Paradigm PW Amp

SKU
paradigmPWamp
Hodnocení:
100%
16 490 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje
=
18 980,00 Kč
Spolu to funguje
=
17 980,00 Kč
=
18 580,00 Kč
=
19 280,00 Kč
=
20 380,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Není série jako série

Kanadská společnost Paradigm představila novou řadu Premium Wireless Series, za přítomnosti bezdrátové víceprostorové zvukové platformy DTS Play-Fi. Jen profesionálům a odborníkům přísluší hodnotit jednotlivé produkty Premium Wireless. Tato série představuje jediný bezdrátový streamovací systém s výkonem na referenční úrovni.

S Alexou je vše snazší

Výrobce kombinuje firemní inovativní technologii reproduktorů a zesilovačů s nejmodernější technologií bezdrátového streamování DTS Play-Fi a certifikací „Works with Alexa“. Také díky modulu PW AMP lze zažít svobodu bezdrátového streamování zvuku s odvážným a dynamickým výkonem.

Bohaté vybavení i pro malé zařízení

PW AMP je malý stereofonní zesilovač s funkcí Play-Fi a Anthem Room Correction (ARC). Skvělý pomocník Play-Fi je možné představit například jako alternativu otevřené platformy Sonosu. Mnoho výrobců akceptovalo standard Play-Fi a připravilo několik překvapivě dobrých bezdrátových reproduktorů, které lze využívat a ovládat stejnou aplikací Play-Fi pro iOS, Android nebo Windows PC. Je fajn mít libovolný bezdrátový reproduktor v jedné místnosti, další v jiné, a zcela jiný ve třetí. Dokonce vše dohromady bez problémů funguje. A uživatel není omezen volbou jediného mobilního ekosystému.

Specifická data a bližší informace

Paradigm i u modelu PW AMP hraje na tu správnou strunu. Uživatel využívá své vlastní reproduktory, to je v daném okamžiku poměrně vzácné, co se týká dostupných produktů Play-Fi. Paradigm hodnotí výstup třídy D jako dynamický vrchol 2 x 200 W, x 100 W RMS do 4 Ohm, platí kompatibilita s reproduktory se 4, 6 a 8 Ohm, může tedy řídit téměř všechny reproduktory, je-li třeba je s ním spárovat. Vybavení Anthem Room Correction je stejné, jako u produktů řady Premium Wireless Series, což znamená, že jeho výkon lze dosahovat přesně podle akustických požadavků dané místnosti s překvapivou flexibilitou.

Konektivita Toto nenáročné malé zařízení s pěknou kombinací lesku a saténu, elegantně zakřivenými rohy a jednoduchým rozmístěním pěti tlačítek vpředu je symbolem elegance. V zadní části je situován ethernetový port, analogové vstupy RCA, výstup subwooferu a dva porty USB, spolu se dvěma sadami reproduktorových výstupů. Nechybějí pružinové terminály, jejichž koncovky lze odstranit. Nastavení je nesložité.

Anthem Room Correction

Software ARC lze nainstalovat do počítače se systémem Windows, přidaný mikrofon k němu je možné připojit přes USB. S počítačem i PW AMP či jakýmkoli jiným bezdrátovým reproduktorem Paradigm řady PW, připojeným ke stejné síti, lze pomocí ARC 2 měřit reproduktory, což je rychlý stereofonní proces. Poté dojde k nastavení parametrů cílové korekce místnosti. Co se týká cílových parametrů, tak v jednoduchém dvoukanálovém stereofonním nastavení je možné nastavit horní propust. Lze také upravit maximální frekvenci EQ mezi 200 a 5 000 Hz. Přidáním subwooferu je s ARC nastavena jemná úroveň kontroly nad řízením basů a umožněno nastavení minimální frekvence EQ subwooferu.

Zkušenosti uživatelů

Tento zesilovač se stal součástí života mnoha audiofilských uživatelů, protože jednoduše dělá něco, co konkurence neumí. Umí dodávat streamování zvuku ve vysokém rozlišení do nastavení reproduktorů, jenž kompenzuje anomálie, vyvolané interakcemi reproduktorů v místnosti. Ať už se jedná o samostatný systém nebo řešení domácího zvuku s více zónami, je těžké najít lepší řešení a nastavení, plně využívající svůj potenciál
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 100 W RMS do 4 Ohm
Dynamický výkon (W) 2x 200W
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Podpora impedance repro. (Ω) kompatibilita s reproduktory se 4, 6 a 8 Ohm
Analogový vstup RCA
Digitální vstup USB-A
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace DTS Play-Fi
Barva Černá
Šířka (mm) 146
Výška (mm) 79
Hloubka (mm) 219
Hmotnost (kg) 1,5