DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Onkyo SKF-4800

Onkyo SKF-4800

9 990 Kč

Dostupnost: Není skladem

Krátký popis

Cena za pár

Popis

Tato série reproduktorů Onkyo se vyznačuje skvělými vlastnostmi – výkonem, hlasitostí, kvalitou. Onkyo umí vyrábět nejenom skvělé systémy Home Cinema, ale i reproduktorové soustavy. Talentované, cca 1 metr vysoké sloupy mají našlápnuto směrem, který ovládne i větší akustický prostor zcela bez obav. V řadě 4800 jsou produkována taková zařízení, která svými technologiemi a schopnostmi předčí i dražší ozvučné sety.

 

  • 16 cm Woofer x 2
  • 2.5 cm Tweeter
  • Maximální výkon zesilovače 130 W
  • Banana plug-kompatibilní terminály
  • Woofer ekvalizér umožňuje rychlou a přesnou odezvu
  • MDF stabilizátor pro prevenci vibracím
  • Přírodní finiš
  • Stylový sloupový design
  • Cena za pár

 

Charakteristika

Dvoupásmové reproduktorové soustavy si skvěle rozumějí s výškovými sekvencemi a díky tomu se bravurně postarají o každou melodii. I když je hudba při vyšší hlasitosti mnohdy zkreslená, v tomto případě bude znít čistě a přirozeně, napříč celým spektrem zvuků. Soustava je ideální pro dosažení stereofonního i prostorového zvuku, jelikož je navržena tak, aby kooperovala se surround reproduktorovou soustavou SKS-4800. Díky danému akustickému designu je možné dosáhnout kvalitního pětikanálového prostorového ozvučení. Proto je doporučeno za účelem získat co nejlepší zážitek z funkčního domácího kina pořídit si rovnou oba systémy, SKS i SKF 4800.

 

Co je na nich jiné

Reproduktory ONKYO SKF-4800 jsou výborně navržené podlahové sloupy s MDF stabilizátorem, který se snaží eliminovat nežádoucí vibrace. Jak získat čistý zvuk i při velkém zesílení? Důležitým předpokladem je dřevěná konstrukce, jež zaručuje kvalitní reprodukci. V černém provedení je tento model silně charismatický a zcela ideální pro domácí kino.

 

Upřesňující technické informace

Co je obzvláště neopomenutelné, tak celkový a maximální výkon zařízení o 130 W. Frekvenční odezva začíná na 55 Hz, horní hranicí je pásmo 35 000 Hz. Impedanční hodnota udává 6 Ohm. Každý z reproduktorových sloupů je 295 mm široký, 1024 mm vysoký a 305 mm hluboký. Každý kabinet je osazen 160 mm basovými měniči ve tvaru kužele a 25 mm výškovým měničem s jemnou kupolí. K výbavě patří basový ekvalizér, který dovoluje rychlou a přesnou odezvu nebo MDF stabilizátor, který brání vibracím.

 

Elektronika na špičkové úrovni

Kdo zná značku Onkyo, pak tuší, že japonský výrobce staví na letitých zkušenostech a bohatém firemním know-how. Více než půl století se konstrukční tým zabývá zkoumáním a produkcí precizních audio komponentů. Za posledních deset let Onkyo udělalo velký krok vpřed a získalo tak zvučné jméno mezi výrobci systémů domácích kin. Za názvem společnosti stojí dvě japonská slova, ON - zvuk a KYO – harmonie. Prioritou pro společnost je především prvotřídní zvuk, jenž celou Onkyo produkci charakterizuje. Široký sortiment a designové provedení produktů oslovuje dnes a denně celou řadu klientů. Nabízí se tradičně velmi úspěšná řada AV receiverů, včetně mikrosystémů, Blu-Ray přehrávačů, sluchátek, systémů ozvučujících TV a také vysoce kvalitní, poptávané Hi-Fi komponenty.

 

Dynamický filmový zvuk

Užívat si hudební či filmové přehlídky je s touto sloupovou soustavou snadné. Reproduktory SKF-4800 vnášejí energii všude tam, kde byl klid a harmonii tam, kde byl chaos. Nechybí ani špičkový výkon, plnost a přirozenost, ohromující detaily napříč audio spektrem. Tweeter přenáší vysokofrekvenční zvuk a poskytuje tak zvuku vyšší úroveň detailů, čímž ji definuje. Díky MDF stabilizátoru jsou maximálně omezeny vibrace a poslech je tak komfortní, ničím nerušený, prostorový. Tento model využívá plně svého potenciálu a tak se staví mezi ty produkty, které umějí oslovit a přitáhnout pozornost zvenčí. Komplet SKS a SKF 4800 nemá ve své cenové relaci konkurenci.

 

Ukázka reproduktorů Onkyo SKF-4800Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den,

budou tyto reproduktory hrát bezpečně při zapojení s receiverem Yamaha R-N303D??? U receiveru je na zadní straně u výstupu reproduktorů nejnižší údaj o 8ohm impedanci... Jaká jsou rizika? Děkuji, s pozdravem.
-2


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Onkyo SKF-4800

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Onkyo
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 160 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Impedance (Ω) 6
Maximální vstupní výkon (W) 130
Barva Černá
Šířka (mm) 295
Výška (mm) 1024
Hloubka (mm) 305
Hmotnost (kg) 13