Onkyo A-9130 - Černá

SKU
4573211153941
12 490 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Onkyo A-9130

  • 60 W + 60 W vysokoproudový zesilovač
  • WRAT (Wide Range Amplification Technology)
  • Direct Mode pro autentickou reprodukci zdrojového signálu
  • Phase Matching Bass Boost
  • Vysokoproudový transformátor, velké audio kapacitátory na míru a diskrétní output stage
  • Prémiový D/A převodník Wolfson® WM8718
  • Digitální optický a koaxiální vstup
  • MM phono vstup, 5x RCA Line vstup
  • Nový vylepšený displej

Integrovaný stereofonní zesilovač nabízí svoje služby

Společnost Onkyo přidává do řady zesilovačů „A“ lákavou novinku – dvojici nových zesilovačů A-9110 a A-9130, jejich předchůdce A-9010 již audiofilská veřejnost měla tu čest poznat. Velká sada hi-fi audio komponentů se tak rozšiřuje o digitálně připravený zesilovač s integrovaným DAC Wolfson WM8718. Model A-9130 disponuje phono fází MM a dalším vstupem RCA line (než je tomu u modelu A-9110), mimo koaxiální a optické vstupy také přímým vstupem zesilovače. Lze jej tedy připojit k jinému externímu předzesilovači.

Obklopit se kvalitní technikou je chvályhodné

Zlatá éra Hi-Fi zvuku z nás činí moderní posluchačskou elitu – vedle výběru poslouchané či sledované produkce většina uživatelů dbá konečně i na to, aby k této produkci bylo využíváno především kvalitní novodobé audiovizuální techniky.

Poctivý robustní a všestranný přístroj A-9130

Zvolený zesilovač s širokým připojením a hlubokou zvukovou kvalitou je nad všechny pomocníky, kteří umějí učinit z poslechu příjemný zážitek. Je-li cílem uživatelské většiny hudebnost a věrnost zdroje, pak tento zesilovač je skutečně zaměřený na teplý, živý zvuk, jenž umí vyjádřit tónové barvy oblíbených alb. Jeho silnoproudý výkon je stálý a poskytuje přesný, agilní zvuk v celé svojí široké, rozměrné a realistické akustické škále. Komplexní vzhled je dán dvojím povrchovým zpracováním – vyrábí se v úpravě Silver nebo Black.

Wide Range Amplification Technology

Technologie WRAT (širokopásmová amplifikace) doznala díky speciálnímu týmu techniků jemných, ale přesto účelných změn právě pro A-9130.  Důležitými komponenty jsou dva zvukové kondenzátory o objemu 10 000 μF, které byly vyrobeny na zakázku, přitom výrobě předcházely vyčerpávající poslechové zkoušky. Zesilovač A-9130 se díky užité moderní technologii stane srdcem domácího hi-fi systému a dovoluje zájemcům vychutnat si akustickou dokonalost.

Další klíčové faktory

Kromě technologie WRAT se nabízí 60 W + 60 W zesílení s vysokým proudem, přímý režim pro originální reprodukci zvuku, fázové přizpůsobení basů. Zařízení vlastní silnoproudý transformátor EI, dva kondenzátory o kapacitě 10 000 μF, vysoce kvalitní převodník Wolfson WM8718 192 kHz / 24 bitů D/A. Výbavu tvoří také diskrétní MM phono vstup s ekvalizérem, 5 pozlacených analogových RCA vstupů, 2 digitální audio vstupy (1 koaxiální, 1 optický, 192 kHz / 24bitový) a analogový RCA line výstup. K lepšímu efektu přispívá nový jemný displej pro snadný výběr zdroje. Nechybí obvod optimálního obohacení hlasitosti, sloužící k jasnému přehrávání s malým objemem. Stabilitu celému zařízení dodává pevný anti-rezonantní kovový podvozek o tloušťce 1,6 mm.

Důležité funkce

Zesilovač je plně funkční díky svému špičkovému vybavení. K dispozici je funkce hlavního vstupu Power Amp Direct a pro funkci připojení nepostradatelný silný odpojitelný napájecí kabel, jež je kompatibilní s IEC. Nelze opomenout ani přímý příkon hlavního zesilovače, předběžný výstup subwooferu, vysoce kvalitní nemagnetické sloupky s čirými knoflíky, stříbrný 6,35 mm konektor pro sluchátka a RI (Remote Interactive) vstup. Ten umožňuje připojení podporovaného komponentu pro integrované ovládání jediným dálkovým ovladačem. Jemný displej zobrazuje aktivní vstup a s hlasitostí si bravurně poradí hliníkový ovladač hlasitosti (motorizovaný). Je možno nezávisle ovládat hlasitost basů a výšek, včetně ovládání vyvážení. Snadno použitelné knoflíky pro hladký provoz bez dálkového ovládání jsou situovány na čelní stěně přístroje. Pohotovostní režim funguje automaticky.

Ukázka zesilovač Onkyo A-9130

 

Výrobce Onkyo
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2 x 60 (20Hz-20kHz, THD 0.5%, 4Ω)
Dynamický výkon (W) 260 (3Ω) 220 /(4Ω) / 130 (8Ω)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 106
THD+N (%) 0,05
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer), Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
D/A převodník Wolfson® WM8718 DAC
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio
Barva Černá
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 129
Hloubka (mm) 330
Hmotnost (kg) 8
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)