Onkyo HT-S3910DAB

SKU
4573211154832
-9%
Hodnocení:
100%
Akční cena 16 319 Kč Běžná cena 17 990 Kč
Skladem

5.1-kanálové domácí kino

  • 155 Wattů na kanál
  • Podpora 4K/60p a HDR (HDR10, HLG, Dolby Vision®, BT.2020)
  • Dolby Atmos® a DTS:X®
  • Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual:X
  • Diskrétní vysoko-napěťový analogový zesilovač se schopností připojení 4ohmových reproduktorů
  • Bluetooth
  • Technologie zvýraznění hlasu pro čisté dialogy
  • Zóna B RCA výstup

Jak vylepšit domácí reprodukci

Zvuk je nám po celý život nablízku. Je jedním z nejdůležitějších vnímaných efektů, na který citlivé lidské ucho reaguje. Aby byl zvuk kolem nás kvalitní může ovlivnit zvuková aparatura. Proto si lidé pořizují domácí kina. Ta však disponují různě velkým potenciálem a kvalitou. Domácí kino s HT-S3910 je vybaveno tak, aby uspokojilo i náročnější diváky.

Kino na doma

Vedle AV receiveru je tento set dán také celým systémem reproduktorů v konfiguraci 5.1 a špičkovým subwooferem s bass-reflexem. V jeho moci je zajistit všem toužebně očekávaný špičkový výkon 135 W na kanál při 6 Ohm, u subwooferu pak 120 W výkon. K dispozici je 384 kHz/32- bit DAC, HDMI konektivita, 2 digitální vstupy (optický a koaxiální), 3 analogové vstupy. Třešničkou na dortu kvality je technologie Bluetooth, FM tuner, USB azóna 2.

Jak si vede Onkyo

Domácí kino ONKYO HT-S3910 v černém provedení zábavu posunuje na vyšší level. Sledování filmů a seriálů, i poslech hudby nabude při prvním dojmu úplně nový standard, a to zejména v pozitivním slova smyslu. Každý jednotlivý komponent je navržen s maximální přesností a zaměřuje se i na nejmenší detaily. Konečným aspektem je, aby sestava tvořila ve vybraném interiéru odpovídající živou audiovizuální interpretaci. Nejlepším přirovnáním je, jako byste byli v kině.

Klíčové vlastnosti a specifika

Vítaným precedentem je cenová dostupnost domácího kina a jeho čistý zvuk. Podporován je audio systém Dolby Atmos a DTS:X, dále bezdrátová technologie Bluetooth s technologií Advanced Music Optimizer. Výrobce vsadil na technologii zpracování zvuku Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual:X 3D. Platí plná podpora 4K videa. Receiver pracuje sbezeztrátovými formáty zvuku Dolby True HD a DTS-HD Master Audio. Ty lze najít zejména u Blu-ray a HD videí v nejvyšší kvalitě, neboť špičkový obraz si takový zvuk zcela jistě zaslouží. Tyto formáty se shodují se studiovým masterem, zvuk je tedy díky tomu velmi realistický. Slyšet jsou i jemné zvuky v pozadí, každé slovo rozhovorů i bouřlivé speciální efekty jako hromy, motory aut, zvuky zvířat a další.

Přivedeno k dokonalosti

ONKYO HT-S3910  je vyladěno s největší péčí výrobce ke spokojenosti uživatelské klientely. AV receiver HT-R398 slouží též jako HDMI rozbočovač pro všechna domácí zařízení (herní konzole, mediální centra, videorekordéry, BD přehrávače). Téměř cokoli lze připojit k 4 vstupům receiveru a odeslat tak do TV prostřednictvím jediného kabelu. Funguje-li obraz, je podporován až do formátu 4K / 60 Hz. K dispozici je výstup pro HDMI HDCP 2.2. Po praktické stránce je vítána hlavně integrovaná Bluetooth funkce, díky níž je možné streamovat oblíbenou hudbu ze smartphonu či tabletu.

Parametry a technická data

Soustava 5.1 je pasivní vůči zesilovači a je bez mechaniky. Ve výbavě je displej a rádio. Subwooferová frekvence začíná na 28 Hz, až do 5 000 Hz. Hmotnost sub-basové jednotky je 8,2 kg. Subwoofer (389 x 230 x 339 mm) je šestikanálový, analogový.  Reproduktory jsou vyrobeny dle rozměrů 244 x 96 x 102 mm. Přenos zvuku v soustavě probíhá pomocí kabelů. Ovládání je zobrazeno na displeji a zajištěno dálkovým ovladačem. Nechybí FM Tuner a RDS. Maximální spotřeba je 445 W, při Stand-by režimu do 0,2 W. Nejnižší frekvenční hodnota, kterou je schopen subwoofer reprodukovat. Jako jednotka se používá herz. Hotovo!Nejvyšší frekvenční hodnota, kterou je schopen subwoofer reprodukovat. Jako jednotka se používá herz. Jedná se o výčet možností, kterými lze k reproduktorům připojit zdroj zvuku. Nejčastěji používané rozhraní je 3,5mm jack konektor, stále více se rozšiřuje bezdrátové připojení pomocí Bluetooth či NFC.Konektory jsou nezbytnou součástí celé škály zařízení, proto při výběru notebooku, televizoru, tiskárny a dalších doporučujeme zaměřit se i na konektivní výbavu. Jaké vlastně existují konektory a k čemu slouží?Hotovo!Zde naleznete výstupy, které rozšiřují funkce reproduktorů. Nejčastěji se jedná o výstup na sluchátka či konektory USB.

Výrobce Onkyo
Typ domácího kina Multimediální
Blu-ray mechanika
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Rádio DAB/DAB+, FM, AM
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X
Barva Černá
Vaše hodnocení