Onkyo TX-8250 - Černá

SKU
4573211153200
Akční cena 15 425 Kč Běžná cena 16 990 Kč
Skladem
Spolu to funguje, 4K Blu-ray přehrávač a Receiver
Akční cena 15 425 Kč Běžná cena 16 990 Kč
+
Akční cena 22 990 Kč Běžná cena 23 490 Kč
=
38 415,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Malé změny nebo větší změny? V audio vizuální oblasti i malé změny přinesou velká zlepšení. S novinkou od japonské společnosti, která se zaměřuje na zvukovou techniku, je zvuk veselejší a barevnější. To platí zejména v případě kvalitních výrobků, protože pak radost audiofilů nezná mezí. Tento klasicky pojatý, avšak omlazený a modifikovaný síťový Hi-Fi stereo přijímač s řadou nových síťových funkcí, je malým překvapením. Přenos zvuku z osobních zařízení je snadnější, rozvést hudbu po celém domě zase praktičtější a rychlejší.

 

  • Vysoko proudový zesilovací systém s 135 watty na kanál
  • WRAT technologie pro optimalní zvukový výkon
  • Zabudované multiroom aplikace ChromeCast, FireConnect a DTS Play-Fi
  • Spotify, TIDAL, Deezer, a TuneIn i pomocí Onkyo Controller aplikace
  • 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi, Airplay a Bluetooth technologie
  • Kvalitní D/A převodník AK4452VN pro hi-res audio (192 kHz / 24 bit a DSD64 / DSD128)
  • MM Phono, analog, USB a digitální audio vstupy
  • FM/RDS a DAB/DAB+ rádia
  • Kompatibilní s Google Assistentem

 

Kvalitní přijímač za příjemnou cenu

Onkyo přichází s přehrávačem, který je výborně vybavený a zaujme na první pohled. S integrovaným ChromeCast, FireConnect a DTS Play-Fi umí hotové zázraky. Dokonce mu nechybí ani Multi-room technologie a Wi-Fi pro stabilní připojení. Zajímavostí je schopnost využít beze zbytku hudební služby – lze hrát ze Spotify, TuneIn,Tidal, Deezer nebo s AirPlay, protože Bluetooth se o všechno postará. Takže zábava je doma po ruce neomezeně, kdykoliv a kdekoliv.

 

ChromeCast, Wireless Multi-room Audio, DAB+

Tento integrovaný systém slouží k pohodlnému poslechu hudby - streamovat hudbu lze z chytrého telefonu, NTB, PC rovnou do reproduktorového zařízení, přičemž přehrávání je možné řídit aplikací s pomocí ChromeCast přímo ze zařízení. Klíčovou funkcí je také FireConnect a Wireless Multi-room Audio, jenž poskytuje svobodu v přehrávání počínaje streamingem a konče hudbou z vinylu. Funguje zde kompatibilita reproduktorů, proto může být audio poslech rozveden do různých místností.  Výběr hudby a správa nad přehráváním celého systému zajišťuje aplikace Onkyo Controller pro smartphony a tablety. Funkce DAB+ je založena na původním standardu Digital Audio Broadcasting, využívá však mnohem efektivnější MP4 nebo AAC + kodek, kdežto DAB využívá starší formát  MP2. Tím je kvalita zvuku u vysílání při nižších přenosových rychlostech lepší a poslechový výběr pro uživatele větší. Většina zemí již nabízí DAB, nově i služby vysílání DAB +.

 

Další specifika

Správný zvuk zajišťuje zesilovač a kvalitní digitálně analogový převodník AK4452VN, určený pro Hi-Res audio. Hi-Res technologie dekóduje formáty FLAC, WAV, ALAC, DSD, AIFF, WMA Lossless, MP3 a AAC přes síť a USB (přímé DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz 5 a 192 kHz/24-bit PCM). Ve výbavě je MM Phono ekvalizér, analog, USB, Digital Audio vstupy, FM / RDS, DAB, DAB+ Radio s 40 předvolbami. Stereo výkon je 135 W na kanál, impedance 6 Ohm, 1 kHz, 1 %, 1 kanál řízen, IEC; 140 W na kanál, 6 Ohm, 1 kHz, 10%, 1 kanál řízen, JEITA. Typ TX-8250 přináší výkonné a přesné zesílení podporující výraznou muzikálnost, je flexibilním vysoce výkonným ideálním řešením pro bezproblémový chod domácí aparatury.

 

Vizuálně i technicky na úrovni

Moderní a elegantní stereo přijímač se vyrábí v černém nebo stříbrném provedení. V interiéru je lehce adaptovatelný, lichotí zejména prémiovým digitálně analogovým zpracováním, příjemným vzhledem, unikátními vlastnostmi a schopnostmi. WRAT – široký rozsah zesilovače a vlastní masivní transformátory s nízkou impedancí umějí vygenerovat vysoký proud. Obvody disponují diskrétními výstupními tranzistory, proto tak nízké zkreslení. S tímto zařízením je snadné poskytnout potencionálnímu uživateli vynikající poslech, kvalitní služby a tedy i všestrannou spokojenost. Značka Onkyo zcela naplňuje své poslání, harmonický zvuk je devízou, bez níž by úroveň služeb utrpěla porážku.

Výrobce Onkyo
Výkon na kanál (W) 135 (6 Ω, 1 kHz, 1% THD) / 140 (6 Ω, 1 kHz, 10% THD)
Dynamický výkon (W) 100 (8 Ω) / 160 (6 Ω) / 180 (3 Ω)
D/A převodník AKM AK4452VN
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth
Multiroom aplikace DTS Play-Fi, FireConnect
Rádio DAB/DAB+, FM, RDS (FM)
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 149
Hloubka (mm) 329
Hmotnost (kg) 8,5