DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Onkyo C-755
Onkyo C-755 Onkyo C-755 Onkyo C-755 Onkyo C-755

Onkyo C-755

11 190 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

11 190 Kč

Popis

Hudební fanouškové jsou ve střehu, když se kolem nich mihne něco nového. Audio svět je stále otevřený novinkám a má našlápnuto směrem k inovativním proměnám zboží, které se tak dostává do stále lepší sekce. Modernější CD přehrávač, který svými kvalitami předčí starší, již nevyhovující modely, se tak dostává do centra dění. Faktem je, že přístroj třetí generace dokáže přehrávat CD-R/RW, MP3, speciální se zdá být taktéž užitá technologie VLSC, konektivita, konstrukce, schopnosti.

 

Dispozice pokročilých funkcí

V tomto oboru je přehrávač Audio CD, CD-R, CD-RW a MP3-CD kódování, bezkonkurenční. Disponuje stabilními, zpevněnými hliníkovými lícními deskami a 1,6 mm silným Full-Flat antivibračním šasi. Svou práci dokonale odvádí i masivně provedený EI transformátor se Sub transformační jednotkou (funkční je v případě pohotovostního režimu) a audio-grade kondenzátory, jenž slouží pro stabilní a stálé napětí. VLSC (vektorově lineární vyhlazovací obvody) a s nimi spojená technologie je originálním patentem, s cílem úspěšně eliminovat digitální impulsní šum, nejasnosti, rušivé elementy a vyjasňovat všechny neviditelné detaily a maličkosti.

 

Jakou roli hraje vzhled

Vedle vizuálního vjemu a estetického pohledu na věc je vzhledová stránka každého nového produktu rozhodující pro potencionálního klienta. Design je prvořadý, protože velké procento klientů nakupuje očima. I tento stereofonní přijímač je navržen prakticky a s elegancí, má svoje charisma, po praktické stránce je nutné ocenit kompaktní sevření hliníkovými lícními stěnami, podvozek je správně tuhý (zabraňuje tak vibracím a nežádoucím ruchům), použitý výrobní materiál splňuje daný účel. Dobře stavěný a na první pohled excelentní je tento model CD přehrávače, který lze umístit kamkoli, rozměry odpovídají klasickým typům, dezén lze zvolit ze dvou variant – černý, stříbrný. Volba závisí na přání, vkusu, typu uživatele či stylu bydlení a zaměření.

 

Možnosti propojení

Funkce související s konektivitou vypovídají o výbavě analogovými audio výstupy, výstupem digitálního zvuku (koaxiální), vstupními a výstupními konektory pro vestavěnou kontrolu systému kompatibilního s komponenty RI Remote, AC přívodním kabelem. Remote Interactive neboli RI je přehledné a jednoduché dálkové ovládání náležící do výbavy, včetně vstupů a výstupů. Kompaktní ovladač náleží k příslušenství produktu a díky němu je možné volit náhodné pořadí skladeb, opakování vybrané skladby, výběr, přehrávání i uspořádání skladeb do konkrétního pořadí.

 

Mechanismy přesnější, než které známe

Vynikající reference má High-Precision Clocking mechanismus, jenž zároveň disponuje přesným stopováním mechanismu, a ovládáním časování všech digitálních signálových procesů (vybaveno state-of-the-art krystalovým oscilátorem s minimální odchylkou frekvence). Mechanismus pro Disc Front- loading je nehlučný, s hladkým postupem. Svůj účel splňují také hmatové klávesy pro funkce Stop, Play, Pause, Skip, funkce pro náhodné a opakující se přehrávání, dále jednořádkový FL displej s 3-krokovou dimenzí ztmavení. Všechny uvedené i další mechanismy jsou ku prospěchu komplexní funkčnosti celého aparátu produktu. Skvělé renomé je dáno značkou, jenž je podpořena zkušenostmi, tradicí, filozofií a praxí japonské společnosti, jejíž vznik je datován do roku 1946. Onkyo znamená ve světě zvuku pojmosloví, jenž vyvolává u široké veřejnosti respekt - harmonie a zvuk aneb synonymum preciznosti, čistoty, energie. To vše je právě tím, co dělá žhavé novinky z řad audio produktů žádoucími a vítanými u velké řady klientů v očekávání. Možná, že k nim patříte i vy.

 

Technický popis:

Frekvenční rozsah:

 • 5 Hz – 20 kHz

Celkové harmonické zkreslení:

 • 0,003 %

Odstup signálu od šumu:

 • 105 dB

Dynamický audio rozsah:

 • 100 dB

Výstupní audio impedance:

 • Optický výstup: -22,5 dBm
 • Koaxiální výstup: 0,5 Vp-p/75 Ohm
 • Analogový výstup: 2 V (rms) / 540 Ohm

Podporované disky:

 • CD, CD-R, CD-RW, MP3 CD

Vstupy, výstupy:

 • 1x analogový audio výstup
 • 1x digitální koaxiální výstup
 • 2x RI

Spotřeba:

 • 9 W; 0,3 W (stand by)

Rozměry:

 • 275 x 87,7 x 283,2 mm (Š x V x H)

Hmotnost:

 • 3,6 kg

 

Ukázka Onkyo C-755Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Onkyo C-755

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Onkyo
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 105
Podporované disky CD, CD-R
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální RCA
D/A převodník AKM 192 kHz/24-bit
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Line)
DSD
Síťové funkce
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Šířka (mm) 442
Výška (mm) 196
Hloubka (mm) 365
Hmotnost (kg) 5,6