CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Onkyo TX-SR252
Onkyo TX-SR252 Onkyo TX-SR252 Onkyo TX-SR252

Onkyo TX-SR252

8 990,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Audio video 5.1 kanálový pomocník z nové generace receiverů se pro mnohé stává nepostradatelným, užitečným zařízením, které účelně a efektivně komunikuje se všemi audio i video přístroji kolem vás. Jako přijímač, dekodér a rozbočovač se 100 W na kanál, s HDMI 4/1 výstupy pro ultraHD si poradí se všemi využívanými DVD přehrávači, herními konzolami, videorekordéry, televizorem, satelitním přijímačem.

Výhoda tří v jednom

AV receiver Onkyo je možno zjednodušeně představit jako slučovač, přepínač a zesilovač v jednom. Toto víceúčelové, vyhledávané zařízení zvládá naprosto bez problémů široké spektrum zvukových formátů nejenom rozpoznat, ale také zpracovat a přetransformovat, prostorový zvuk je jeho hlavní doménou. Je dobré vědět, že jeho pořízení rozhodně není nákladnou záležitostí. Naléhavý prostorový zvuk vynikající kvality je výsledným produktem tohoto novodobého technického šperku uživatelského hifi světa.

Dobrá sázka na Onkyo

Výrobce hifi komponentů, audio vybavení a spotřební elektroniky se specializací na domácí kina není veřejnosti zcela neznámý. Onkyo lze představit jako japonskou společnost, která byla v roce 1946 založena v Ósace. Proč si vzala za své právě toto slovní spojení? Z překladu dvou slov (On – zvuk, Kyo – harmonie) je její záměr, cíl i obsah činnosti, která po několik desítek let nezahálela ve výzkumném procesu, zcela zřetelný. Stejně tak přímočarý a jasný je zvuk, vycházející z produktů značky, jež proslula tradiční precizností a kvalitou. V dostupných cenových relacích je pak na trh uváděn nejeden produkt, který svou funkčností domovské společnosti dělá více než jenom dobré jméno.

O nezkreslené realitě nemusíme jen snít

Na poli High Fidelity zaujímají receivery tohoto kalibru nezastupitelné místo, na žebříčku kvality a uživatelské spokojenosti je Onkyo TX-SR252 postaven poměrně vysoko zejména díky parametrům a použitým vyspělým technologiím se zaměřením na komponenty z kvalitních materiálů. K dispozici jsou velmi výkonné zesilovače, nastavení OSD, přední panel s ovládacími prvky v jednoduché a přehledné operační liště, USB porty pro MP3, WMA, AAC. Na první pohled je složitost zadního panelu tím, co uživatele možná trochu zaskočí, ovšem přehlednost portů a terminálů se snadnou konfigurací je pouze otázkou prvního seznámení s nimi. K receiveru náleží také dálkové ovládání s dostupnými funkcemi, Sleep Timer, AF / FM s RDS funkcí, propojovací a další funkce, které napomáhají maximálnímu výslednému efektu v jeho procesuální linii.

Dáme si do bytu…

Při pořízení kvalitního AV receiveru se nemusí nikdo obávat náročnosti umístění do prostoru, protože jeho konstrukce je klasicky uchopená, design střízlivě elegantní, vhodný do každého interiéru. V polici či regálu nezabere příliš místa a na to všechno, co umí, je nevelký.
Cesta uživatele k dokonalému prožitku vysoké úrovně není nedostižnou a investice do zařízení, které umí šetřit naši kapsu pak více než žádoucí. Pro neodborníky a laickou veřejnost je na místě využít profesionálního poradenství, služeb odborníků, nejlépe s možností osobního seznámení se s výrobkem. Když uživatel na vlastní uši pozná jeho možnosti a schopnosti, kam až lze posunout hranici sluchových vjemů, váhat nebude ani vteřinu.
Ozvučený prostor s notnou dávkou basů, vyladěných výšek, netradičních zvukových efektů je na dosah pouze tehdy, když do světa domácí uživatelské techniky nepořídíme zajíce v pytli blíže neurčených parametrů, neznámých výrobců, modelů uživatelsky neprověřených, bez referencí, recenzí a doporučení. Výhrou v každém případě je vsadit na jistotu – vsadit na Onkyo.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Onkyo TX-SR252

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Onkyo
Digitální optický vstup Ano
DLNA (UPnP) Ne
Ethernet (LAN) Ne
Počet kanálů 5.1
Bluetooth
Podpora 4K Ano
Sluchátkový výstup Ano
Podpora Spotify Ne
USB vstup 1
Wi-fi Ne
Barva Černá