CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Onkyo TX-RZ730
Onkyo TX-RZ730 Onkyo TX-RZ730 Onkyo TX-RZ730 Onkyo TX-RZ730 Onkyo TX-RZ730

Onkyo TX-RZ730

22 990 Kč

Dostupnost: Není skladem


Popis

Audiovizuální záznam může být s podporou kvalitního AV přijímače dotažen k dokonalosti. Plnohodnotný 9.2- kanálový síťový systém je zdrojem dobrého zvuku a dokonce přináší vizi k oživení života milovníků hudby, filmů. Nové modely řady RZ jsou funkční na všech audio i video frontách.TX-RZ730, stejně jako pokročilejší TX-RZ830, jede na plný výkon a má všechny očekávané funkce i výbavu.

 

  • 175 W na kanál
  • THX® Certified Select™ referenční kino zvuková kvalita
  • Dynamické zvukové zesilování s frekvenční reprodukcí 5 Hz - 100 kHz
  • 5.2.4 kanálové Dolby Atmos® a DTS:X® (7.2.4 kanálů s externím zesilovačem)
  • HDMI® 7 vstupů (1 přední), Main výstup, a Sub/Zone 2 výstup podporující 4K/60Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision™, BT.2020 a HDCP 2.2 propustnost
  • Chromecast zabudován
  • Funguje s Google Assistentem
  • 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi®, DTS Play-Fi® technologie, FlareConnect™, AirPlay, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn>

 

Tradice a ještě něco navíc

Moderní AV receiver s výkonem 175 W na kanál do 6 Ohm disponuje všemi tradičními funkcemi, kterými jsou dnešní produkty vybaveny. Konfigurace 9.2 kanálů nativně podporuje také uspořádání reproduktorů 5.2.4 a předběžné výstupy dovolují uživatelům dokonce připojit externí stereo zesilovač, který zvládne i nastavení 7.2.4. Zóny 2 a zóny 3 zajistí sdílení zvuku s hi-fi systémy v jiných místnostech. Zpracování zvuku je díky Dolby Surround a DTS Neural: X bezchybné.

 

Nechte se unést…

S originální technologií THX Certified Select  nastupuje kinematografická kvalita zvuku, zvládající dynamické zesílení zvuku s reprodukcí v pásmu 5 - 100 000 Hz. Vestavěný systém ChromeCast  spolupracuje s asistentem Google, lze snadno streamovat libovolnou hudbu ze smartphonu, notebooku nebo počítače do přijímače. Ovládat přehrávání umožňuje aplikace s podporou Chromecast z telefonů iPhone, iPad, Android, z tabletu Android, Mac, Windows nebo Chromebook. Se zařízením vybaveným Asistentem Google se dá řídit hudba na TX-RZ730 hlasem.

 

Funkčnost především

Video produkce vychází především z formátu 4K HDR video, dynamické zesílení zvuku spojuje proud s patentovanou technologií redukce šumu pro zajištění plynulých přechodů, vynikající je též rozlišení detailů. Hudba tak může pocházet z libovolného zdroje, od Hi-Res Audio záznamů až po LP či multimediální síťovou hudbu. K dobru slouží dvě vysílací platformy s vysokým rozlišením FlareConnect a DTS Play-Fi. Uspořádání domácího kina a nastavení akustické distribuce pak záleží na požadavcích a nárocích uživatele samotného. Model TX-RZ730 usnadňuje zábavu pomocí formátu HDMI, jenž je kompatibilní s formátem Dolby Vision, HLG a HDR10 s podporou průchodů 4K / 60 Hz. Třešničkou na dortu je akustická kalibrace AccuEQ Advance s vícebodovým měřením, jako záruka vyváženého zvuku.

 

Pohodlné streamování hudby výhodou

Značka Onkyo je známá tím, že své AV zesilovače vybavuje mnoha funkcemi pro snadný hudební streaming. Integrovaný Google ChromeCast není jediným vylepšením, k dispozici je Wi-Fi a spousta hudebních služeb, jako AirPlay, Amazon Music, TIDAL, Deezer, TuneIn 3, Spotify. Přehrávání lze ovládat hlasově s pomocí libovolného inteligentního reproduktoru, vybaveným Google Assistant. Amazon Music je zajištěna díky Onkyo Music Control App, další jsou přístupné z Onkyo Controller, která také dovoluje lokální a DLNA streaming.

 

DAA a AccuEQ Advance

Dynamic Audio Amplification neboli dynamické zesílení zvuku je jednou ze zásadních iniciativ produktu - vysokorychlostní měnič a odborné ladění poskytují přirozenou přechodovou odezvu, cestu k zapojení zvuku. Přesnost a řízení jsou udržovány díky kondenzátorům, obvodům a diskrétním výstupním tranzistorům. S VLSC, filtrováním šumu, je budována lepší věrnost a DAA je tak vodítkem, jak dosáhnout přesvědčivého zvuku. Oproti tomu AccuEQ koriguje vzdálenost reproduktorů, úroveň SP a crossover, využívá vícebodového měření pro odstranění stojatých vln z poslechového prostoru, kontroluje kvalitu zvuku a odezvu basů. Tato technologie účinně detekuje a kompenzuje hluk v pozadí (např. hluk z HVAC) za účelem zajištění přesného vyrovnání.

 

Ukázka Onkyo TX-RZ730Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobry den mohu k tomuto receiveru pouzit repro magnat monitor supreme 2002 5.0 a jako stropni Magnat Interior IC 62 nebude problem s ohmy?
16
Dobrý den, jaké by jste doporučili reproduktory k tomuto recieveru? Bylo by to do místnosti cca 30m2 na filmy a muziku.

Mockrtá děkuji!
-4


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Onkyo TX-RZ730

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Onkyo
Počet kanálů 9.2
Výkon na kanál (W) 175 ((6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanál, IEC)
Dynamický výkon (W) 130 / 220 / 250 (8 / 4 / 2 Ohm)
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 106
THD+N (%) 0,08
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Počet zón (reproduktory) Zóna 2 + Zóna 3
D/A převodník AKM AK4458 384 kHz/32-bit multi-kanálový
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace DTS Play-Fi, FlareConnect
Rádio FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Video technologie 3D, 4K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC, CEC
HDMI - vstupy 7
HDMI - výstupy 2
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 177
Hloubka (mm) 379,5
Hmotnost (kg) 10,8