fi nábytek, který pojme všechno to, co máme tak rádi. I gramofon a gramofonové desky.

Série Esse

V řadě produktů, které upřednostňují svůj původ v podobě těch nejzákladnějších principů má tento modul význam právě díky své koncepci. NorStone design mu propůjčil efektivní strukturu, pevné, ušlechtilé a silné materiály, střízlivou eleganci i diferenciaci povrchových úprav. Esse v sobě skrývá stolky, stojany, nábytek, police, prostě cokoli, co pomůže organizovat hi-fi a video v daném interiéru. Série Esse znamená funkční a elegantní kus nábytku, jenž dokáže rozsvítit prostor a být ku prospěchu.

Návrat k vinylu

Gramofony zažívají comeback, evergreeny i moderní styl, vše zní dokonale s dobrou aparaturou. Hi-fi nábytek pouze poskytuje útočiště těmto i jiným elektronickým zařízením, včetně zesilovače. Účelně koncipovaný stolek disponuje také níže položenou policí, která je určena výhradně k pohodlnému ukládání celého arzenálu vinylových desek. Nejvýše položená police se vyznačuje zesílenou nosností, takže hravě unese a udrží až 40 kg vážící komponenta.

Parametry a zajímavé informace

Bez čeho nelze vybírat daný modul, je znalost rozměrů. Esse Hifi Vinyl je 570 mm široký, 860 mm vysoký a 400 mm hluboký. V celé své kráse váží 22 kg. Police jsou 6 mm silné, jejich rozměr je 570 x 400 mm, ty níže položené mají nosnost pouze 20 kg. Výškové rozdíly mezi jednotlivými segmenty jsou 140, 190 a330 mm. Uložit ve spodní sekci lze až 60 gramodesek, pořádný mejdan může směle začít. Končit bude až nad časným ránem…

Pokaždé jinak

Přestože modelový tvar a rozměry zůstanou vždycky stejné, pak vzhled je možno si vybrat ve třech variantách – ďábelský černý kovový rám a červené lakované sklo, černý kovový rám a černé lakované sklo nebo černý kovový rám a bílé, mléčné sklo. Vždy distingovaný a nadčasový vzhled však nic neubere audio stolku v tomto přísně variovaném provedení.

NorStone je vždy originální

Pěkně se vybarvil hi-fi nábytek této francouzské značky. Již na první pohled je vidět snahu začlenit se mezi stěžejní dodavatele kvalitních audio elementů. Snaha je navíc korunována úspěchem a tak NorStone pyšně ovládá dokonce i evropský trh, a rozhodně není neznámým pojmem. Naopak, francouzská společnost sídlící v Burgundsku je vyhlášená příjemně laděnými výrobky, prošpikované nápady, invencí, kvalitou a v neposlední řadě i vynikajícím poměrem výkon versus cena. Lidé s libovolným stylem upřednostňující jakýkoliv módní trend jistě uvítají designová řešení profesionálních designérů a realizátorů z NorStone. Kvitují jak funkčnost a krásu modulu Esse Hifi Vinyl, tak i bezpečné udržení veškeré audio video techniky a systémů domácího kina nebo gramofonu, aniž by nechali utrpět interiér újmou v podobě nějakých estetických nedostatků či nedotažených linií. V tomto případě lze vytvořit jednoduchou přidanou hodnotou to správné klima, potřebné k dosažení domácího komfortu a příjemné rodinné atmosféry.

Technické údaje:

  • Šířka: 570 mm
  • Výška: 860 mm
  • Hloubka: 400 mm
  • Hmotnost: 22 kg
  • Maximální nosnost vrchní police: 40 kg
  • Maximální nosnost vnitřních polic: 20 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: NorStone Esse Hifi Vinyl

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce NorStone
Šířka (mm) 570
Výška (mm) 860
Hloubka (mm) 400
Hmotnost (kg) 22