DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Onkyo HT-S9700THX
Onkyo HT-S9700THX Onkyo HT-S9700THX Onkyo HT-S9700THX

Onkyo HT-S9700THX

Prodej produktu byl ukončen
Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán
Jako alternativu bychom Vám rádi nabídli:

Popis

7x160W/kanál, HDMI (7x vstup, 2x výstup), certifikace THX plus, upscaling 4K Qdeo, 60p 4:4:4, HDCP 2.2, MHL, LAN, Wifi, DLNA, internetové rádia, Spotify, Pandora, Bluetooth, USB, kalibrace AccuEQ, Zone 2, phono vstup

Jedná se set domácího kina splňující THX certifikaci, který po doplnění o reproduktory SKH-410 umožní reprodukci nejnovějšího systému Dolby Atmos.

Set je sestaven z osvědčeného AV receiveru Onkyo HT-R993 nabízejícího bohatou výbavou a výborný zvuk. Špičkovou konektivitu AV receiveru podtrhuje přímo zabudovaný Wifi adaptér a Bluetooth 2.1/EDR připojení k vašemu smartphonu, tabletu nebo NTB. Samozřejmostí je podpora 4K/60p AV receiver HT-R993 se může pochlubit sedmi vstupy a dvěma výstupy podporující nejnovější HDMI rozhraní. Nové HDMI rozhraní z podporou 4K/60p které se v dohledné době stane standardem všech 4K studiových záznamů to stejné bude platit i pro 4K streaming přes poskytovatele internetových služeb, tak i pro UHD pozemní a satelitní vysílání. Je dobré vědět, že AV receiver HT-R993 je připraven na všechny tyto přicházející technologie.Zvuková kvalita vestavěného zesilovače podtrhuje kvalitní výbavu při zachování dostupné ceny AV receiveru. Vestavěný zesilovač nabízí dostatečný výkon pro ozvučení vašeho obýváku při poslechu domácího kina tak i pro velmi kvalitní stereo poslech. O napájení se stará výkonný transformátor a filtrační kondenzátory, které zaručují dostatečný výkon kdykoliv při poslechu Vaší oblíbené hudby.

Reprosoustavy HTP-993

Sestavu doplňuje set reprosoustav HTP-993 který splňuje certifikaci THX plus. Pokud zákazník bude chtít provozovat systém Dolby Atmos v konfiguraci 5.1.2 je nutné doplnění o reproduktory SKH-410. Set reproduktorů je složený s předních reproduktorů SKF-993, center reproduktor SKC-980, sestavu doplňují kompaktní zadní surroundové reproduktory SKR-980 a SKB-980. O reprodukci basů se stará aktivní subwoofer SKW-938 který je také součástí tohoto setu.

Díky nového formátu Dolby Atmos můžeme prožít neskutečný zážitek při sledování oblíbených filmů nebo koncertů. 

Budete doslova obklopeni zvukem, který do posledního místa zaplní váš pokoj úžasnou bohatostí a hloubkou prostoru. Hudba, lidé doslova ožívají v dech beroucím detailu – všechny zvuky a ruchy jsou na svém místě všude kolem vás, takže máte pocit, že jste opravdu přímo v dění. Nové AV receivery Yamaha v kombinaci z nejnovějším systémem Dolby Atmos naplní místnost multi dimenzionálním zvukovým doprovodem, který znáte pouze z profesionálních kinosálů. Pokud zákazník bude chtít provozovat systém Dolby Atmos v konfiguraci 5.1.2 je nutné doplnění o reproduktory SKH-410 které nejsou součástí balení tohoto setu.

Obrazová část AV receiveru podporuje upscaling 4K rozlišení

AV Receiver je vybaven technologií Qdeo od společnosti Marvell, která má za úkol upscaling obrazu na vysoké rozlišení oproti dnes rozšířenému HDTV rozlišení nabízí daleko víc detailů i při sledování staršího videa z DVD přehrávačů případně při hraní nejrůznějších her. Výsledný obraz je čistý a ostřejší to jistě ocení každý filmový fanda kvalitního obrazu. AV receiver je osazený sedmi HDMI vstupy a dvěma výstupy tímto řešením je zajištěn dostatek možností pro připojení pro 3D TV a projektor, zatímco USB port na čelním panelu nabízí přímé digitální připojení vašemu iPodu/iPhonu nebo flash disku.

Funkce Hybrid Standby zajišťuje že HDMI porty receiveru jsou průchozí,

pro běžný poslech hudbu z připojených zařízení pouze přes reproduktory vašeho televizoru i když nebudete mít zapnutý váš AV receiver. AV Receiver nabízí možnost ozvučení druhé místnosti díky aktivnímu výstupu pro zonu 2 nebo i linkový výstup pro Zonu 2 pro stereofonní přehrávání hudby v dalších místnostech.

Kvalitní audio převodníky 24-bit/192 kHz DAC Burr-Brown pro všechny kanály.

Zvukové převodníky této firmy zajistí opravdu věrnou reprodukci vašeho oblíbeného filmu či muziky. Receiver je osazený Advanced Music Optimizer funkce pro zkvalitnění zvuku kompresních formátů. Nově je v konstrukci použitý pokročilý duální 32-bit DSP procesor který nabídne široký výběr zvukových režimů, z kterých si vybere určitě každý a poslech se stane opravdovým zážitkem. Direct mód zajišťuje přímou cestu audio signálu od vstupu ze zdroje signálu až do výstupu na reproduktory bez ovlivnění ekvalizérem. Pure Audio je speciální audio režim, který je určený pro přehrávání vaší oblíbené hudby. Po aktivaci této funkce dojde k vypnutí displeje, odepnutí všech video obvodů toto řešení zaručí co nejkratší cestu audio signálu ze zdroje do reproduktorů. Aktivací tohoto obvodu získáte větší přesnost, sílu a věrnost v celém frekvenčním pásmu, jež vás uchvátí na první poslech.

Zvuková kvalita vestavěného zesilovače podtrhuje dokonalou výbavu při zachování dostupné ceny AV receiveru.

Vestavěný zesilovač nabízí dostatečný výkon pro dokonalé ozvučení vašeho obýváku při poslechu domácího kina tak i pro velmi kvalitní stereo poslech. O napájení se stará na zakázku vyráběný masivní transformátor a blok výkonných kondenzátorů zaručuje dostatečný výkon kdykoliv při poslechu Vaší oblíbené hudby. Standardem se již stala osvědčená WRAT technologie kterou společnost Onkyo využívá u vybraných zesilovačů a receiverů několik let.

 Streaming hudby z internetu i z domácí sítě 

AV receiver umožňuje přehrávání stovek nejrůznějších internetových stanic z celého světa internetových rádií. Podporuje přehrávání souborů MP3, WMA, FLAC, WAV, ALAC uložených ve vašem smartphonu, tabletu, notebooku, NASu nebo jinému datovému uložišti ve Vaší domácí síti. Pokud vlastníte iPod, iPad nebo iPhone, není nic jednoduššího než Váš AV receiver připojit USB portem, díky kterému si vychutnáte maximální zážitek při poslechu. Receiver dokáže přistupovat k internetovým zdrojům a streamovat hudbu ze služeb Spotify, tunein, Aupeo! nebo Pandora. Aktualizace firmwaru je možná z internetu nebo přes USB port.

Onkyo Remote App – vám umožní ovládání z vašeho smart telefonu

Onkyo Remote App 2 pro iPod Touch/iPhone a Onkyo Remote for Android jsou intuitivním nástrojem, jak obsluhovat síťové AVR Onkyo. Díky nim můžete ovládat vstupní zdroje, upravovat nastavení, a přehrávat bezdrátově audio z vašeho smartphone (pouze Android) pomocí jednoduché interaktivní aplikace.

Vestavěná automatická kalibrace AccuEQ

Má za úkol rychle a spolehlivě analyzovat akustiku místnosti a vlastnosti vašich připojených reprosoustav. Systém AccuEQ optimalizuje výsledný zvukový projev jak v režimu domácího kina, tak i pro kvalitní stereo poslech z jednoho místa poslechu. Výsledné nastavení zaručí maximální zvukovou kvalitu poslech, zvuk se stane dynamičtější a detailnější. Celý proces nastavení může proběhnout automaticky tak, že položíte mikrofon do poslechového místa a systém si nastaví vše sám, nebo samozřejmě můžete nastavit AVR i manuálně.

WRAT technologie podpořená 3stupňovým invertovaným obvodem Darlington 

WRAT je sadou inovativních technologií společnosti Onkyo, vyvinutých pro zlepšení odstupu signálu od šumu, a posílení věrnosti zesíleného zvuku. Technologie pracuje na snížení šumu v celém frekvenčním rozsahu, což zaručuje vyvážený výkon i při reprodukci těch nejdynamičtějších skladeb. Perfektního výstupního signálu je dosaženo pomocí zesilovače s nízkou negativní zpětnou vazbou, na níž mají hlavní zásluhu třístupňové invertované Darlington obvody. Ty aktivně snižují zkreslení tím, že využívají nízkou negativní zpětnou vazbu k udržování stabilního napájení a udržení rychlé přechodové odezvy. Vysokým napájecím proudem pak eliminují zpětnou vazbu a kolísání impedance reproduktorů k zajištění konstantního přednesu v celém frekvenčním pásmu.

Parametry a specifikace:

Zesilovač:

 • Počet kanálů: 7.2
 • Výkon: 160 W na kanál při impedanci 6 ohm
 • Dynamický výkon: 210 W / 4 ohm, 120 W / 8 ohm
 • Celkové harmonické zkreslení: 0,08 % (20– 20 kHz)
 • Činitel tlumení: 60 (při impedanci 8 ohm)
 • Frekvenční rozsah: 5 Hz – 100 kHz (+1dB/-3dB v režimu Direct)
 • Pro reproduktory s impedancí: 4-16 ohm nebo 6-16 ohm

Vlastnosti zesilovače:

 • H.C.P.S. (High Current Power Supply) - masivní vysoce výkonný transformátor
 • WRAT (Wide Range Amplifier Technology)
 • Diskrétní koncová část (Discrete Output Stage Circuitry)
 • Obvod pro optimální zesílení (Optimum Gain Volume Circuitry)
 • PLL (Phase Locked Loop) Jitter-Cleaning obvod pro S/PDIF audio
 • Třístupňové invertované Darlington obvody

Pokročilé funkce:

 • Vestavěný Bluetooth 2.1 + EDR (A2DP, AVRCP) 
 • Wifi adaptér pro bezdrátové připojení k vašemu smartphonu, NTB případně k vaší domácí PC síti
 • Vestavěný phono předzesilovač pro připojení gramofonu
 • Podpora HDCP 2.2 pro přehrávání 4K obsahu (ochrana proti kopírování)
 • HDMI podpora pro: 4K/60p, přehrávání 3D, Audio Return Channel, DeepColor, x.v.Color, LipSync, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DVD-Audio, Super Audio CD, vícekanálové PCM, a CEC
 • HDMI video Upscaling na 4K s technologií Qdeo společnosti Marvell
 • MHL (Mobile High-Definition Link) pro Smartphone obsah na HDTV
 • Přímé digitální spojení pro iPod/iPhone skrze přední USB port
 • Automatická kalibrace AccuEQ
 • Překryté On-Screen Display (OSD) přes HDMI s rychlým nastavením
 • Aktivní výstup Zóny 2 a line-out výstup Zóny 2 pro distribuované přehrávaní v další místnosti 
 • Hybridní Stand-by funkce k redukci spotřeby elektrické energie

Funkce vzdáleného ovládání/přehrávání:

 • Internetová rádia a Cloud streamování hudby (Spotify, AUPEO!, Tunein, Pandora)
 • Přehrávání zvukových souborů prostřednictvím místní sítě (MP3, WMA, FLAC, WAV, Ogg Vorbis, AAC, Apple Lossles, DSD, LPCM)
 • Podporuje Onkyo Remote Apps pro iPod Touch/iPhone a telefony s OS Android

Zpracování signálu:

 • TI Burr-Brown 192 kHz/24bit DAC pro všechny kanály
 • Pokročilý duální 32bitový DSP čip
 • 4 DSP režimy pro hraní her: Rock, Sport, Action a RPG
 • Advanced Music Optimizer pro komprimované digitální hudební soubory
 • Funkce prostorového zvuku Theater-Dimensional
 • Další režimy/funkce: Direct, Pure Audio

Ostatní funkce:

 • Nastavitelná dělící frekvence 
 • A/V synchronizace (do 400ms krok 10ms)
 • Vyvážení tónu pro přední L/R kanály
 • 3 intenzity podsvětlení displeje a zapnutí/vypnutí podsvícení ovládání hlasitosti
 • RDS (PS/RT/PTY/TP)
 • FM/AM tuner s pamětí pro 40 stanic
 • Certifikováno DLNA Verze 1.5
 • Update Firmware Ethernetem a USB portem
 • RIHD (Remote Interactive over HDMI) pro ovládání systému
 • Naprogramované RI (Remote Interactive) dálkové ovládání

Vstupy:

 • 7x HDMI (6x vzadu) přední vstup z podporou MHL
 • 1x USB pro USB disky a iPod/iPhone (1x vpředu)
 • 1x komponentní video
 • 5x kompozitní video (1x vpředu, 4x vzadu)
 • 3x digitální audio (1x optický, 2x koaxiální)
 • 6x analogové audio 
 • 1x phono vstup pro gramofon
 • 1x RJ-45 LAN

Výstupy:

 • 2x HDMI (1x podpora HDCP 2.2)
 • 1x komponentní video
 • 1x kompozitní video
 • 2x pre-out pro subwoofer
 • 2x line-out pro Zónu 2
 • 1x sluchátka

Napájení:

 • Vstup: AC 230 V, 50/60 Hz
 • Maximální spotřeba: 630 W
 • Spotřeba v režimu stand-by: 0,15 W

Provedení:

 • Rozměry: 435 x 173,5 x 329 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 10,0 kg

Technické data reprosoustavy:

​Přední:

 • Konstrukce: 2-pásmová konstrukce
 • Frekvenční rozsah: 50 Hz – 45kHz 
 • Citlivost: 83dB
 • Impedance: 6 ohm
 • Rozměry: 158 x 433 x 199mm
 • Hmotnost: 5,3kg

Center:

 • Konstrukce: 2-pásmová konstrukce
 • Frekvenční rozsah: 50 Hz – 45kHz
 • Citlivost: 83dB
 • Impedance: 6 ohm
 • Rozměry: 433 x 158 x 199mm
 • Hmotnost: 5,3kg

Surround/Back:

 • Konstrukce: full-range konstrukce
 • Frekvenční rozsah: 50 Hz – 45kHz
 • Citlivost: 81dB
 • Impedance: 6 ohm
 • Rozměry: 200 x 275 x 169mm
 • Hmotnost: 3,2kg

Subwoofer:

 • Konstrukce: aktivní subwoofer
 • Repro: 300mm
 • Výkon: 125 watt
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 100Hz
 • Impedance: 6 ohm
 • Rozměry: 380 x 444 x 429mm
 • Hmotnost: 15,5kg.


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Juřina, ValMez
09.06.2017

Dolby Atmos, THX all inclusive

Systém jsem si vybral pro Dolby Atmos a THX, když domácí kino tak v plné palbě. Super prostorový zvuk.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Onkyo HT-S9700THX

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Onkyo
Barva Černá